Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

wakeup

Odvaznych pet za odvahu Tome Greena. Naprosto dokonala kanalova zabava. Chapu, ze film si najde priznivce i odpurce, kterych bude bohuzel vetsina. ()

Darkslayer odpad!

V ktorom chorom mozgu sa mohlo zrodiť niečo tak uchylne, morbidne, stupidne... a takto by sa dalo pokracovat dalej, ale nechce sa mi menovat všetky sinonyma znechutenia a to som to pozeral len 10 min a myslim, že každy zdravý človek by viac nevydržal. ()

boyd. odpad!

Absolutní hnus, scena porotu, vytékání jelenních vnitřností apod. to má být jako vtipné??? Já snesu hodně, ale tento dementní film opravdu ne, nešlo to dokoukat. Jeden z nejhorších filmu co jsem kdy viděl, ne-li nejhorší! ()

Man Seger odpad!

Kúpite si DVD otvoríte ho a buďte si istý, že vám tam T. Green nasemenil, nachcal alebo nasral, lebo film tam nenájdete. ()

Hapretor odpad!

Toto může natočit jen naprosto zhovadilý či zfetovaný mamrd. Komu se to líbí, prosím. Ale mě vynechte!!! Nevěřil jsem vlastním očím! ()

darkreider odpad!

"Oh My God", úbohé, nechutné, perverzné, nezábavné (asi začnem škaredo nadávať). Videl som tony filmov, horších aj lepších, ale toto je u mňa najdebilnejší film všetkých čias. Taký shit som som ešte nevidel a dúfam, že už nikdy neuvidím. PS: hodnotením odpad urážam filmy, ktoré som ohodnotil ako odpad, toto je nižšie ako odpad ()

Mandalorian

Někdo řekne úchylárna, jiný zase blbost. Podle mě je to ale o něčem úplně jiném. Ať jste totiž kdekoliv, vždy vám nejdřív v jakékoliv situaci primárně probleskne hlavou úchylná myšlenka. Vidíte koně, jak mu stojí... a jasně, že vás napadne, jaký by to bylo, mu ho... však víte. :-D :-D A Freddyho úlet je přesně o tom. O těch prvotních myšlenkách, ať jsou sebehnusnější. V tom je film opravdu skvělý... Takhle člověk přemýšlí a vy se zde podíváte na to, jak by to vypadalo, kdyby člověk místo první myšlenky udělal první skutek. Prostě místo toho, aby vás to napadlo, tak byste toho koně... však víte. :-D :-D Na druhou stranu je film dost nechutný - ale jen tak, jak moc nechutná lidská mysl je. Zdejší hodnocení je dost rozporuplné a já upřímě netuším, kolik z vás pochopilo princip toho filmu. Osobně se zase jednou hodnocení zdržím. Protože musím uznat, že ačkoli film ukazuje vlastně pravdu, mně osobně je dost často z lidské mysli na blití.... ()

marshall

Komedie rozhodně ne pro slabé nátury, takže scéna, kdy hlavní hrdina točí čerstvě porozeným dítětem na pupeční šňůře, kterou vzápětí překousne, až krev stříká všude okolo, je fakt síla i na protřelé mazáky. Scény s koňmi a slony radši vynechám, s otevřenou zlomeninou holeně přeskočím a nekteré obskurní sekvence, kde se stravuje způsobem, všechno poživatelné do pusy, nezájem, jestli je tam ještě místo nebo ne, nebudu detailneji popisovat. Vtipné pasáže ovšem nechyběly, a tak vzešel film bláznivý, kde herecký výkon Toma Greena je určitě na úrovni. ()

Lumberjack

TOM GREEN JE ŽIVEL ! Naprosto ujetá komedie s kopou hlášek a vtipných scén... Dabing docela v pohodě, ale originál je originál... "Daddy would you like some sausage" ? :-)) ()

Ryšty

Dokonalé na odreagování. Vypnout, hodit relax a zasmát se. A že sem se u Freddyho úletu nasmál dost. Greenovi grimasy jsou super. Komu nevadí ulítlej humor, tak doporučuju. ()

Simomon

BÉČKOVÉ OKÉNKO: Nejvic wtf film ever. Vsechny postavy se chovaj strasne naspeedovaně, umyslne debilne (pri rozhovoru Gordon napr vyskoci z okna atd.) Filmari se neboji niceho- a to ani zvířecí erekce! Jako komedie to na me uplne nefungovalo, zasmal jsem se tak třikrát. Ale je to skvelej filmovej experiment s neopakovatelnou atmosferou, kde jsou vsichni na fetu. Palec nahoru, 3/5* ()

boni

Vůbec mi není cizí jakýkoli nekonvenční humor, dokážu ocenit i "sebedebilnější" komedii, ale tohle je prostě nijaký. Vtipné scény by se daly spočítat na prstech jedné ruky a jediné plus tohohle filmu je opravdu ulítlý Tom Green. Jinak ale nuda, nuda, šeď, šeď. Film se celou dobu drží křečovitě svojí šablony, která ale už od prvních minut jaksi nefunguje. Ale zase že by se to nedalo vidět, to určitě ne, čili není důvod dávat méně než dvě hvězdy. ()

Petike odpad!

Green sa bujaro vyprázdnil na kus celuloidu a okázalo to nazval filmom. Toto nie je úlet, je to zločin proti ľudskosti. Green je úbožiak, ktorý humoru rozumie asi tak, ako ja klasicistickej talianskej opere. Ak by Green žil počas druhej svetovej, súdili by ho v Norimbergu, aj keby bol na strane Spojencov. Green je jedna z tých pár vecí v dejinách Kanady, pri zmienke ktorej si každý slušný Kanaďan znechutene odpľuvne... P.S. Nesúhlasím s pálením tohto filmu. Treba nechať patričný počet kópií, aby sme mali dôkazový materiál o tomto zločine na divákoch. Tento film je Srebrenica ľudského ducha. ()

snake odpad!

Doopravdy strašný film (nevím jestli se tomuto dílku dá říkat vůbec film). Vrchol všech nechutností na "entou". Nechápu jak se toto monstrum mohlo dostat na obrazovky. Ani jednou jsem se za film nezasmál, a to nejspíš proto, že tam nebyla ani jediná vtipná scéna. Tom Green je se svým humorem tím nejhorším bavičem na světě, no a jestli má nějakou show na MTV tak si nepřeju vidět ani jediný díl.Fuj!!!!!!!! ()