Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

Balu...

Tento grandiózní filmový výtvor byl stvořen pro malou skupinu jedinců povznesených nad běžné kritéria pro srovnávání filmů, kteří si nic nedělají z bezúčelných a samolibých srovnání s Shawshank Redemption - jedinečnost a originalita Freddyho je v ocenění neskutečného potenciálu famózního Toma Greena a dvou bobrů.. ( You´re stupid beaver ! ) =) ()

eagle-eye

Greena nemusím, ať se radši krom tohoto počinu do herectví nehrne dál maluje bo to je to nejlepší, co ve skutečnosti umí. Tím však nechci hanit tuto roztodivnou, uchylnou podívanou, která se jen tak nevidí... První rande s holkou na vozíčku nemělo chybu("Mlať mě tyčí do holeně..." "Jé, to šimrá...") a takové lízání otevřené zlomeniny, vyvrhování losa nebo masturbace slona, uznejte sami, kde tohle uvidíte?? :-)) ()

Anaximandr

Dosť drsný, miestami až mierne úchylný humor. Pár krát som sa musel odvrátiť od obrazovky, ale väčšinou to stálo za to. Riadne som sa nasmial. Určite kontroverzná komédia, mne sa páčila. ()

Tydlidáš

I když to možná není nejdokonalejší film co se týče příběhu tak herecký výkon hl. hrdiny a jeho otce dokonalý je. Možná je to někdy až trochu přehnané ale ať si říká kdo chce co chce já se u tohodle filmu bavim od začátku do konce. ()

Kalper

Úchylná komedie plná trapných vtipů a dementních situací. Tak trapné, úchylné a dementní, až z toho bude smíchy brečet celá parta na vašem alkoholové večírku. ()

divak84

prostě typický tom green. tenhle film je samozřejmě hloupý a nic na něm není obohacujícího, ale to je prostě tom green. nemužete jej brát vážně.. stejně jako mr.beana... ten film má svůj žánr. kdyby se tvářil vážně a jako "pouhá" regulerní komedie, byl by to odpad. ale tohle je tom green show ve filmové verzi... proto 5* ()

Paity odpad!

Tom Green režisér? Tom Green hercem? Skutečně a opravdu nikdy. Každý jeho další debilní nápad tomu poslouží jen jako důkaz. ()

D.i.d.i.

Jeden z nejšílenějších filmů, co sem kdy viděl, ne-li nejvíc šílenej. Každopádně sem se nehorázně bavil. Každejch 5 minut přišlo něco totálně šílenýho, na co sem koukal s otevřenou pusou. ()

Nightbreed

V žiadnom inom filme som asi nezažil debilnejšieho hlavného hrdinu ale mnoho krát som sa na tých úletoch bavil. Je tam síce často moc drsní humor ale mne v mnohých prípadoch sadol.70% ()

chalp

Uletený masaker, ktorý zdatne zdoláva všetky dostupné PG ratingy tíndžerských komédii a vôbec najvtipnejšie guilty pleasure čo som za posledný rok, dva videl. ()

jilda

Už dlouho mě něco tak nerozesmálo jako tento šílený film. Je to přehlídka nápadů a perfektních skečů, jaká nemá obdoby. Dokonce má film i celkem slušnou dějovou linii a hlavně perfektní herce, hlavně táta se povedl. ()

Stocki

Tak toto je jenom a pouze pro otrlé. Škoda, že více prostoru nedostal Eddie Kaye Thomas, který byl ve své roli výborný. Pokud nemusíte, raději se tomuto snímku vyhněte a pusťte si rovnou Jackass, který je kolikrát mnohem lepší. ()

kluk z Na

Holly shit, co jsem to právě viděl? Větší zhovadilost jsem si asi ani nedokázal představit. Rozhodně musíte vidět!!!=D ()

Jaroslaf

zkrátka tak debilní až je to dobrý .) dneska si dám repete. už jen souboj - pracovitej, cholerickej, šílenej tatík versus šílenej, neschopnej syn, jakoby z mého života vypadl .) ()

kailik

To je tak debilni film, az se tomu proste budete muset zasmat. Ne jedna scena, u ktery budete mit v obliceji vyraz WTF? ()