Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

Gazzy

Tohle se asi nedá hodnotit, jen kroutit hlavou, čekat co za zhovadilost zase přijde a pokud překoná nejšílenější představy tak se i pořádně zasmát. ()

KOMTESA

mám ráda, divný a zvrácený filmy typu: Klub sráčů, Austin Powers apod., ale tohle mezi ně rozhodně nepatří. ()

MathewBB

Lepší komedii jsem nikdy neviděl!!! Ano - někdy dost zvrhlé, anarchnistické... Jednoznačně ale SUPER! Film na odreagování a stupidní vychechtání! Tom Green nezklamal! ()

SedlikCZ

Úlet .... naprostý a totální .... nemáte co dělat? ... máte špatnou náladu? .... Něco se vám v životě nepovedlo? .... tohle je film pro Vás :-D .... "I just wanna stay home and ....... suck your dick" ..... "Really?" :-D :-D :-D :-D :-D ()

PanNafka

Viděl jsem to poprvé, když mi bylo 16, a s kamarádem jsme se před tím docela hodně zkouřili. Musím říct, že jsem se nikdy před tím ani nikdy potom u filmu tak doslova nevysmál z podoby... Jinak je to ale fakt neuvěřitelná píčovina... ()

Majklkm

Není žádný důkaz, že Tom Green hulí trávu, ale při sledování tohoto počinu je zřejmě jasné, že ji musel zhulit hodně a poté napsal scénář k tomuto filmu. Jistojistě ji musel hulit i při hraní a režii, jinak si to nedokážu představit :D ()

vojta033 odpad!

Tady jsem musel projít všechen odpad, co jsem dříve dal. Je to nejstupidnější hloupost, co jsem viděl. Absolutně neuvěřitelné nápady, kterým se nedalo ani pousmát. Omlouvám se, pokud jsem nepochopil hlubší myšlenku, ale zajímalo by mě, kdo na tohle dal prachy. Ovšem, našel jsem jedno pozitivum. Je to blbost (slušně řečeno) a rozhodně se to nesnaží tvářit jako něco jiného. ()

P@\/EL

Nejvíc se mi na téhle komedie líbi to, že její ultimátní humor si na nic nehraje, s ničím se nesere a má úplně u prdele všechny puritány, estéty a lidi bez smyslu pro humor. Buď se vám líbí nebo si naserte, jiné to už nebude. Tak úchylnou jízdu plnou nevybíravých nechuťáren, naprosto ujetých scén a zabijáckých gagů, u niž jsem se celou dobu řezal, jsem už dlouho neviděl. Děj je svižný a díky bezprostřednímu humoru parádně odsýpá. Vždy mě dostalo soupeření otec vs. syn. ()

Deacon59 odpad!

Tom Green je vymaštěnej debil, co frčí na omamnejch látkách, protože honit koně a slona to je opravdu něco co sem vidět nepotřeboval. ()

rado3105 odpad!

Nechapem ako mozu dovolit niekomu natocit takuto koko... a este mu daju na to peniaze. Tom Green musi byt medzi Zidmi Holywoodu milacik. ()

papez12

Kvalitná odporná zvrátená americká trápna úchylná blbosť, ktorá je až tak do neba volajúca, že divák miestami nevie či sa má smiať, alebo plakať. Každopádne mňa tento film ničím neoslnil ale dosť dobre som sa pobavil. Tom Green je povestný tým, že si vie veľa dovoliť, tu to plne ukázal. 3 hviezdičky dávam za nechutnosti, zvrátenosť a odvahu, ktorú som vo filme už dlho nevidel. ()

zdenda.pr

Je to naprostá hovadina, některé scény mě vyloženě nebavily a přišly mi stupidní, jenže vše vynahrazuje jedna věc a to, když se dostane Gordon do křížku se svým tátou. Jde o to, že otec chce být na svého syna pyšný, a hlavně chce, aby měl dobrou práci, jenže Gordonovi se to zrovna moc nedaří, jeho velkým snem je namalovat a vymyslet postavy pro skvělej animák. Potom u scén, kdy se vážně zraní Gordonův kamarád a přilítne jeho táta a začně řvát: "Sežeň mu práci! NE! Ty si sežeň práci! Jemu sežeň doktora!" , dostávám výbuchy smíchu. Na pět hvězd to asi není, ale mě taky přijdou krajně nechutný filmy od psychicky narušenýho von Triera, který by si zasloužily minimálně tolik odpadů jako má takhle kravina, tak co... ()