nudlis

Tak tenhle film s Chanem mně docela zklamal. Místy je to dost utahaný, klišé vedle klišé a brečící poldové mně fakt dostávali. I když to asiati asi mají jinak (myslím tím, že jsou citlivější), tak stejně toho breku tam bylo, na můj vkus, trochu moc. ()

tekedozai

Sice to nie je stara police story, ale velky respekt panu Chanovi, ze sa vracia k starym korenom a snad zaneviera na hollywood. Toto je to naco je tento herec stvoreny a nie nejake polozvasty typu Tuxedo, ci Medailon a podobne. ()

lip2

neříkam že film je vyslověně špatný ale od tohohle film jsem čekal krapet víc předešlé díly byli prostě o něco lepší ()

Theodred

Nedá se nic dělat, Jackie Chan bude už navždy "vtipný", ať se bude válet v nějaké zapadlé uličce jako opilá troska, nebo bude projevovat své nejhlubší city ženě, které nechal zabít bratra. Nebude to Chan, kdo bude vyprávět vtipy, ale buď postavy kolem něj, scéna, barvy, kamera či styl jeho boje (ten asi nejvíc). Vím, že je to v rozporu s komentářem například od Tsunami_X, ale takový zanechal tento snímek dojem na mě. Velice pěkné je prolínání minulost-součastnost v první třetině filmu. Působí jako takový úvod do dějě a zároveń je fajn, že tyto dvě časové linie se spojí ve chvíli kdy se film začíná pěkně rozbíhat. A happy end, který jsem minimálně dvakrát během filmu zpochybnil, nakonec taky potěší. ()

xPepsa

Režije vcelku běs. Ani akční scény moc nenadchnou, když místo boje po sobě skáčou jak opice. Celý film navíc působí jako by byl natočený někdy na začátku 90. let. ps.Nedávno jsem viděl Smrtonosnou past 4 a mezi oběma filmy je teda propastný rozdíl. ()

hhyperion

Naprosty souhlas s FANAKem. Neskutecne stupidni dialogy, hloupoucky a nerealny dej, iracionalni chovani a uvazovani hlavnich postav plus prehravane emoce, kterym proste nelze verit, a spousta nudnych pasazi, ktere film dobijeji, a neustale dokola vtirajici se otazka "what the f*ck, to ma byt parodie?". Mel jsem velke problemy film dokoukat. Max 2 hvezdy za par dobrych napadu a Chanovu akrobacii v jeho veku. Prvni film, u ktereho nechapu, proc ho naprosta vetsina komentujicich hodnoti tak vysoko. ()

YoKoKura

Mám rád Jackieho Chana, takže vím, co od jeho filmů očekávat, ale takhle hloupý a naivní scénář napíše snad jen osmileté dítě. Jediné plus na tomto filmu je obraz spolu se souboji. Přesně na tomto filmu je vidět jak moc umí být hodnocení čsfd mimo. ()

onevoice

No tak čo sa týka choreografie bojov, výbuchov a akcie je to v poriadku nemám výhradu ba priam rozum sa až zastavuje čo ešte Jackie vo svojom veku dokáže, ale samotný film ako taký ma extra nenadchol. Taký priemer. ()

Veru20

Tento film má naprosto poutavý děj i výborný scénář . Hned od počátečního masakru mě začal šíleně bavit . Jackie Chan podal naprosto perfektní výkon na svůj věk , jako za mlada. Kde kdo o 20 let mladší by mu mohl jeho fyzickou formu závidět . Jackie byl v několika svých filmech docela nudný, ovšem tady mě bavil ze všech nejvíc. Také mě velice upoutal výkon Daniela Wu , který hrál mladého zločince naprosto brilantně a velmi mu to slušelo . Stejně tak jeho kolegové z gangu se výborně vžili do svých rolí . Nicholas Tse byl strašně roztomilý , a hrál taky výborně . Zmíním úžasné bojové scény např. v nákupním centru . A hlavně to byl jedinečný nápad udělat počítačovou hru z hromadného masakrování policistů ...... prostě nejlepší díl ze série Police Story <3 :-) ()

MéďaSV

Rozhodl jsem se ještě naposledy dát šanci Jackie Chanovi a vzhledem ke zdejšímu vysokému hodnocení zkouknout v TV tenhle akčňák made in Hong Kong. No bylo to sice lepší než ultrakokotiny typu Křižovatka smrti , Rytíři ze Shanghaje apod., ale žádnej zázrak to taky nebyl. Mělo to svoje dobrý chvilky v podobě nápaditejch akčních scén, ale u těch mi zase vadila jejich naprostá nerealističnost a ztřeštěnost. Ano ztřeštěná, bláznivá a naivní to jsou tři slova kterými bych popsal tenhle film a vlastně celou Chanovu filmografii (teda co jsem viděl abych mu nekřivdil, ale pochybuju že jsem o něco přišel..).Komentáře co jsem tu před zkouknutím čet hlásaly, že tady akce jede ve vší vážnosti..to jako myslíte vážně?? Ztřeštěný bitky mi spíš připomínali Spencera s Hillem a střílečky taky parodie..Na výbuchy s vylétávajícíma rachejtlema jsem alergickej...No zkrátka mi to opět nesedlo a měl jsem co dělat abych to dokoukal, některý momenty jsem pro jejich trapnost a nereálnost měl opravdu problém vydejchat..Pro fandy Chana asi paráda, pro ostatní fakt nedoporučuju ztráta času!! :-) ()

Renynator

90%, nemusim uvádět sebemenší důvod a pochybovat o tom že Jackie Chan je velká jak herecká tak úžasně celkově tvůrčí osobnost. Znamení berana se hold nezapře ;-) ()

Phereni

Velice pěkný klasický akční film který mě překvapil a ze začátku také trochu děsil. První polovina byla spíše emotivní, zatímco v té druhé se objevila ta správná akce. Překvapuje mě, že ve většině komentářů u tohoto filmu je napsáno: Jackie Chan vs.banda puberťáků. V době natáčení, jim však všem bylo 29. Jsem ráda, že tam nebylo moc scén s dívkou, která se do jejich bandy dle mého názoru vůbec nehodí. Naopak mě mrzí, že víc nezapojili Terence Yina, jehož sjezd z mrakodrapu byl prostě špičkový. Navíc výborná hudba. ()

Stue97

Super film, viděl jsem jako malý kluk a chytnulo mě to. A teď nedávno si pustil znova a znova mě to nadchlo. ()

Megahead

Jackie-ho Chan-a mám ako herca dosť rád, pričom jeho najlepšie filmy kombinujú humor, akciu a hlavne určitú dávku bojového umenia. Film "New Police story" som videl už viac krát a popri spomenutým prvkom (akcia + humor + bojové umenie) obsahuje aj pár menej výrazných scénok, prípadne naopak až pár prehnaných a naivných dejov. Tým prvým je partia pár rozmaznaných frackov, ktorých "nedokáže" nik chytiť z elitne vycvičenej jednotky, aj keď ich majú pár krát priamo pod nosom. Druhým je autobus, ktorý rozbije "skoro pol mesta", no napriek tomu sa o nič nezastaví... Mimo toho je to pozerateľný film. ()