Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

WhiteKokser odpad!

Uff, už nikdy více... Po shlédnutí této "komedie" se mi opravdu navalovalo (ano až tak to bylo strašné). Vtipy jsou strašně trapné a Diaz neskutečně otravná a nesympatická. Radši bych si prostřelil hlavu, než znova shlédnout Prostě Sexy. ()

BlackVelvet odpad!

Z kina jsem odesla, vrchol trapnosti, ubohosti a vubec nevim pro koho se taove filmy toci. Your penis is too big for me, FOR REAL ? To kde sebrali scenaristy, nejakej odpad kdyz zbytek scenaristu stavkoval a nebo co ? ()

Zabriskie

Uznávám, že pro stupidní film jako je tenhle jsou 2 hvězdičky možná trochu moc, ale musím se přiznat, že některé scény mě svým trapným humorem dost pobavily, jako například ta, v níž se Christina "melounek" Applegateová snaží vymočit do záchodové mušle. ()

Shadow odpad!

Pro mě velké zklamání. Je to pouze slepenina hudebně tanečních eskapád. Navíc, kam se poděla ta opěvovaná láska? Ani romantická, ani komedie to rozhodně není. Vždyť komické scény drhnou jako šmirglovej papír. Všechny nehody a náhody jsou lehce předvídatelné. Nic nového nám nepřináší. Vlastně si ani nevzpomínám, že bych se byla zasmála. ()

Dinoo

Úchylný film v ktorom sme dúfali ,že to zachránia aspoň dve vždy veľmi dobre vyzerajúce herečky Cameron Diaz a Christina Applegate bohužiaľ sklamali ma aj tieto dve slečny.. ()

Kurdt

Tato romanticka komedie byla podle me az moc blazniva.U nekterych vtipnych scen jsem se smal,ale nektere mi pripadaly az trapne.Avsak trojice Cameron Diaz,Christina Applegate a Selma Blair,v tomto filmu zahrala primo skvele.Zvlaste Ch. Applegate se na svoji roli velmi dobre hodila.Nebyt teto trojice,bylo by moje hodnoceni jeste nizsi.Take scenar postradal napaditost.Celkove podprumerna komedie se skvelymi hereckami. ()

Bow-Z

Slabý a tisíckrát omletý příběh-nepříběh, spíš slepenec gagů v čele permanentně se zubící Cameron. Shlédnutím Prostě sexy nebudete nikterak obohaceni, ale spolehlivě zabijete nudu. Pro někoho utrpení, ale mně se pár scén líbilo a dokonce mi utkvělo v paměti. ()

Lynnet odpad!

Romantická komedie...bez cukru? To snad ne? Nazvala bych to přehlídkou nechutností a trapáren. Do toho ještě přimíchané parodie, které nejsou povedené a celé završeno muzikálovým číslem. Hnus, děs, běs slátanina nejhoršího kalibru a naprostá ztráta času! ()

alameida

To bylo...strašné!! Muzikálová vložka s penisovou písní byla nejhorší filmová scéna jakou jsem viděla za posledních....sto let?! ()

Rapollo odpad!

Tak jsem se těšil na Christinu Applegate... Tak jsem se těšil na Selmu Blair... A tak jsem se nasral... Nejprve jsem měl dojem, že to točila ženská. Pak gay typu Zdeňka Trošky. Ne, natočil to normální chlapík. Ačkoliv normální zas tak ne, poněvadž "stlouci" takovou trapárnu dokáže jen slaboduchý manták. Hnus, žumpa. ()

HRom99

Mala to byť bláznivá komédia s troma uletenými babami. Trailer k filmu síce hovorí o "romantic comedy of the year", ale to nemohli myslieť vážne. Nuž, ono by to nemuselo byť až také zlé, keby to niekto z 95% prepísal a vyhodil tie kraviny so záchodmi, bordelom v aute a zvratkami. Ale to už asi patrí k americkému folklóru. ()

Socirel odpad!

Trapné hlavní hrdinky, trapné jakože erotické scény, trapné změny filmu v muzikál, mám chuť vyhodit DVD oknem. ()