Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Hloupé, chtělo by se říct blonďaté, ale nechci urážet blondýnky. Skutečně nevím, proč bych se na to kdy podíval příště. ()

Schuldiner odpad!

´´Nevejde se mi sem, nevejde se mi sem a nevejde se mi ani sem!´´ No, týýýý vole, to byl zas film... Naprosto stupidní a idiotská pí..vina!!! ()

Prochy38

Nerozumím, proč by někdo točil takovou hovadinu. Nechci teď nikoho urazit, ale že je scénář práce ženy bylo jasné. Proč ale na režisérskou židli sedl chlap, to mi hlava nebere. Příběh jedno velké klišé, provedení trapná, ubohá, nevtipná, sexistická, oplzlá a blbá pseudokomedie. Nikdy nepoberu ty muzikální vstupy, kdy se jednak nedal poslouchat "zpěv" a dvak to vůbec nedávalo smysl. C. Diaz u mě klesla hodně nízko, Ch. Applegate a její dekolt neměly chybu, krásná S. Blair u mě taky ztratila body, páč upsat se takové sračce... * snad jen za pár scén, kdy se na ty holky dalo dívat. ()

Damielka

Úděsné! Za celou dobu jsem se "pousmála" asi dvakrát, Cameron Diaz, jindy opravdu sexy, je vychrtlá, trapná, křečovitá, z čehož ji nevysvobodily ani záběry v kalhotkách a US podprsence. Tenhle film vlastně nemá děj, šťávu, smysl, pointu, asi ani scénář, hlavu a už vůbec ne patu, není to vtipné, sexy ani originální...zkrátka nuda, trapnost, nuda. A vrcholem herectví je asi dědeček Petera, který se tam mihne všehovšudy dvakrát, ale za to stihne zastínit všechny rádoby herecké výkony hlavních hvězd. To, že jsem vydržela až do konce, bylo jen díky tomu, že jsem někdy kolem šedesáté minuty usnula. Zaplaťpánbůh. ()

Yardie

30%, více ani ťuk. Ale viděl jsem i horší, takže budiž 2*. Byl jsem nucen na toto dílo koukat s přítelkyní pln očekávání, že se dobře odreaguju a zasměju. Omyl!!! Nezasmál jsem se snad ani jedenkrát, párkrát možná pousmál. Jediné, co mě ještě drželo nad vodou byla CH. Applegate, na kterou se opravdu rád koukám. Jinak totální nuda a už nikdy více! Howgh! ()

MkSallam odpad!

Otravný slepenec trapných fekálních vtípků a špatně natočených gagů, které překvapivě vůbec nejsou vtipné. Zápletka je na "romantický" film naprosto ubohá a jestli si režisér myslí, že dám jednu hvězdičku za záběr na Cameron Diaz v plavkách, tak je na omylu. Mé doporučení? Nebrat! Hrozí poškození mozku... ()

Sagara

Subjektivne: Mam tu jediny pathviezdickove hodnotenie. Bohuzial, aj ked termin Guiltypleasure povazujem za velmi alibisticky termin, pri tomto filme je to uplne tak. Ano tato komedia ma vzdy spolahlivo rozosmeje.. a videl som ju asi najviac krat... Raz dokonca desatkrat behom jedneho mesiacia a neprejedla sa mi. Je to tak... bohuzial. Objektivne: fakt je to blbost... ale celkom zabavna blbost ()

Ollie235

Díky bohu za Cameron Diaz v tomto filmu. Ne, že by na ní stál celý děj, jde spíš o to, že se na ní dobře kouká a umí jako jediná z titulní trojice alespoň trochu hrát. Pár scén se ale rozhodně povedlo, dokonce bych řekl, že lze najít i blbější komedie :) ()

lareinna

Príbeh, kde sa Christina a Cameron hrajú na tupé ženské, ktoré sa dosť strápňujú. Horšie je, keď si diváčky puberťáčky pri pozeraní tohto filmu budú myslieť, že "byť sexy" v živote úplne stačí. ()

Untentrauer

Parádní jízda! ÚŽASNÁ Cameron DIaz to rozjíždí se svojí kamarádkou. Uvolňující film pro obě pohlaví. Přiznám se, že romantické filmy nemám moc rád, ale tohle je spíš komedie s dobrým a hlavně vtipným koncem. Filmu nemám co vytknou a vřele ho doporučuji! ()

maty39

Buď je to totálně geniální (a já to nepochopil), nebo je to totální hovadina, co se vymkla kontrole (pravděpodobně). Chvilema jsem koukal (DOSLOVA) s pusou dokořán a myslel jsem si, že mám halucinace, ale pak přišel docela slušnej vtípek... Nevim, budu se držet zlaté střední cesty ()

Oxymoron

"Your pýnis is too big and my hodnocení is too small". Když už i ta Cameron "hrála" tak šíleně, tak už tam moc pozitivního najít nejde. ()

Pajčus

U tohoto filmu převyšovala trapnost nad vtipností. Některé hlášky ale působily přinejmenším úsměvně - díky nim to za podívání a za jednu hvězdičku možná i stálo. Vím celkem jistě, že to nechci vidět znova a když, tak rozhodně ne celé. Můj názor nezmění ani v kalhotkách poskakující Cameron. :-D ()