Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Grafito

Poměrně hodně nevtipné až nevkusné.. dvě hvězdičky jsou v zásadě jen vyjádřením mých čistě mužských sympatií k trojici hlavních představitelek, který se umí moc hezky kroutit a natřásat.. jinak film byl i přes hodně krátkou stopáž téměř k nevydržení dlouhej.. ()

Sista

hvězdičku dávám za tu scénu s "orálním sexem" v autě. Zbytek je fakt jenom směs trapnejch keců a rádobysexy epizodek.. ()

Honny2 odpad!

Nooo, tak to je nářez! Tenhle film se může chlubit jen tím, že vám stači první minuty a víte o čem to celé je. Jednoduše - nekoukatelná hovadina postavená na ksichtíku Cameron Diaz. ()

fifi.m odpad!

Kdyby to byla obyčejná povrchní americká komedie, tak by se tomu člověk mohl aspoň smát. Ale tohle bylo výjimečné. Bylo to trapnější než cokoliv jiného. Nedokoukala jsem to, asi po dvaceti minutách jsem vypnula televizi a koukala do stropu, to byla rozhodně produktivnější činnost. ()

bodie66

Tak právě koukám na prostě sexy a když začly holky zpívat, your penis se nevejde sem a nevejde se ani sem, tak jsem se musel podívat co tomu říkají kolegové tady, jestli jsem třeba jen nepochopil špatně komedii destiletí:-)Ale pochopil jsem všechno správně:)Je to kravina, ale dodíval jsem až do konce, i když s notebookem na klíně. Ruku na čistou pudlinu, jestli máte na výběr jiný film, pusťte si raději ten, s největší pravděpodobností to bude lepší, než Prostě sexy:-) ()

Silencia90

Proč to má tak nízké hodnocení? Vždyť je to vtipné! :) Konečně jeden film o holkách, jak se baví, a hned je to špatně. Ale jakmile vycházejí slátaniny typu Prci prci prcičky, Bulšit nebo Princ a pruďas, kde se baví převážně mužské publikum, to je pak klasika. Tohle je supr film. Přiměřeně sprostý, přiměřeně vtipný a spíše méně romantický. ()

Narciska odpad!

Konečně film, co obrací stereotypy vzhůru nohama. Člověk si odnese humor i moudré poučení. Můžete se zasmát vtípkům na tak neotřelá témata, jako jsou silikonová prsa, a současně pochopit, proč chodí ženy na záchod ve dvou. Obohatíte si slovník o nový eufemismus pro sperma. Vlivem vtípků na toto téma omládnete zpět na patnáct. Hymnem na penis se film řadí mezi přední muzikály. Prostě sexy se ovšem nevyhýbá ani kontroverzním tématům a když jedna z protagonistek potřebuje po styku s „mackem“ ledovat své stydké partie, jasně říká, že na „velikosti záleží“. Prostě sexy je také výzvou. Z hlediska děje je naprosto nezbytné, aby se Diaz potkala s nevěstou na toaletě. Tento zapeklitý problém tvůrci vyřešili přesně podle hesla „v jednoduchosti je krása“. Diaz oblékli do sukně úzké tak, že na to nebyl její močový měchýř zvyklý a ona si prostě musela odskočit. Prostě sexy se nebojí poukázat na intimní aspekty člověka (řeč bude o řídké i mastné stolici). Prostě sexy je romantickou komedií, jež dává všem ženám naději, že všechno je možné. Zvláště při pohledu na Applegate konající svoji malou potřebu do pisoáru. Nechybí striptýz ani porno scéna, která vtipně parafrázuje „mýdlo ve sprše“ na „rtěnku pod sedadlem“. A naprosto vás uzemní moudro (nečtěte dál, prosím, vy, jež se chcete nechat překvapit!!!), ve které film vygraduje: „Bla, bla, bla, bla, bla.“ Romantická komedie 21. století a parodie na současnou kulturu v jednom. ()

pend

Musím přiznat, že při opakovaném zhlédnutí se mi to líbilo víc. Asi jsem v mezidobí viděl řadu podstatně horších věcí. ()

Untentrauer

Parádní jízda! ÚŽASNÁ Cameron DIaz to rozjíždí se svojí kamarádkou. Uvolňující film pro obě pohlaví. Přiznám se, že romantické filmy nemám moc rád, ale tohle je spíš komedie s dobrým a hlavně vtipným koncem. Filmu nemám co vytknou a vřele ho doporučuji! ()

Johnny

Tak zaujímavé herecké obsadenie... a výsledok také čudo. To mala byť romantická komédia... alebo ironické zobrazenie neduhov americkej mládeže? Výsledok je nevýrazná, nudná zlátanina, kde je vtipu veru poskromne. ()

Lindushka odpad!

Keď začali v tom podniku vyspevovať o penise mala som pocit že to je zlý sen. Ozaj príšerné. A vôbec nevidím ani pri najlepšej vôli nič vtipné na trápnostiach ako že chlapík v čistiarni oblizuje zaschnuté semeno na šatách alebo že sa niekto pri oráli zasekne na piercingu. ()

fr3ak odpad!

Otřesná stupidní sračka, která je tak neuvěřitelně o ničem, že vlastně ani nevím, proč se zdržuju komentářem. Nejlepší momenty: Bluéééééééééé....................nic ()

Hapretor odpad!

Není to "Prostě sexy" - je to prostě trapný, debilní a nechutný!!! A to tady hrajou herci z lepší sorty. Že jim neni hamba! ()

Merggie

Áno, bolo to trápne. Trápny humor, trápne všetko. Lenže tento film sa ani v jednom momente nesnažil tváriť inteligentne. Žije si svoj vlastný naivný svet. Nepoučuje a vlastne ani nenudí. Teda ak momentálne neriešime svoju životnú krízu. Má zabávať a ja som sa bavil dosť. Možno viac ako by som sa mal:-) Cameron zvládla úlohu "pošahanej" slečny vynikajúco. Len verím, že to naozaj iba hrala. ()