Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Pingu

...s hodně odřenýma ušima !!! Sexy tam není snad nikdo a Cameron je naprosto otřesná !!! O něco málo méně otřesně vypadá i Kristýna Jablíčková.....inu její nejlepší léta coby "Melounka" jsou asi dávno dávno pryč. Bohužel..... ()

Jeand´Boa

Jednotlivé vtipné fragmenty jsou bohužel prokládané nevydařenou "vatou", která je takového rozsahu, že vtipné scény aby člověk pohledal...a najde-li, pak jsou natolik izolované, že film utáhnout nemohou... ()

salamandrr

Očekával jsem romantickou komedii, ale dostanu pouze romantickou....nic jen romantický snímek. Jediná scéna, která mi zvedla koutky úst je ta když se C. Diaz a C. Applegate vkradou na svatbu, následně zjistí co zjistí a Christina A. řekne "Tohle není Barmicva?" odpověď: "My tady ve čtvrti ani žádné židy nemáme". Vim, že je to slabota, ale prostě sem se toomu řezal, tudíž tu jednu hvězdu si to získalo, jo a neni k zahození scéna filmových remaeků 8) ()

Zombo

Oh my God, oh that was so sweet, the sweetest CRAP! Už dlouho mě stupidita a neuvěřitelná trapnost tak neštvala jako u tohoto ubohého pokusu o romantickou komedii. Kdyby to byla čistě jen parodie na vylízanost naivních holčiček, tak by to ještě šlo (jisté náznaky by tu byly - např. sen), ale to bohužel nebyl hlavní záměr této příšernosti, kterou bych nedoporučil ani svému nepříteli. Naprosto idiotský scénář, zoufalá nevtipnost mnohdy nahrazovaná nechutností nebo nesmyslem, o "hercích" se snad nebudu ani zmiňovat. Hlavně že natáčení bylo veselé, jak je vidno v závěru - všichni se náramně bavili, zatancovali si, při tom vymýšleli asi i příběh, aby se neřeklo, a občas někdo vykřikl: "this'll be fun! Hahaha." a bylo to tam. Pak se rozdalo pár miliónů a i přes otřesné kritiky na to šlo nemálo příznivců jediného jména s iniciály C.D. + ti (spíš ty), pro které je Prostě sexy prostě určen. A přitom jediné, na co se dalo dívat, avšak s vypnutým zvukem, byly právě ty vrtící se holčičky (hlavně Selma). Ale Cameron si u mě tímhle beztak dost pohoršila. Stydím se, že nakonec přeháním a dávám jednu prašivou a potrhanou hvězdu s posledním cípem směřujícím do odpadu, kam bych tuhle opovážlivost nejradši hodil. ()

Jenislávek odpad!

dokonalý příklad filmu, který není zdrávo vidět znovu . . . každému, koho by napadlo si jej pustit, ale zatím neměl tu čest, radím následující: OKAMŽITĚ NA TO ZAPOMEŇTE!!! ()

FoxMulder odpad!

Nedávno jsem naprosto odsoudil Co ta holka chce. To byla velká chyba... Ve srovnání s Prostě sexy je to filmový skvost. Všichni, kdo na tomto snímku spolupracovali, by už nikdy neměli pracovat u filmu, včetně Cameron Diaz, se kterou už asi nikdy žádný film vidět nechci... Jestli tohle není ten nejhorší film, co jsem viděl, tak k němu má sakra blízsko... ()

Veseldaa.! odpad!

Děs běs! Z Cameron Diaz mi bylo akorát tak na zvracení a ne že byla prostě sexy a Christina Applegate tu hloupou Kelly ze Ženatý se závazky snad ani nemusela hrát. Hrůza. ()

hyper01 odpad!

Zjistil jsem, že tento film mám už nějakou dobu na HDD a ještě jsem ho neviděl. Mrknu na místní hodnocení a nic od toho nečekám... A ono to bylo ještě horší, než jsem (ne)čekal! Aspoň mám teď o trochu více místa na disku, protože DELETE bylo to jediné, co se s tímhle filmem dalo dělat.. ()

ZnalecH

Možná budu jediný, kterému se film líbil, ale... Fajn, jsem jediný. Jde asi o to, že jsem se povznesl nad jednoduchý a hloupý děj a soustředil se na výkony a vtipné momenty sympatických herců. U tří holek počínaje a u dědečka konče. Přestože se jedná o B-čkovou komedii, tak u mně splnila, co měla a s čistým svědomím jí můžu dát 70%. ()

src

Par vtipnych scen zasazenych do zbytecne sprosteho a nechutneho filmu. Jedine, co filmu pomaha je, ze hlavnimi hrdiny jsou zeny. Kdyby to bylo v obracenem gardu, tak uz bych to asi nerozdychal. I kdyz nektere ty "vtipy" mi trochu pohnuly prave snedenou svacinou. ()