Školní sraz ve sněhem zapadaném městečku v Nové Anglii svede dohromady skupinu bývalých spolužáků, kteří obrážejí jednu hospodu za druhou a probírají přitom sex a vztahy. Je mezi nimi newyorský barový pianista Willie, který hraje po nočních klubech. Ve městě je Willy zcela nepochopitelně přitahován svůdnou třináctiletou dívkou. Pak je zde stárnoucí sportovec Tommy, jenž se i navzdory svému vážnému vztahu s Sharon nedokáže ubránit šťastným vzpomínkám na sex s bývalou královnou maturitního plesu Darian, která už je také vdaná. Nedospělý Paul je tak posedlý supermodelkami v plavkách, jejichž fotkami má vytapetované celé zdi, že se s ním kvůli tomu rozejde jeho přítelkyně, servírka Jan. Paul posléze začne chodit s úžasnou Andreou, která se mu snaží vysvětlit, že je víc než jen krásná. A nakonec jsou zde i Stinky, který přijel jen na skok, a Gina, jež se považuje za feministickou poradkyni. (Cinemax)

Lacike

Film o chlapoch z malomesta, ktori neustale riesia svoje vztahy so zenami a na prahu tridsiatky konecne dospievaju, kedze sa ucia prijimat zodpovednost za svoje ciny. Sice k tomu dospeju s odporom ale predsa. Herecke obsadenie je doslova famozne. Je zlozene z viacero mojich oblubencov a doslova milovanych hereciek. A pritom kazdy z nich tu ma scenu v ktorej ma moznost vyniknut. Najviac ma bavi Huttonova linia s Natalie Portman alebo jeho rozhovor s Umou Thurman. Ale najsilnejsia je asi Rapaportova scena, ked si konecne prizna, ze stratil Marthu Plimpton a necha ju na pokoji. Napriek bolestnym zivotnym pravdam, ktore vo filme zazneju, ma film neskutocne pohodovu atmosferu, ktora je zvyraznena skvelym soundtrackom. Film ma uchvatil uz pred 20timi rokmi, ked som bol vo veku postavy Natalie Portman a vychutnavam si ho aj dnes, ked som vo veku hlavneho hrdinu. Vysledok je vztahovy klenot, ktory je u nas bohuzial dost malo znamy. Z dabingov je rozhodne o triedu lepsi ten pôvodny VHS dabing. 10/10. ()

Padme_Anakin

Moc pěkně napsané, zajímavé výměny mezi mužskýma a něžným pohlavím a dialogy Willie vs. Marty... no, pecka. Timothy Hutton a Natalie Portman výrazně podpořili sám o sobě pozoruhodný příběh o srazu bývalých spolužáků, aneb jak se snadno rozčeří stojaté vody malého městečka, o tom, že nám všem roky přibývají a že se některým mužům nedaří dospět před třicítkou. Příjemná záležitost, zejména si cením uvěřitelnosti a přirozenosti. ()

Qasa

Takovejhle vývoj sledování filmu zažiju málokdy. Po půl hodině jsem se rozhodl dát jednu hvězdu, kterou dávám filmům, který nedokážu dokoukat, tak jsem začal vynechávat a poskakovat ke konci, až jsem se zastavil u bruslařský scény a už jsem se od toho nedokázal odtrhnout a pak jsem se vrátil k tomu přeskočenýmu a musím říct, že to má nějaký svý sic trochu zapšklý kouzlo a chemii - jako ta země Oz a medvídek Pú z maloměsta dohromady a nakonec dávám čtyři hvězdy a chci to někdy ještě vidět znovu. ()

Riddick77

Neoprávněně přehlížené drama o skupině bývalých spolužáků ze střední školy, které má pohodový a příjemný feeling, jenž je dán skvělým obsazením a odlehčeným pohledem na životní strasti a radosti. Velmi milé překvapení! 8/10! ()

Martin741

Reziser Ted Demme /The Blow/ natocil celkom prijemny film o tlupe kamaratov, ktori rozoberaju holky, chlastaju. Diviaka trochu nasere ten fuckt, ze film je to urceny tinedzerom a narocny diviak sa bude nudit. Pozeral som to vsak najma kvoli Ume Thurman /Kill Bill/, ktora bola vyborna a Matt Dillon /Rumble Fish/ mi skor vadil. 73 % ()

dezorz

Mierne nepodareny Last Kiss mi pripomneul skvelu indie rmanticku dramu Beautiful Girls, pomaly, nenapadny, ale o to viac prepracovany v detailoch. 30 rokov, clovek sa citi este mlady, chce si dalej neviaane zit, ale usporiadany zivot vola. Film o mentalnom dospievani na prelome 30tky moze byt zaujimavy aj bez implicitnej zvodkyne, aj s 13rocnou lolitou, medvedikom Pu a tak vobec vsetkym a vlastne nicim. Malokedy sa formalne standardny indie film tak scenaristicky vydari. Ma viac skutocneho zivota a skutocneho zivota, ak spominany Last Kiss. Skoda, ze asi navzdy zostane malo znamym. ()

Juto

Skvelé herecké obsadenie. Reálny príbeh s reálnymi láskami, škoda len konca filmu, ktorý je po scenaristickej stránke slabší. 6,5/10 ()

dr.fish

Návrat do rodného městečka po letech za účelem srazu střední školy. Tak nějak se dá ve stručnosti popsat děj tohoto filmu. Je ale zároveň o hledání minulosti, přijetí a uvědomění si dospělosti a dalších a dalších věcech. To hledání však proběhne prostřednictvím nepřetržité chlastačky partičky "Rychlých šípů" do které náš hrdina patřil na střední škole a rychle do ní zapadl zpátky. Ta partička od té doby žije pořád stejně (a do konce života bude) a právě v téhle chvíli a mezi takovými lidmi se dá jednodušeji orientovat i v životě vlastním, dělat rozhodnutí. Kdo má v životě štěstí a má takovouhle partičku, kterou vždycky najde, když ji potřebuje, ví o čem je tenhle film. Osobně považuji tenhle film za romantický cajdák, perfektně napsaný, natočený a zahraný. Dostal mne naprosto dokonale od první chvíle. ()

Mirokukii

Příjemné drama o čtyřech kamarádech z malého městečka tápajících ve vztazích a životě. Film si nehraje na nic extra a v poklidu svižně plyne před. Občas je to i zábava. Herci výborní. Natalie Portman si tu hraje svoji malou "Lolita roli", a balí mě doslova každým gestem. Výborný soundtrack. ()

venison

Vcelku nezajímavý film o tom, kterak partička maloměšťáků váhá vlézt do chomoutu.. V poodstatě se 90% filmu odehrává "u piva" a řešej se ženský.. Jediná linie, která mě fakt bavila je platonické okouzlení sousedovic dceruškou Natalií Portman a hlavním hrdinou.. Kdo si počká, ten se dočká, nebo taky dopadne jako medvídek Pú :-D ()

Elví

Už mi asi nikdy nepřestane v hlavě znít "Sweet Caroline" míchající se s "Beautiful Girl"... Sháním soundtrack! ()

anglanek

Jeden cas to běželo snad 3 mesice dokola na jednom nejmenovanem kanalu ...( filmbox plus)))) a ja si ten film zamiloval.. nejlepší scena v baru u klaviru jak jedou pisen Sweet Caroline. Dávam bura ()

mcvpn

Film, ktorý vás krátkodobo zaujme, ale zabudnete naň do konca tituliek. ničím zapamätateľný snímok. Natalie Portman mi prekvapivo neprekážala, možno to bolo jej relatívne nízkym vekom. Vhodná voľba na sobotné popoludnie pri žehlení, prípadne pri hraní Candy crush sagy... ()

cross

Standardně natočený film, kterému se občasně podaří přesáhnout hřejivé vody velmi umírné komedie a zabrousit tak do chladivých to´nů existencionálních snímků. Bohužel se tak děje s velmi střídavým efektem a celkově pak příběh působí značně nevyrovnaně a trochu nezajímavě. ()

MI-380

Těsně po sobě jsem viděl dva filmy, které měly mnoho společného (Beautiful Girls a Garden State): dozrávající muž se vrací z velkoměsta do rodného maloměsta, potkává spoustu bývalých kámošů, s kterými se potlouká po barech a mejdanech, a aby se z této rutiny občas dostal, setkává se s trochu tajemnou neznámou (v obou případech Natalie Portman). Oba filmy jsou povedené, mají výbornou atmosféru i svižně postupující děj, oba jsem si užil, v obou případech jsem se s hrdiny dokázal ztotožnit. 75%. ()

klukluka

Příjemný film z amerického maloměsta. Nepředpokládám, že by měl být extra realistický, holky tu byly krásný a kluci celkem chytří, pohotoví, citliví a milí, ale dobře se na to koukalo a hezky se to poslouchalo - nejen ty vymazlené dialogy, ale hlavně zdařilý soundtrack. Podobných filmů už jsem ovšem viděl několik a onu pomyslnou laťku mám v tomhle žánru ještě o hodně výš. P.S.: Natalii Portman tady bylo 15 let a tehdy "devětadvacetiletý" Timothy Hutton vyhrožoval, že se pro ni za 10 let vrátí. Do té doby podle něj měla uzrát v naprosto mimořádnou ženu. Prorocká slova. :) ()

dopita

Nostalgickej příběh, nádherná atmosféra zasněženýho maloměsta a spousta mých oblíbených herců. Film pro mě po prvním zhlídnutí byl jen nadprůměrnou pohodovou záležitostí, ale každé další zkouknutí z něj postupně udělalo klenot a srdeční záležitost. ()