Budova Millenium v New Yorku, 102 poschodí, 72 výtahů.... Mark Newman zde pracuje jako mechanik výtahů. Jeden z výtahů se pokazí... na pokraji života a smrti uvízne také skupina těhotných žen... Záhadu kolem poruchy se snaží odhalit ambiciozní novinářka deníku Morning Post. Byla to vůbec náhoda, nebo jen nedbalost? (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Tak dobre, porovnavat tototuto a origos nebudem, ale ked toho cava vcucol vytah tak som sa skoro postal a to je dovod mojho hodnotenia. koniec ()

looo

jedna hvězdička za spoustu známejch tváří a z nostalgie, protože to prostě byl jeden z oblíbených trashů na střední. Jinak je to samozřejmě naprosto děsivě špatnej film, jehož dialogy postrádaj smysl a psala je parta vožralejch šimpanzů. Kvituju nasazení armádní jednotky proti výtahu. Adekvátní reakce. Druhá hvězdička za finále s bazukou ()

Mezerník

Nedoceněný film pohybující se mezi Upírem z Feratu a Smrtonosnou pastí. Originální zápletka a překvapivě ne špatná forma. Ale škoda, že se režie neujal některý z mistrů jako Almodóvar, Lynch nebo Tarantino - ti by z lehce nadprůměrného snímku udělali opravdový klenot! ()

rass

Noooo…tak toto je teda slušná kravina! Buď zadání znělo napsat něco pro úplné dementy, nebo sám scénárista a režisér v jedné osobě je úplný dement. O ději se nemá cenu ani bavit – zápletka je tak pitomá a průhledná, že i naprostý idiot hned na začátku ví přesně, jak bude vše pokračovat a jak to skončí. Sled událostí je nelogický, dialogy dětinsky hloupé, herci toporně bezradní, protože tady prostě není co hrát. Horor? Akční thriller? Dokonce mysteriózní? Ani náhodou…tahle slátanina nemůže postrašit, nebo napínat ani malé diváky Studia Kamarád, natož svéprávného dospělého jedince. Je to úplně zbytečný film, patřící jednoznačně do kategorie odpad, ale protože jsme se doma u jeho sledování docela dost nasmáli, uděluji jednu hvězdu za nechtěnou zábavnost. ()

CSGoddess

Docela dobrej horor o vraždícím výtahu který mi dlouhou dobu unikal. Watts sice nemusím ale jinak filmy nebyl špatný. Nejvíc se mi líbila scéna chlapa na kolečkových bruslí co ho vcucne výtah a vyhodí ven takže je po něm. Jinak příjemný pokoukání v rámci žánru. ()