Když se dcera Scotta a Kate Johansenových dostane na vysněnou vysokou školu, je to důvod k oslavě. Dokud však Scott a Kate (Will Ferrell a Amy Poehlerová) nezjistí, že stipendium, se kterým počítali, nevyšlo, a oni jsou až po uši v průšvihu, protože si vzdělání své dcery nemohou dovolit. S pomocí jejich kamaráda a souseda Franka (Jason Mantzoukas) – kterému by taky tučná výplata přišla vhod – se rozhodnou otevřít v jeho domě na předměstí nelegální kasino. Navzdory pochybnostem se kasinu i podnikavé trojici začne velmi dařit a příjmy rychle stoupají, což však nezůstane bez povšimnutí zákeřného starosty města i podsvětí. (HBO Europe)

didlik6

Super komédia! Pri niektorých scénach som plakala od smiechu. Nechápem, ako to môže mať také nízke hodnotenie. Preto dávam plný počet. ()

medveed

Jen lehce nadprůměrná komedie, kterou drží nad vodou můj oblíbenec Will Ferrell. Třetí hvězda v hodnocení je za scénu s useklým prstem. 60% ()

Pythonator

Will utáhne svým ujetým šarmem kdejakou blbost. A když začne hrát mafiána a sekat prsty, musíte se zaručeně chechtat. Bohužel tohle je film, u kterého se celou dobu bavíte, jenže tomu pořád něco chybí, aby to byla bombastická prča. Anebo se taky celou dobu nudíte, když Willa zrovna nemusíte, ale to je čistě váš problém. ()

Denzen

Will Ferrell v jeho typickej komédii, kde sa všetko na konci rozbehne a nasledujú odseknuté ruky a spálené telá. Celý motív s dcérou nestojí za moc a od začiatku sme sa už mohli presunúť do kasína. ()

dati

will ferrell je king ! film má celkom slušné tempo a je to nářez (aj keď je tu kopa vaty).. premena rodičov na drsné duo je fakt zábavná.. ()

MikeB

Za mne dobrý. Will Ferrell a Amy Poehler hrozně moc v pohodě. U některých scén jsem se fakt hodně bavil. Závěr možná trochu slabší, každopádně takový filmy beru. ()

mroz2

Amy Poehlerová po boku Willa Ferrella excelovala v řadě skečů někdejšího obsazení Saturday Night Live , jejich první velké filmové partnerství ale není žádná sláva. Scénář je postaven na velice naivní představě o provozu hráčského doupěte na počestném americkém předměstí, slibný materiál ale není ani tak nevytěžen, jako spíš se o jeho vytěžení nikdo ani nepokusí. Film na úrovni nejhorších komedií Adama Sandlera nezaslouží vyšší hodnocení než ony. ()

StandikK

Při sledování filmu se doporučuje vypnout "mozek" a pouze tupě sledovat děj. Pokud toto dokážete a nebudete vůbec přemýšlet nad otázkamy typu "Proč to tak udělali" apod., tak se film bude líbit. ()