Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

mc.loki

Romantická komedie? Br...vtipná? To ano. Občas. Tak proč 2 hvězdy? Protože se mi prostě vzpříčily v hlavě všechny tyhle romantické komedie o tom, že milovat druhou osobu je smyslem našich životů a bydlet v rozměrných bytech, mít správný hadry a říkat správný věci. I když se tenhle film tváří, že je to přesně naopak a důležité jsou naše individuality, tak já mu to nebaštím. Je plný všech těch hloupých klišé, počínaje táhlou hudbou, když má dojít k polibku a honičkou za svou jedinou a největší láskou konče. Do toho velká slova, chytání se za osrdí. Ne, tohle já nebaštim. A nikdy nebudu. Will Smith to zachraňuje od odpadu... ()

MissJaded

Mám z toho Willa Smitha radost. :-) Po, pro mě průměrných, MiB se mi zase zalíbil. Z těch 115 minut jsem se snad ani chvilku nenudila. Vtipný scénář, příjemné prostředí, krásní lidé. ()

ThomasL

Will Smith v tomhle snímku dokazuje, že dokáže utáhnout jakýkoli film. I třeba pro něho méně obvyklou romantickou komedii. Ale proč ne. Byla docela sranda sledovat, jak z nemožných a nemotorných chlapků dělá dokonalé partnery....škoda, že film na konci začíná pokulhávat a ztrácet dech. I tak jsem se ale výborně bavil! ()

Mo.

Někdo zjistil, že existuje pick-up, shlédl jedno-dvě videa od Mysteryho, přečetl si The Game, zaregistroval se na pick-up fóru a pak se rozhodl natočit o tom všem film. Film, který se na jedné straně profiluje jako komedie, ale zároveň se snaží hrát si na to, že odhaluje některé neznámé a skryté prvky "profesionálního baličství" - přičemž je konkrétně v tomto samozřejmě naprosto mimo. Naštěstí (bohužel) vztahově vzdělávacího rázu se nedrží zuby nehty a vše postupně sklouzává do očekávané romantické roviny. Tím se z Hitche stává průměrně kvalitní romantická komedie, která od poloviny filmu rezignuje téměř na veškerý svůj potenciál a až do konce se veze ve standardních kolejích. Nic převratného. ()

Wishkah

jednoduchá a podle všech možných romantických klišé vystavěná komedie. Od začátku je jasné jak to dopadne, ale mě je to celkem fuk. Komedie je to pěkná, pohodová a vtipná. Jedinou velkou slabinou ve filmu je Eva Mendes. Do svojí role mi příliš nesedla a ani s Willem Smithem neměla tu správnou chemii ()

unagi

Will Smith má také svojske filmy a to sa mi páči. Takto vedieť ako na ženy, hmmm ! Niečo na tom pravdy je čo sa týka filozofie, ale až tak extrémne určite nie. ()

Prochy38

U mě něco mezi 3mi a 4mi *. Ale přikloním se spíše k tomu slabšímu hodnocení. A to z několika důvodů. Sic je W. Smith borec a v poslední době filmy táhne jenom nahoru, tady mu chybí nějaký skundant nebo -ka. Bohužel moje ne averze, ale takt trochu nenadšení z E. Mendes tomu nahrává. Jo, já ji prostě moc nemusím. K. James je dobrej a od tohoto filmu to dokazuje dál a dál. A. Valletta kočka a zde se na ni kouká jenom dobře. Ale celkově myšlenka filmu? Nepřijde Vám to trochu jako spíše blbost? Mně ano! A to mi vadilo asi nejvíc. Takto přece život nefunguje... ()

Xavi6

Zhruba v 80 minutě filmu jsem si říkal, že je to jasných 5 hvězd, ale ke konci se to pokazilo a a už to nebylo ono. Každopádně skvělé představení mého oblíbeného duo Smith a Mendes. Opravdu jedna z těch lepších amerických komedií. ()

Teabag

Vcelku solidní komedie. Mám z ní dojem, že Will Smith umí i hrát. Eva Mendes (ač pastva pro oči) se ale za ním trochu loudala... Každopádně Hitch má spád, pár momentů je i vtipných, tak proč ne. ()

Hanes88

Normálně si na romantické komedie moc nepotrpím, ale tahle se opravdu moc povedla. Skvělé herecké výkony Willa Smithe a Kevina Jamese a děj byl opravdu netradiční. Navíc skvělé hlášky. 90%. ()

J*A*M*A*L

Blbost jako hrom!Ten film jsem viděl už docela dávno, kdy jsem si o ČSFD mohl nechat jen zdát a po registraci si takhle prohlížím filmografii Willa Smitha a vidím tuhle blbost a tak si na to zavzpomínám a najednou to se mnou málem seklo.....73%?červené políčko?To je asi nějakej hodně špatnej vtip nebo co.Doteď nemůžu přijít na kloub tomu, jak to ještě může mít červené políčko.Ach bože.Co je tohle sakra za vkus.Pro mě dávám této blbosti odpad a jen jednu tu hvězdičku alespoň za výkon herců, který by jinak mohl být také lepší.73%....jak je to sakra možný.11% ()

peetriss

Samozřejmě, podobně jako ve většině romantických komedií, je velice brzy čitelné, jak vše dopadne. K očekávanému konci se však dostáváme přes poměrně sledovatelné teorizování o lásce a nevyzpytatelném fungování v praxi s povedeným obsazením, přestože Eva Mendes herecky poněkud klopýtá. Odreagovačka na jedno podívání. ()

santiamén

6.5/10 Osciluje mezi 3 a 4 * - v rámci žánru překvapivě povedený film, který si drží úroveň až do závěru, kdy bohužel spadne do obvyklých klišé. I tak je ale málokdy k vidění romantika, kde se všechny postavy chovají relativně normálně a jejich výstřelky jsou uvěřitelné. Úspěšně se vyhneme nechutnému humoru, trapným melodramatickým scénám (ideálně na pódiu), tisícům rozchodů a odpuštění a podobných otřepaných klasik. Hlavní postavy jsou sympatické, nahoru film určitě táhne i vtipná linie vedlejších postav v čele s milým účetním. Nečekané a příjemné překvapení. ()

Marťas

Byla to příjemná komedie.Docela jsem se bavil myslím si že opravdu neurazí-jelikož si nedovedu vzpomenout na žádný jiný film s podobným příběhem.Proto dávám 4* ()

Macik

Ó bože jak mi tenhle film sedl, to si nedokážete ani představit.. Přesně tohle jsem potřeboval vidět, žádné vraždy, žádný výbuchy prostě pohodovej film, kterej po vás nich nechce, jen pobavit.. Hitch je pro mě taková pohádka pro dospělý na kterou se zase někdy s chutí podívám... Ke konci sice trošku ztrácí dech, ale to nic nemění na tom, jaká euforie ve mě zavládla po jeho zhlédnutí.. ;-) ()