Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +některé dialogy, momentky a vtipné situace (no hlavně s tím králíkem), zajímavá hudba, Petr Čtvrtníček -Jaroslav Dušek, některé zbytečné scény, občas hluchá místa a celkově film tak nějak o ničem/// Jéžiš, tak tohle je králíkovina. No myslel jsem si, že to bude blbost roku a přitom je to "překvapení roku". Teda to vlastně doblba kecám, ale určitě jsem čekal horší film, než z toho nakonec vylezl. A teď mě omluvte du se doblba dívat na další filmy./// Celkem 53%///(15.7.2007)

 • Jazzzz
  ***

  Jo tak s touhle komedií sem spokojen. Není zas tak extra výjmečná a místy mě příjde, že se snaží těžit z rychle nabyté slávy českých filmů, leč se trochu ukvapuje. Přesto všas je dostačujicí pro pobavení a to je snad jediné co můžu od komedie očekávat. Černý humor mi taky nikdy moc nevadil, takže proč ne?(10.1.2007)

 • cross
  **

  Tak asi první čtvrtinka filmu vypadá docela nadějně - herci hrají osvědčenou roli odpovídající zvučnosti svých jmen, vtípky jsou náležitě vtipné a vše nasvědčuje tomu, že tu máme další relativně povedenou černočernou komedii...Pak se ale vše jaksi pokazí,film začne neobratně oscilovat mezi žánry, přichází nuda, nuda s rádoby efektními scénami a nuda se stupidními vtipy. Vrcholem pak je celé "znovuzrození" Duška a divák prostě musí odcházet z kina zcela znechucen! Vachler není dobrý filmař, Holý není dobrý filmový skladatel, Dušek je dobrý herec, ale v poslední době mám pocit, že jede pořád to samé pořád dokola... A v neposlední řadě - Doblba není dobrý film...(9.10.2005)

 • Master19
  ***

  Čekal jsem mnohem větší hloupost. Jsem rád za každý film, který není jednou velkou reklamou na nápoje, nebo vyhledávače. Stejně tak jsem vděčný za každou komedii, která netlačí na pilu a i za cenu delší stopáže si v klidu vypráví, co chce. Doblba! není žádný zázrak, ale mnoho hlášek je opravdu výborných a docela se mi líbila i kamera, včetně těch trochu kýčovitých nájezdů na kostel.(15.8.2006)

 • lola3121
  ***

  Neprávem podceňovaná komedie se spoustou výborných herců a vtipných hlášek ( "Ťava, korytnačka a bocian desiatovali čučoriedky... Nějak vám Slovákům přestávám rozumět...). Z galerie postav mi kromě hlavních hrdinů utkvěla zejména dvojice pohřebáků Polášek + Černoušek. Komedie má pobavit a to se této povedlo minimálně na tři hvězdy.(27.3.2011)

 • - Část filmu se odehrává v obci ŽIHOBCE. Žijí zde filmoví rodiče hlavního hrdiny. Obec se nachází asi 8 km východně od Sušice v krásném prostředí šumavského podhůří. Dominantou obce je kostel se štíhlou věží. Je zde zámek, dva obchody, hostinec, koupaliště a sportovní areál. (blackrain)

 • - Ve filmu si otce hlavního hrdiny Jaroslava Duška zahrál jeho vlastní otec, Vlasta Dušek. (fannah)

 • - Některé fotografie v úvodu filmu jsou skutečné, například snímky ze svatby Jaroslava Duška s jeho ženou. (Haniczka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace