Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  *

  Tak tedy nevim. Asi mě tento druh humoru nebaví. Sice černý humor mám rád, ale zde se u mě míjel účinkem. Skoro celý film jsem se nezasmál, pač z mého pohledu nebylo čemu. Jednotlivé postavy mi přišly docela laciné a hrozně obyčejné. Sice Petr Čtvrtníček je komik každým coulem, jen co je pravda, bohužel to tentokrát, ale nezachránil...(6.1.2007)

 • Sarkastic
  *****

  Někteří by se asi podivili, jak jsem si mohl dovolit hodnocení ve výši 5*? Já si to dokážu zdůvodnit. Byl jsem na tom v kině a pak následně viděl v televizi. Naprosto skvělý Jaroslav Dušek, dále Petr Čtvrtníček, také ta kouzelná babička a pohřebáci. Absurdní humor, kterému jsem se smál (a nestydím se). Rozhodně doporučuji (tím názvem se nenechte odpudit). p.s. viz Mazaný Filip(16.12.2007)

 • Sobis87
  *

  Film jak od blba...čím to je, že se u nás točí tak hrozné filmy? To jsou filmaři v Čechách takoví netalentovaní packalové, nebo jen prostě mají otřesný vkus?(1.1.2009)

 • Tosim
  ***

  Tato komedie je z půlky velice vtipná, v druhé půli hodně černá a taky k nepoznání vážnější. Problém je v tom, že od vtipu ke vtipu vede dlouhá cesta. Ta se místy ztrácí a hodně často zarůstá a stává se neviditelnou. Petr Vachler se snaží, Roman Holý se snaží, herci se snaží, ale výsledek tomu moc neodpovídá. Nejvíc jsem měl práci s tím, odmyslet si od Petra Čtvrtníčka jeho "českosodové" role, i když jeho výkon mi byl nejsympatičtější. Nejlépe myslím dopadla scénka "Věštkyně."(9.11.2005)

 • DaViD´82
  **

  Ne, že by se v první polovině jednalo o nějaký zázrak, ale minimálně snahou o černý humor je to v tuzemských zatuchlých podmínkách sympatické a v několika scénách to i zafunguje na výbornou. Jenže ta druhá část... Darmo mluvit. Všehochuť všeho. A výsledek? Trapné nic.(11.11.2007)

 • - Některé fotografie v úvodu filmu jsou skutečné, například snímky ze svatby Jaroslava Duška s jeho ženou. (Haniczka)

 • - Dceru Valinku hrála dcera režiséra Petra Vachlera Valerie. (Haniczka)

 • - Ve filmu si otce hlavního hrdiny Jaroslava Duška zahrál jeho vlastní otec, Vlasta Dušek. (fannah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace