Bestián: Kupředu, zpátky jen krok!

• Velká Británie Blackadder Back and Forth

Lord Edmund Bestián (Rowan Atkinson) a Baldrick (Tony Robinson) testují svůj stroj času. Vydávají se do minulosti pro pár suvenýrů a nakonec se jim podaří změnit minulost. Ocitnou se tak např. v Sherwoodském lese, kde se setkají s Robinem Hoodem nebo u Bitvy u Waterloo. (Nancy)

Plague.

Podle mě skvělé! Ale pochopím i opačný pohled, tedy že se tento speciál příliš základnímu seriálu nepodobá, protože přesně takovému přístupu se původně autoři vyhýbali - vnášet současné postavy a věci do situací v minulosti. ()

koza3

Kdysi nám to pouštěla učitelka britských reálií na vysoké škole jako alternativní pohled na britskou historii. Byl jsem z toho nadšen a slíbil si, že se někdy podívám na celý serial. Po letech jsem to sjel znovu, tedy po tom, co jsem viděl celý serial a musím říct, že tenhle díl tomu nesahá ani po kotníky. Je to taková rychlá nostalgie pro zaryté fanoušky a návštěvou různých historických událostí a s úsměvným koncem. Nicméně oblíbenou epizodou se to určitě nestane. Úsměvný nadprůměr. ()

cubiczech

naprosto výborný humor rowana atkinsona, jak ho mnoho lidi nezna... to nejlepsi z cernych zmiji tu nenajdete.. ale stejne je to vyborne.. Colin Firth jako William Shakespeare mne opravdu rozesmál :-D ()

Sentinel

Fantastické minidílko, po kterém vás napadne, jestli se Rowan Atkinson neměl raději věnovat Shakespearovi. Nebo sci-fi? :-) ()

aannemer

Úžasná půlhodinka se Zmijákem a dalšími protagonisty, které známe ze seriálu. Cestování časem do různých období anglické historie - to je to pravé! ()

PanNafka

Začátek poměrně hodně slabý, ale od poloviny dál se vše perfektně rozjelo a docela dobře jsem se bavil. Původnímu seriálu tohle ale bohužel nesahá ani po kotníky... ()

Reyak

Naprosto příšerný dabing! Jinak se tento díl nenesl v duchu původní série a ani nebyl tak vtipný. 3 hvězdy. ()

Haty

Pro mě rozhodně nejlepší kousek Blackadder. Ono ostatně když se vydá cestovat časem někdo jako Atkinson, ani to dopadnout špatně nemůže. Hlášky se zde točí jak na kolotoči a člověk jen lituje, že za půl hodiny je po všem. ()

Simas

Excelentni, v puvodnim zneni. Kdyz jsem byl nespokojen se zvukove nekvalitnim dabingem puvodni serie, netusil jsem, ze nekdo muze znicit vtipy. Kristepane TITULKY ()

Appleby

K tomu se dá říct snad jen jediné, kterej "mozek" překřtil černou zmiji na Bestiána? idiocie.... jináč taky zlatej dabing na nově, ač defacto mizernej, ale zvyk je zvyk... ()

bouchy02

Skvělé! Vyhráli jste 20 liber. Jakých 20 liber, my už tři sta let platíme franky. Rychle, ať nepromeškáme projev Monsieur le Président! ()

burg

Geniální! Takhle má vypadat silvestrovský skeč a ne to, co nám pouštěli na nově. Já mít tu možnost, tak udělám přesně to, co Edmund Blackadder - vy ne? ()