Epizody(11)

Zina, Erika a Žofie jsou pěkný trojlístek. Zina je herečka a má jako každý občas v životě obyčejnou smůlu. Její poslední roli přeobsadili a dětské představení Ťapka a Lapka zrušili úplně. Všechno by mohlo být lepší, kdyby se Erika za matku chtěla přimluvit v televizi H2O, v níž pracuje. Ale Erika nechce. Nesnáší totiž protekci. A zase přišla babička Žofie, aby si půjčila cédéčka a patrně zase vrátí místo originálů přepálené kopie Zinu drží nad vodou ztřeštěná sousedka a přítelkyně Agáty, která umí jakoukoli situaci řešit nečekaným nápadem. Ona vymyslí, jak obstarat Zině práci, proniknout do mediálního světa a osobně se seznámit se šarmantním moderátorem Leo Rohanem. Agáta ho považuje za třetího nejvíc sexy muže na pomyslném žebříčku popularity. Když v redakci zpravodajství televize H2O vyhlásí konkurz na moderátora Večerních novin, Agáta neváhá ani chvíli. Probere manželovi šatník, rozpomene se na svou minulost maskérky ochotnického divadla a je to. Zina už nemá šanci se z toho riskantního podniku vyvlíknout. Jediný problém je, jak všechno utajit před Erikou a Žofií Do redakce zpravodajství přišla zpráva, která působí ničivě jako bomba. Moderátor Břéťa Rybník se na ostrově Shimboo zamiloval do čokoládové krasavice a už se nikdy nechce vrátit ani domů ani do televize H2O. Šéfredaktor Kaprálek i jeho podřízení Erika, Leo a Sabina jsou v prekérní situaci. Potřebují náhradu za Rybníka, a to rychle! Erika najde na zemi knír a vyvodí z toho, že její matka Zina má nějakého šíleného milence. Totéž si myslí i Štefan Šubák, soused a platonický Zinin nápadník, který se užírá žárlivostí. Vnutí se k Zině do bytu a jako vždycky chce něco opravovat. Tentokrát sporák. Jenže Štefan a plyn, to je výbušná kombinace! (oficiální text distributora)

PaRi odpad!

Nejvíc mě vždycky štve, že ti kdysi velcí vždy dostanou peníze na další film i když už delší dobu dělají zmetky. Ta setrvačnost je holt silná. Smutné na tom je, že talentovaný tvůrce dnes ty peníze nedostane. ()

donkocicak

Opravdu zvláštní seriál, místy trapný, ale co bylo pro mě geniální, byla Jiřinka Bohdalová. Vždycky jsem se úžasně bavil, když přišla na scénu. Za ni jednu hvězdičku musím dát... ()

Alojs

První díl byl ještě ucházející, ale co si budeme povídat - pak už se to zvrhlo v naprostou zhovadilost. Lacině vypadající, narychlo šité a herecky velice slaboučké. Od Vorlíčka bych rozhodně očekával více. Nejlepší byl nakonec Kraus v roli souseda-ňoumy. ()

Judy24

Hlavní zápletka dobrá tak maximálně pro hodinový film, rozhodně ne pro seriál. Pár špatných hereckých výkonů tomu jen dodalo grády a ten z toho zbytku už se mi líbilo akorát pár vedlejších postav. Může být hůř, to mi věřte. ()

Hexa

Hodnocení seriálu moc nechápu. Ano, žádný skvost to nebyl, ale na tehdejší úroveň seriálů (o té dnešní ani nemluvně), to bylo originální a místy i vtipné. ()

snake

Totální úlet, v poslední době nemůžu vystát skoro žádný seriál a tuto Nováckou blbůstku sleduju pravidelně a docela se mi líbí. Nebudu se moc zamýšlet nad kvalitami ale jako celek se mi líbí. Chylková je skvělá a hlavně se vždy poměrně dost nasměju. Pardon jak už jsem řekl, toto je TOTÁLNÍ ÚLET!!! :-))) ()

amyth odpad!

Pan Kraus a paní Chýlková se dlouho snažili prezentovat se jako herci charakterních rolí kteří nejsou ochotni pro mrzký mamon hrát kde co. Nicméně tímto se dostali pod úroveň herců z venezuelských telenovel. Ti se za to totiž aspoň nestydí. Jen nechápu jak k tomu přemluvili pana Vorlíčka. Asi taky ten mamon ()

LuNaj odpad!

Tohle myslel Vorlíček vážně? Proč se k něčemu takovému snižuje? Já si ho chci pamatovat jako rejžu parádních pohádek a ne sraček vhodných tak akorát na Novu. ()

Travinho odpad!

Neskutečně trapná pointa již předem předurčuje seriál k neúspěchu, trapný děj tento neúspěch suverénně dovršuje. Odpad! ()

Mercilonka

72. nejhorší seriál? Tak to si nemyslím. Spousta hodnotitelů patří do skupiny "Nesnáším Novu a všechny její výtvory." Zajímalo by mě, kolik lidí vidělo celý seriál. Ač nemám ráda Stropnického ani Chýlkovou, tak tohle dílo se mi hodně líbilo. Nic extra to sice není, ale takový průměr, který neurazí. Postava Krause patřila k nejlepším momentům seriálu, už proto si podle mě nezaslouží tak nízké hodnocení. ()

brzozin odpad!

Tak to dopadá,když jeden starý kmet neví,kdy má přestat a herci se nezajímají, do jak fekálního projektu lezou. Dokonalá ukázka naší porevoluční tvorby. Nejvíce mně dojala hermafroditní Agáta. Brrr. ()

Anteia

Mně na tom vzhledem k tomu, že je to komedie přijde nejvíce vtipný ten název. Jinak žádná sláva na to, že obsazení není úplně katastrofální. Nijak mne to nepobavilo teda. ()

route60 odpad!

Nejhorší serial od Vorlíčka a tím pádem šok a zklamáni které nezná mezí, hrozné herecké výkony a tady mně přesvědčil M. Stopnický že není žádny herec, NOVO běž se vycpat ()