Ve svém režijním debutu ztvárnil Johnny Depp také hlavní roli - potomka indiánských předků Rafaela, který je zrovna propuštěn z vězení a nemá práci. Má však rodinu, kterou musí zabezpečit. Žijí v karavanu v neútulném prostředí, které má být vyhlazeno. Zoufale se snaží najít východisko ze zdánlivě neřešitelné situace, avšak jeho hrdost mu nedovolí žádat o pomoc ani podporovat ničivé mašinérie. Setkání s tajemným panem McCarthym mu ale nabízí jistou pomoc v podobě 50 tisíc dolarů. Cena je však vysoká... Rafael bojuje nejen s předsudky, ale i sám se sebou - a hlavně pro svou rodinu, kterou miluje víc než sám sebe. (charlosina)

Figu

Obrovsky přeceněný film! Řekl bych zcela nezaslouženě. Dobrá, jasný, Johnny poprvé debutoval coby rejža, chápu. Milovníci Deppa to ocenit musí, ale přeci tady Johnnyho nemůžeme milovat všichni... Uznávám jeho kvality, uznávám ho jako herce, obrovitánského herce, ale s Bojovníkem se můžeš Honzíku jít klouzat. Zbytečně natahované a zdlouhavé pasáže, velice nudný film... Za jeho indiánskou postavičku a vzhled, za jeho debut a za frázi "Zaprodal jsi duši! Ne já jsem prodal tělo, jako kurva! A těm bůh přeci odpouští" dávám tři hvězdy. Pro mě čistý průměr... 50% ()

Wormboy

Velmi zaujimavy a zvlastny snimok, na ktorom vidiet, ze Depp je nielen mimoriadne talentovany herec, ale profiluje sa aj ako schopny reziser, aj ked treba povedat, ze miera inspiracie Jarmushom a Kusturicom je hmatatelna. ()

iommi

Celkom slušná depka po dopozeraní. Dusivú, temnú, dokonca až mystickú atmosféru tu Johnny zvládol na jedničku. Že by sa infikoval pri natáčaní Mŕtveho muža? A démonický Marlon, ktorý si spomenul, aké je to krásne byť znova "apokalypticky" šialený, mu nádherne sekundoval. Viac takýchto filmov. ()

KajusaK

Další naprosto dokonalý skoro bezchybný film s Johnnym Deppem, který sám i režíroval :) .. Příběh smutný, jen natáhnutý a přitom je už dávno daný, Johnny skvělej..Jeden z jeho nejlepších filmů. ()

tom88

Zaujímavý námet. Film však už taký zaujímavý nieje. Dej filmu na naťahovaný dlhými scénami, ktoré by sa dali o nejaké tie minútky okresať. Depp je dobrý herec, no neistý a nevyrovnaný režisér. Atmosféra filmu je zvláštna, tak ako hodba ktorá ju dotvára. Pri tomto filme neviem, neviem. Ťažko hodnotiť takýto film, takže ostanem pri priemere, aj keď je to nadpriemerný film. 70%. ()

Noviik

Hlavně za ten závěr, film mě místy trochu nudil, byla místa, kde jsem děj neprožíval tak, jak bylo zamýšleno. Škoda. Ale celkově velká spokojenost s debutem Johnnyho Deppa. ()

Radiq

Film uplně o ničem. Nudné jak usínací hymna unavující mě po 48 hodinách práce a kaleb. Děj vesměs velice nudnej. Depp vesměs velice nudnej. Závěru se sice dočkáme, ale dost nudného, což je ovlivněno hlavně tím, že se celej film skoro nic zajímavýho neděje a jste na film spíš nasraní, než zvědaví. Připadlo mi to, že Depp se snažil natočit film podobnej těm, ve kterejch hrál divný maníky. Hvězdičku dávám jenom kvuli tomu, že furt je to lepší, než různý mnohamilionový hollywoodský filmy propagovaný jako nejlepší filmy na světě a přitom je to digitální nebo jiná sračka. ()

GrooveJump

Ještě, že se Honza vrátil hnedka k herectví. Asi to mělo velké ambice, film to nebyl vyložně nepovedený ale, ale ale..... ()

Vraccas

Další super film s Deppem. Dobrý filmový zážitek, ale nedoporučuji lidem co si potrpí na filmy s rychlým a hodně nahuštěným dějem. Navíc drama. ()

Jizni Tlapa

Velikým lákadlem bylo pro mne jméno M. Brando. Stejně tak velikým zklamáním bylo zjištění, že tento herecký velikán se v Bojovníkovi objeví na pouhých deset minut. Přiznejme si, že nebýt Deppa a vyumělkovaného nadšení z jeho zadku sedícího na dvou (režisérské i herecké) židlích, naše hodnocení by nebylo tak vysoké. Ve výsledku se totiž "pouze" jedná o lehce nadprůměrný snímek, nabízící pár momentů k myšlence nad vlastní existencí. Za to vysloužená první hvězda. Zbylé dvě "zachránil" Bojovníkovi Iggy Pop, jehož hudební doprovod je naprosto famózní!!! ()

Kaferano

Johnny Depp na smeťáku, ušmudlanej, v kytičkovaným asi pyžamu. Celou dobu jsem měla potřebu z něj strhnout ty hadry a nahnat ho do sprchy:-)) Johnny Depp sám sobě, předvádí typ herecké kreace, kterou mám u něj popravdě nejradši. To je jedna hvězda navrch, jinak bych nejspíš dala 3* . Začala jsem povrchně, ale tento snímek se mi těžko hodnotí. Pomalé tempo byl záměr, ovšem udržet napětí navozené na začátku se v průběhu filmu moc nedařilo. Konec zas napětí vyvolal a vyvolal i emoce, ke kterým se celou dobu schylovalo nebo mělo schylovat. A to je otázka, kterou si pokládám, kam tímto tématem a zpracováním vlastně tvůrce přesně mířil.. Pokud ale film vyvolává otázky, dává prostor k vlastním úvahám a zanechá hlubší dojem, tak je to jen dobře. 75% ()

MiCM

To už si myslím, že by bylo lepší udělat seriozně romatický rodinný film. Takový začátek a takový konec.. No nevím, to se teda podle mě ve výsledku nějak nepovedlo.. ()

Jazzzz

Velmi pěkný film... Děj rozebírat nebudu, uvidíte sami... Snad je tento film lepší tím co neukáže než tím co ukáže... Jen se mi zdá, že mnoho lidí se zde rozplývá nad hereckým výkonem Johnyh Deppa... Nevím proč? O tom, že je to výborný herec jsem věděl, ale tahle role, která překypuje sebeobětváním, melancholií, zamyšlenstí - si myslím nedala Johnymu dost prostoru ukázat své schopnosti... Tento film má za úkol hlavně dojmout - Johnymu se to dobře hrálo a tak si to tak napsal... :-) Myslím si, že jiní režiserové jsou schopni tomuto všesranemu herci napsat lepší role tím, že na něj kladou vyšší nároky /nevím zda to tak je - ale mě se to tak jeví/... Film ovšem nijak nezlehčuji - i mě si svým ztvárněním zjískal a donutil mě pustit si ho po svém prvním shlednutí ihned ještě jednou. ()

pago

Stoický pokoj s akým čaká Johny Depp na smrť, je nehoráznosť. Nie preto, žeby filmári zašli ďaleko a touto snímkou niečo prehnali. Chyba je asi niekde inde, keď film o tom, ako si niekto nechá zaplatiť za vlastnú smrť, vyznieva tak realisticky. Eutanázia, za ktorú vám zaplatia!!! Choré. ()

morena.jea

Kto dokáže režírovať a zároveň zahrať tak, že Vás až srdce bolí? Jedine Johnny. Za svoj režijný výkon sa narozdiel od mnohých iných hercov hanbiť nemusí. ()

cpt.Lynch

One man show Johnnyho Deppa, klobouk dolu před jeho výkonem, ale těch dlouhých záběrů na něho bylo možná až moc, na úkor děje (ale tak vlastně si to režíroval tak se není co divit :) ). Originální, pozvolný obraz muže-outsidera směřujícího k "nevyhnutelné" smrti je sice zajímavým dílkem, ale nikoliv geniálním. To co například v Mrtvém muži funguje na 120% by zde pětiletku v plánu nesplnilo. Téma dobrovolného odevzdání těla pro účely snuffporna, či čeho, je sice originální, ale příliš jsem tomu nevěřil. Nejvíce u mě film propadl v tom, že ve mě nevyvolal hlubší emoce a to by podobný film asi měl... 3,5* ()

Johnny Depp se postaví za kameru

Johnny Depp se postaví za kameru

16.08.2022

Po letech kontroverzí kolem jeho bouřlivého vztahu s herečkou Amber Heard (Aquaman) a velmi veřejném soudním procesu za pomluvu se zdá, že se Johnny Depp (Alenka v říši divů) přece jen začíná pomalu… (více)