Dokonalá partie

The Wedding Date

Komedie / Romantický

USA, 2005, 86 min

• peetriss

Romantika neromantika, kterou bych přirovnal k lacinému produktu privátní maloobchodní značky. Půl druhé hodiny vašeho času to zaplní, filmové chuťové buňky však zůstanou naprosto netečné. Jako stvořené do programového schématu pseudotelevize typu Novy. Herecké výkony velmi velmi průměrné.(25.7.2014)

Pokud toužíte strávit poklidný večer u nenáročné a nereálné romantické komedie, tak s Dokonalou partií nebudete zklamáni. Na ústřední dvojici se dá koukat. Debra Messing hraje roztomile rozpačitou a nervózní mladou ženu, která pobaví, Dermot Mulroney má taky určité kouzlo a navíc jim to spolu v rolích ladí.(24.1.2015)

• sivka jn.

Pôvodné hodnotenie bolo odpad :-D Po krátkej úvahe som dospela k záveru, že predsa len je to film, pri ktorom sa i občas zasmejem a pokiaľ ležím s chrípkou a horúčkami, tak je to to pravé orechové - netreba rozmýšľať, občas sa zasmejete a dokonca možno i zaspíte a pomôžete telu bojovať s chorobou :-)(11.3.2012)

Příjemná podívaná, i když prošlápává přesně tu samou cestičku se stejnými klišé jako všechny ostatní průměrné romantické komedie. Už od prvního záběru vám je jasné, jak vše dopadne a kdybych vás požádal o to napsat scénář k příběhu, který se bude motat okolo jedné opuštěné krásky, která si na sestru svatby najme placeného společníka, napíšete mi asi přesně to samé, co uvidíte v tomhle filmu. A nebude vás to stát ani žádnou námahu... jediným problémem by bylo najít tak nádhernou slečnu jakou je Debra Messing, jejíž úsměvy táhnou celý film.(14.4.2006)

• IQ Tiqe

Pozitiva: Viděl jsem Debru Messing v jiné roli než Grace (Will & Grace), a dále jsem byl hodně vděčný tvůrci, že se vyvaroval tupých trapných vtipů a scén, kterým se smějou snad jen puberťačky nebo parta zlitých lidí - fakt tam nic takového nenajdete. Bohužel negativum je jen jedno - film je od začátku tak (nerealisticky) čitelný, že se vám to až nechce věřit. A že bych se moc smál se říct taky nedá. Někoho možná potěší příjemná atmosféra a exteriáry z Anglie.(7.3.2009)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)