Dokonalá partie

Elizabeth Young (kniha)

Dana Fox

Oliver Curtis

Blake Neely

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dáš Djkoma odpad? No počkej, to přece nemyslíš vážně, vždyť má odrosty jak prase!! A Mulroneyho vlasy jsou blbý? A co Jack Davenport a Amy Adams? Ti taky nemají dobrý vlasy? Tak dobře, soráč, Jsou tu i jiné kruté komenty, ale tady ten mě praštil do očí hned zkraje. Pro mě to na vlasech nestojí. Dermota jsem viděla poprvé v Zabijákovi s Brigit Fondou. Říkala jsem si, takovej docela ošklivej kluk. Jenže ten ošklivoun měl veliký charisma už tenkrát. Takže já myslím, že tady Dokonalá partie tak trošku spoléhá právě na to. Klišé? No je tu, jo. Ale v pohodě. Pilcherová je horší :). Je to takový film, který si pustím i podruhé a budu u něj háčkovat.(7.2.2015)

Zábavná romantická komedie s dobrou zápletkou: Kat má jít na svatbu své sestry, kde bude svědkem její bývalý přítel, který ji opustil. Kat má potřebu předvést, že je šťastná i bez něho. Rozhodne se proto využít služeb profesionála a zaplatit si doprovod, který jí budou všichni závidět… Film sice není žádný Tarantino, ale je v něm řada vtipných i vážných momentů a především Debra Messing a Amy Adams v rolích nevlastních sester z něho udělali celkem příjemnou podívanou, což platí zejména o pasážích, kdy Kat před svým bývalým provokativně demonstruje svoji současnou lásku a štěstí…(20.7.2018)

Tři hvězdy s odřenýma ušima (víc objektivně ne) u mě dělá vůbec zajímavost Debry Messing. (Dermot Mulroney podle mého očekávání sladce nažehlený, za což jsem ale ráda, protože tuhle pozici mu ve filmech prostě žeru. Vlastně kvůli němu jsem tu televizi vůbec zapla.) Milé a neurazí. Vedlejší postavy naopak strašně plytké, což mě skoro rozčilovalo, takže kdyby to celé bylo jen o těch dvou hlavních, vůbec ničemu by to neuškodilo, možná právě naopak.(10.2.2016)

• Morganela

Oddychová záležitosť, ktorá nudné sobotňajšie popoludnie pri chrípke neurazí, na Debru Messing a Dermota Mulroney sa totiž až tak zle nepozerá, ale napriek tomu beznádejne rýchlo vyšumí do stratena. Ak bol zámer filmárov pripraviť druhý Pretty Woman tentoraz ako Pretty Man, neuspeli, výsledkom je žiaľ galimatiáš nepravdepodobných scénok a klišé.(28.8.2009)

• Cement73

Tak ako sa tento paškvil pomaly rozbiehal... zdĺhavá nuda a predovšetkým mi tam chýbal slušný soundtrack. Ak si režisér romantickej komédie myslí, že táto bude dobrá bez dobrej sprievodnej muziky sprevádzajúcej každý citový výkyv hlavných hrdinov, tak sa hrubo mýli. Okrem toho "krásna" Messing s dlhým chlapským nosom... No neviem, neviem. A pritom celkom slušný i keď jednoduchý námet. Sklamanie...(5.5.2009)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)