Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)
Trailer

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

Trailer

Fiftis

Priemerná romantická komédia, ktorá nenadchne nijako zvlášť dejom ani humornými situáciami. Aby som povedal pravdu, tak tých tu bolo naozaj skromne. Námet je slabý, od neho je potom odvodený pomerne nezaujímavý a nudný dej, ktorý sa len točí okolo vzájomných vzťahov hlavných hrdinov. Nie som žiadny fanúšik romantiky a preto ma film rozhodne nenadchol. Jediné čo by som ocenil, bol s nadsádzkou vyriešený záver a krásna Amy Adams. Film Dokonalá partia je určený hlavne pre ženy a pre tých čo nečakajú žiadny zložitý dej. To u romantických filmov nepredpokladá asi nikto. Na hodinku a pol teda môžeme vypnúť a nechať sa unášať pohodovým, nenáročným príbehom, v ktorom pracovný vzťah Nicka a Kate pozvoľna prerastá v lásku. ()

Djkoma

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dam odpad :D. Koukám, že hrát v jednom filmu s Cameron Diaz a romantickou star Julii Roberts znamená propad do Béčekových vod pro jednoho nejmenovaného herce. Dívat se na někoho kdo si zaplatí přitele, kvůli svatbě sestry a pak se do něj zamiluje to fakt nechci. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +děj, charaktery všech postav -starší herci/// Celkem pohodová romantika, mě se to líbilo. Když pominu několik výkyvů, že v jednu chvíli jsem si říkal jaká je to pohoda a tu najednou vystřídala slabší chvylka. Jinak říkáte, že hlavní postavy se do romantické komedie nehodí, mě tady zas tak nevadili. Sice dívky nebo spíše ženy na mě nepůsobili tak sexy jak by měli, ale můžský protějšek se mi líbil, tedy hlavně jeho charakter a jednání. Co mě ovšem trošku vadilo, že hlavní dvojice má již své mládí za sebou a jestli rozumím dobře, tak hrát ve 40ti 30tileté není úplně fain. Ale jinak já si nestěžuji./// Celkem 63%/// ()

Gilmour93

Chci se přetvařovat, tady máš prachy.. Miluji tě, tady je máš zpátky.. Uprostřed silnice ležící nesčetněkrát přejetá vačice, na kterou někdo nastříkal osvěžovač vzduchu z WC. Pár lidem to bude vonět, zbytek bude slzet a nebude to dojetím ani smíchem.. Dermot Mulroney mi byl doposud vcelku lhostejný. Ten stav trvá, jen si k němu ještě zařadím charakteristiku „kožený paňáca“.. ()

IQ Tiqe

Pozitiva: Viděl jsem Debru Messing v jiné roli než Grace (Will & Grace), a dále jsem byl hodně vděčný tvůrci, že se vyvaroval tupých trapných vtipů a scén, kterým se smějou snad jen puberťačky nebo parta zlitých lidí - fakt tam nic takového nenajdete. Bohužel negativum je jen jedno - film je od začátku tak (nerealisticky) čitelný, že se vám to až nechce věřit. A že bych se moc smál se říct taky nedá. Někoho možná potěší příjemná atmosféra a exteriáry z Anglie. ()

• Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)
  • Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)