Dokonalá partie

Mary Finlay

Scénografie:

Tom Burton
  • Patw

Zlatá Debra Messing to zachránila.(5.11.2010)

Romantický filmek, jak vyšitý pro ponurou náladu. Hlavní dvojka Debry a Dermota je senzačně vybraná a ta chemie tam fungovala báječně. Pokud si chcete odpočinout od těžších filmových kalibrů a moc nepřemýšlet, tak proč ne s Dokonalou partií ?(31.12.2012)

Pre mňa to bolo 3P. Predvídateľné, pozerateľné, pohodové a vytiahlo sa to na slabé tri hviezdičky.(10.7.2010)

Od začátku průhledná, přesto místy hodně zmatená romantická komedie o ženě, která si na svatbu své sestry zajistí jako partnera chlápka, který nabízí službu doprovodu na podobné akce. Ale jsme v romantické komedii, jiskra přeskočí, voaláá - a láska je tu. Hodně krátká romance (bez titulků kolem 78 minut) se dá lehce zkousnout a může aspoň malinko potěšit okoralé srdce.(5.2.2008)

Moc krásný film, pohoda, romantika, vtipné scény.... Nesouhlasím s tím, že je to obyčejný romantický film, má v sobě něco víc.. Nejspíše je to charismatem Dermota Mulroneyho a Debrou Messing, jako vždy krásnou a vtipnou - perfektně se k sobě hodili. Líbí se mi povahy jejich postav, on - sebevědomý, na pohled okouzlující muž, který ví, co chce, a ona - díky své rodině trochu neurotička, ale úspěšná a krásná, která si neuvědomuje, co nejvíce potřebuje.. Prostě tenhle film si občas velmi ráda pustím a nikdy se mi neomrzí :))(26.6.2011)

• - Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)

• - Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)