Dokonalá partie

• USA The Wedding Date (více)
Trailer

Nezadaná Kat Ellis hledá toho pravého muže. Má však poměrně mnoho požadavků: musí být inteligentní, společenský, elegantní, zdvořilý, ochotný cestovat... a vlastnit smoking. Nebylo by to tak nutné, kdyby její zhýčkaná nevlastní sestra neměla svatbu, které se jako svědek zúčastní Katin přitažlivý ex-přítel Jeffrey... A Kat by mu ráda dokázala, že bez něj se má mnohem líp. Podaří se jí vyřešit problém s pánským doprovodem? Dopadne všechno tak, jak si představovala? (oficiální text distributora)

Trailer

Olík

A taková to mohla být přinejmenším slušná romantická komedie (Debře Messing jedna ze sudiček předeslala cítit se v podobných rolích jako ryba ve vodě), kdyby jeden z ústřední dvojice nekandidoval na česné předsednictví v klubu solných sloupů (Debru Messing jsem již chválil, takže můžete hádat, koho se předešlá výtka týkala) a kdyby se příběh a jeho ztvárnění každou další minutou čím dál více nepřibližoval povídkám jisté paní, světu známé jako Rosamunde Pilcher. Takhle jenom další z řady „pásových“ rom-comů, který u žádného z účastněných nebude zaujímat čestné místo na jejich soukromém chodníku slávy. ()

burton

Kdyby hlavní hrdinka neměla hezký vlasy dáš Djkoma odpad? No počkej, to přece nemyslíš vážně, vždyť má odrosty jak prase!! A Mulroneyho vlasy jsou blbý? A co Jack Davenport a Amy Adams? Ti taky nemají dobrý vlasy? Tak dobře, soráč, Jsou tu i jiné kruté komenty, ale tady ten mě praštil do očí hned zkraje. Pro mě to na vlasech nestojí. Dermota jsem viděla poprvé v Zabijákovi s Brigit Fondou. Říkala jsem si, takovej docela ošklivej kluk. Jenže ten ošklivoun měl veliký charisma už tenkrát. Takže já myslím, že tady Dokonalá partie tak trošku spoléhá právě na to. Klišé? No je tu, jo. Ale v pohodě. Pilcherová je horší :). Je to takový film, který si pustím i podruhé a budu u něj háčkovat. ()

walsidal

Zábavná romantická komedie s dobrou zápletkou: Kat má jít na svatbu své sestry, kde bude svědkem její bývalý přítel, který ji opustil. Kat má potřebu předvést, že je šťastná i bez něho. Rozhodne se proto využít služeb profesionála a zaplatit si doprovod, který jí budou všichni závidět… Film sice není žádný Tarantino, ale je v něm řada vtipných i vážných momentů a především Debra Messing a Amy Adams v rolích nevlastních sester z něho udělali celkem příjemnou podívanou, což platí zejména o pasážích, kdy Kat před svým bývalým provokativně demonstruje svoji současnou lásku a štěstí… ()

Primavera

Blahorečím fotkám, ktoré majú milostný pomer s realitou. Pretože takto som si klikla na profil Dermota Mulroneya, ktorý bol v tomto filme za úžasného svalnatého (mal na tele menej než 10 percent tuku, waw) čiernovlasého hladko oholeného fešáka s výtržníckou jazvičkou nad hornou perou ... a bum - objavil sa takmer plešivejúci chlapík s hnusnými ovisnutými fúzami a čaro Vianoc bolo fuč. A teraz vážne - komédia? Nie, pokiaľ nemáte vysoké nároky na humor. Romatika? Áno, pokiaľ máte vysoké nároky na všetko romantické hraničiace s gýčovitosťou, čo v prípade romantiky vždy hrozí. Proste, babenky, pre vás je tento fílm, nečakajte nič intelektuálne, nič humorné, len útok na Vaše sny a budete vcelku spokojné. Ja som bola. ()

Erinien

Že jsou čtyři hvězdičky trochu moc? Asi ano, ale tři a půl hvězdičky tu nemáme a ratingu filmu to neuškodí. Je to romanťák, klišovitý romanťák, je to příběh který se nikdy nestane, ale co je pro mě důležité, cítila jsem chemii mezi herci a film si do dnes pamatuju. Dokonce jsem i na chvíli podlehla vyhledávání na youtube a písničku Sway budu mít navždy spojenou s pořádným dupnutím na nohu. ()

• Protože je Debra Messing alergička, tvůrci filmu se snažili použít umělé květiny kde jen to bylo možné. (D3VIL)
  • Film se měl původně jmenovat Something Borrowed. (D3VIL)