Poručík Kessler (Charles Bronson) vyšetřuje případ ubodané mladé dívky, jejíž nahé tělo bylo nalezeno v lese. Podezřelým číslo jedna se už od prvních okamžiků stává podivínský mladík Stacey, který se zavražděnou pracoval. Kessler ví, že jeho usvědčení nebude jednoduché a nebojí se využít při vyšetřování i metod, které jsou v rozporu se zákonem. Jeho parťák, detektiv McKen (Andrew Stevens), je ale proti tomu. Podaří se psychopatickému vrahovi uniknout spravedlnosti? (donkocicak)

donkocicak

Velmi napínavý a pravdivý horrorový krimi snímek. Charles Bronson jako policista bojuje proti násílí a zločinu svým způsobem, protože ví, že jediná šance, jak zabránit vraždám mladých dívek, je potrestat viníka svou vlastní rukou. Líbilo se mi to. ()

Clark_Kent

Pecka, kterou jsem dřív nepozřel. Excelentní Bronson proti psychopatovi, kterej rád chodí s holou prdelí. Na co je tohle??? To je na honění, přece. Tak to kurva přiznej, ty sráči jeden. Paráda. ()

RetroMan

Tenhle výborný akční krimi thriller mi kdysi na VHS cenzorovali rodiče. Rád jsem se na něj podíval, pro moje rodiče to musel být před 20lety brutální nářez. Začátek výborný, konec výborný, jen ten prostředek byl trochu nudnější. Přesto pozorovat při práci tohohle psychopata, který loví mladé dívky celý nahý, je unikát. Vynikající slasher, který stojí za vidění. ()

johnsnow

Dobrý thrilerík s príchuťou slashera s Bronsonom v hlavnej roli, nie je to typická Bronsonovka ale Bronson hrá tvrďáka jak furt a ide mu to. Vrahúň taký bol kus možno slabší ale jeho štýl a všetko sa mi páčilo, vytknúť môžem akurát nudný stred filmu ale začiatok a koniec sú brutálne a krvavé s množstvom nahoty. 4* jak bič ale koniec bol by som povedal dosť ustrihnutý, ešte aspoň dve tri minúty na nejaké solidnejšie uzavretie filmu to chcelo, ale to je len môj názor. ()

DonBraso

Tyhle některý retra mají svoje kouzlo pořád. Kriminálka s Bronsonem, jedním frajerem co chodí zabíjet zásadně nahej,do toho synťáckej podkres a kamera, která se nebojí ukázat i nějaký to prso s flaškou krve pro oko diváka a voalá, stačí.Konec i překvapil, ačkoliv byl takový no trochu už divný,ale do závěrečných titulek to i sedlo a nevím kterej gurmán tušil, že to dopadne takhle.Jo 80ky ve své ryzí ryzosti. Scénář zde čert vem, když koukáš i na romantickou notu, která vlastně úplně vyšumí,asi stejně jako policejní parťák, který tu byl jen do počtu. ()

SNCIS

Akční thriller se postupně vyvíjí v téměř hororový film - O brutálním vrahovi mladých dívek. Zajímavý námět a vše kolem. Charles Bronson zde ztělesňuje podobný charakter jako v Přáních smrti, ale bacha lidi jinak to jako Přání smrti není! Ale i tak je to skvělý film. - 90%. ()