Jake Gray je již několik měsíců pronásledován nevysvětlitelnými pocity smrti a sebedestrukce. To vše trvá až do chvíle, kdy ho dva spolužáci se střední školy, Dakota a Conrad, zasvětí do tajů mystické počítačové hry s názvem Cesta. Hra ale pomalu začíná měnit strašlivé sny v realitu a Jakeovy násilné vize se stávají skutečností. Aby unikl probouzející se noční můře, upíná se k nové kamarádce, přitažlivé Marisol, která je posedlá luštěním záhad. Vysvobození ale nepřichází a místo toho musí oba v tomto hororovém thrilleru čelit ještě větší hrůze spojené s temným tajemstvím Jakeovy rodinné historie. (oficiální text distributora)

jefff

Nic extra to nebylo. Vadil mi hloupoučký děj, který srážel poměrně slušnou režii. Hlavní herec mě docela potěšil, většinou bývají tzv. "na pěst", ale Ackles byl vcelku sympatický. Jak už jsem řekl, díky tupému příběhu bez logiky, invence a originality je Cesta ke zlu pouze podprůměrný teen horůrek pro nenáročné publikum. ()

made1

V první polovině jsem stále doufala, že se z toho něvo vyvine, ale bohužel. Nejsem příznivkyně satanismu, ale tenhle film se dostal ještě níž. Hvězdička za první polovinu, kdy jsem doufala... ()

nylo

....nějaká cesta tam jakože je a možná by byla i k něčemu...ale rozhodně není cestou ke zlu...spíš k zívačce:D ()

Heroine

Jo, je to trochu nuda. Sice je tu pár neuvěřitelně "novátorských" prvků, jako třeba že Satan je žena, nebo ďáblovo pokušení přes Internet, ale celkově je to trochu trapas. Ackles v pohodě, jak už jsem psala u Krvavého Valentýna, dobře se na něj kouká. I když někdy mi připadá, že se až zbytečně moc pořád snaží vypadat "pěkně", docela to občas otravuje :-) A samozřejmě by nezaškodilo víc peněz na efekty. Ale jinak celkem fajn zábava pro sobotní večer. ()

Odpadlik

První půle zdlouhavá - než se něco začne dít, dost dklouho to trvá. Když se pak "něco děje", zase člověk po chvíli ztrácí v nepřehledném ději nit. Zbydou jen různé nechutnosti jako uřezávání vlastního jazyka, střídající se s komickými triky, které se hodí tak leda někam do komiksu (přeměna ďábla apod.) ()

bakeero

Nic moc TV zábava. Jelikož jsem u toho usnul, tak hodnocení možná pozměním, až uvidím tady vychvalovaný konec... ()

Morsie

Oh yeah, moje druhá zastávka při krácení si čekání na desátou řadu Supernatural. No, co bych k tomu řekla? Inu, je to blbost, nicméně mě to potěšilo víc, než My bloody Valentine. Totiž vidět film z roku 2005, kde je "Dean" pekelným princem, to je vážně něco - v souvislosti s koncem deváté řady SPN. Každopádně Jansena znám z trochu jiného úhlu, co se týká vypořádávání se s démony - chyběla mi sůl, svěcená voda a trochu toho exorcismu. Ale což, nemůžu mít všechno - mně ke štěstí stačil ten rozkošnej zplozenec pekla. Tedy tři hvězdičky za "Dean", co si neví rady s trochou nadpřirozena a hvězdička za těch několik vtipných momentů, které mi asociovaly SPN. ()

Katy19

Jedna hvězda za dobře natočený film a za "návrat" Nicka Slautera a druhá, ta větší, za Jensena. Jinak dějově nic moc. ()

Vala

Hlavní tahák k tomuhle filmu byl Jensen Ackles,který mě opět nezklamal a byl úžasný jako vždy. Děj byl fajn-nebylo to něco úplně extrovního a ten konec byl taky celkem amputovanej,abych tak řekla,ale vyloženě blbé to určitě nebylo.Jensen tu odvedl skvělou práci a celý film táhne,nebýt jeho,kdoví,jak by to dopadlo. ()

chaosteory

Ač se to celou dobu tváří jako neobyčejný tuctový horror vyšší úrovně, nakonec to stejně sklouzne do stejné žumpy jako většina dnešní tvorby. Minimálně přes první půli má film dobrý nášlap, hlavní roli hraje tajemný hlas v Cestě, který Vám mile rád vypomůže (pokud vy pak pomůžete jemu) a obstojný scénář, který se snáží držet temný děj. Právě "ono" neznámé zlo je to, co drží děj nad hrobem, protože herci včetně hlavního hrdiny tomu moc nedají. Bohužel když se na obzoru vyloupne rozuzlení zla a téma zapadne do čistě satanistické roviny je konec, bohužel ale ne doslova. Nechápu koho napadl tak stupidní vývoj děje, možný spoiler-satan rodící v chatrči v lese? -normální dítě? -jeho následné hledání přes internetovou hru? Pardon, ale tohle je rána pod pás a flusanec do ksichtu. ()

Drky

Tento film jsem stáhnul jen a jen pro mou drahou ženu a to proto, že chtěla vidět Jensena Acklese v jiné roli než Supernatural a udělal jsem ukrutnou chybu, tohle bylo nic opravdu dost trapný počin, není třeba se k tomu ani nijak jinak vyjadřovat. Tu 1* dávám jen za Jensena. Děj snímku tak na 10%. ()

zuzrik

Důvod proč jsem se rozhodla na to podívat je samozřejmě Jensen Ackles, jinak celkově je film nic moc, ovšem pokud vydržíte až dokonce, tak se dočkáte zajímavého rozuzlení děje. Za mě 3 hvězdy :) ()

Sireth

Na první pohled tento horor zaujal. Zprvu jsem si myslel že půjde o podobně rafinovaný snímek jako například The Game. Opak je ovšem pravdou i když do toho začali tahat satanisty, řekl jsem si, proč ne? Ale ono to bylo ještě jinak! Ke konci jsem si totiž začal říkat: :"Tak sakra už to utněte!", ale oni museli ukázat nechutnou pravdu... Vypadalo to trochu jako, když si vždy režisér rozmyslel jak celý film skončí a přidal k tomu dalších 10 minut... dávám 2* za slušný začátek a za smyslnou Dominique Swain... ()

Pollini

Toto určitě není film, který by mi ulpěl v paměti. Nic méně to bylo zajímavé, i když jsem mnohokrát slyšela stokrát omílané klišé, jako já návrat ztraceného syna, který odjel bez rozloučení a stara láska. ()