Loď duchů

V Beringově moři je nalezena luxusní zaoceánská loď Antonia Garza, která je z dosud nevyjasněných příčin od roku 1953 pohřešovaná. Na takovou loď má právo ten, kdo ji objeví a přiveze do přístavu. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Loď je opuštěná a poškozená. Začnou ji opravovat, a protože vraky nehledají jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Brzy se ale začnou dít podivné věci. Jednotlivým členům posádky se na lodi začínají zjevovat přízraky. Cestou do přístavu se za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. (TV Nova)

filipvrbik

Ačkoliv horory bytostně nemusím (pokud teda nepočítáme Jurský svět mezi horory, a Twilight taky ne), toto docela ušlo, začátek velmi zajímavý potom šla úroveň dolů, ale i tak 60% ()

willis

Filmy s podobnou tematikou jsem viděl 2 nebo 3 a už si napamatuji ani jejich názvy. Loď duchů si budu pamatovat podle scény s ocelovým lankem, to ostatní zřejmě zase zapomenu. 13 duchů se mně líbilo o chlup víc, přeci jenom skleněný dům je výtvarně zajímavější než stará orezlá loď. ()

záplata

Typická krvárna dnešní doby, která má založený příběh tak ,aby se do ní dala dosadit krev loď plná duchů těch,kteří byly rosekáni ocelovým lankem a povražděni zbytkem posádky kvůli bohatství , ale zase tam neni krve zas tak moc a neni to přehnaný pěti metrovými trysky krve .na rozdíl od jiných podobných hororů tohle má jasný začátek a ujasněný konec. Ale chvílemi jsem se i bavil a zas tak úplné Béčko to neni. ()

Vejrrr

Poměrně milý hoůrek. I nějaká ta nápaditost se tam našla. V 16-ti letech jsem z toho byl celkem vyplesklej a ačkoli bych to dneska viděl asi jinak... můj dávný první dojem bych opomíjet neměl. Celý příběh je nějaký způsobem správně tajmený a když se k tomu přidá pár špičkových triků s ročtvrcováním lidí apod... Tak proč ne :) ()

spiritus

Snažím se na tento film koukat všemi možnými úhly a ne ne se zbavit pocitu, že si zase někdo myslel, že když udělá obrovskou liduprázdnou loď, narve do ní bandu dementů, které tu a tam vyruší z hledání pokladu nějaký ten "hrůzostrašný duch", tak že má o úspěch postaráno. Nevím jak úspěšný tento film byl co se tržeb týče, ale předpokládám, že musel být. Lidem se přesně tento laciný způsob zábavy líbí a jsou ochotni za to utrácet. Popravdě, několik momentů se mi ve filmu i líbilo, ale celé to bylo degradováno marným scénářem a hodně plytkým a naivním rozuzlením, které mi přišlo, jako z filmu pro chorobomyslné. Opět další tuctový a podprůměrný, rádoby horor, který si víc jak 2 hvězdy nezaslouží. ()

Yardie

Takové mysteriózní filmy mám vcelku rád. Úvod filmu výborný a také zjištění toho, co se vlastně stalo bylo velice dobré. Ostatní celkem nuda, takové o ničem a už jsme to viděli jinde. Také vysvětlení toho, co se vlastně na lodi děje jsem nějak nepobral. Nevím, jestli je to mnou (asi jsem natvrdlý) nebo tbylo vysvětlení trošku "děravé". Nicméně, viděl bych to tak na 50%. Rozhodně se námět dal využít mnohem lépe. Howgh! ()

Blader589

Toto bol asi iba taký polo horor moc vecí tu nebolo strašidelné. Ale nehovorím zas že bol zlí to nie ale mohol byť aj lepší.Boli tam aj výborné scény a aj pri niektorých som sa aj zasmial.Zhodnotil som tento film celkovo na 50%.Očakával som že to bude o dosť lepšie ale však prídu ešte lepšie horory. ()

Milky.

Užil jsem si to kdysi, užil jsem si to i teď. Mě tenhle film prostě baví, ať si kritici hodnotí jak chtějí. Není to tak úplně horor, jde spíš o pár lekaček, ale zápletka a pasující Harrington jsou super. Samozřejmě "My Little Box" hrající při hlavní scéně filmu neskutečně přidává. Akorát jediné, co mě vždycky trošku mrzí je, jak jsou všichni rozsekaní v půlce a jenom kapitán to dostane šikmo přes hlavu. A přitom nepůsobí, že by byl tak malý. ()

Tomyš

Nebylo to nudné, ale nebylo to také nic extra. Taková příjemná hororová limonáda na jeden z delších zimních večerů. Záběry opuštěné lodi v temnotě jsou ale působivé, některé vizuální triky taky. ()

neneka

Tenhle žánr příliš nemusím, ale nalákali mě hlavně Gabriel Byrne a Julianna Margulies v obsazení... jenže, jak se říká "Ševče, drž se svého kopyta", tak i já se budu příště asi radši držet těch "svých" filmů.. ()

Zeek

Tak celkově to působí nudně. Hraje si to na horor a přitom je to zívačka, čekal jsem víc. Moje hodnocení: 45% ()

Venous666

Nějak jsem se nebál a spíše než loď duchů, mi to přišlo jako country estráda na vodě... Nejsilnější moment byl hned ten na začátku, jak to vyštípalo celou loď a jen ONA zůstala na živu. Za to dávám ty dvě hvěždy ()

Noomi

Hromada ľahko predvídateľných, dokonca občas dopredu očakávaných ľakačiek teda nevyľaká. Nula za originalitu, nula za herecké výkony a celkový dojem by siahal kamsi do mínusu, nebyť asi dvoch scén, kde sa mi celkom páčila atmosféra. Keď sa ku mne dostala Chobotnica, myslela som si, že už to hlbšie nejde. No...tak ide! A sorry ale Loď duchov? Ten názov niekto aj myslí vážne? Desaťročné decko by vymyslelo niečo lepšie, ako Ghost Ship. Raz a stačilo. ()

zdeny99

Počáteční scéna, kdy se spustí kabel a téměř všechny lidi na palubě přepůlí, patří k těm nejúchvatěnějším scénám, které jsem kdy viděl. Podobně úchvatnou podívanou si tento film drží po celou dobu, a to až do samého konce. Jak vizuální stránka filmu, tak dějová linie dělají ze snímku velice kvalitní horor s notnou dávkou napětí. A to i přesto, že je to film na hranici béčkové kategorie. Závěrečná scéna, kdy duchové stoupají do nebes z potápějící se lodi, je naprosto úchvatná. Který z těch duchů byla asi ta rajcovní milfka Francesca Rettondini? [13624. hodnocení, 367. komentář, 49%] ()

mls odpad!

Áno, je to výborný pocit keď vždy päť minút pred danou scénou odhadnete čo sa stane. Odporúčam všetkým Teodorám aby si precvičili svoje schopnosti. ()

wakeup

Bohuzel pri nedostatku kvalitnich snimku a naprostym zahlcenim americke produkce na me i TOHLE pusobi jen prumerne (ne hur). ()