Ali G: Bling Bling

všechny plakáty

danielwanderer

Už čakám kedy dostane Sacha Baron Cohen po hube. Davidovi by som sa nečudoval po tých výrokov na Viktoriu... Opäť len zostrih, opäť sa dá zasmiať, opäť miesta, ktoré fest nevyšli... ()

johnny01

Je to pořád dobré, ale ne tak moc jako sestřihy z jedničky a dvojky. Beckhamovi jsou nejslabší hosté, kteří přišli spíše exhibovat než se podílet na humoru, a dost to zpomalují dlouhé scény s Boratem, který je tak nechápavý, až to není vtipné. ()

Desmi

Film s Ali G mě vcelku minul, ale tohle je naprostá pecka. Bavil jsem se od začátku do konce. Konečně si umím představit, co ve skutečnosti znamená nabídka a poptávka, díky Sacho. ()

kolly13

Takhle jsem se dlouho nenasmál! Slušná porce trapnosti a debility versus britská okázalost a diplomatická nafoukanosti. Nevěřil jsem, jak drzý byl vůči Beckhamovým a do jakých hranic zajde a myslím, že to je přáve klíč k úspěchu. ()

Pecca007

Rozhovor s Backhamovými je nezapomenutelný. Ali G jak ho známe. U všech dalších hostů jsem se taky bavil. Ovšem ta část s Boratem tam vážně být nemusela. Tu jsem celou přetočil a protože část s Boratem zabrala skoro polovinu dokumentu, moc mě to zklamalo! 50 %. ()