Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

filipes.lu odpad!

Já se tento počin bál i vypnout. Paříž evidentně nezvládá ani mluvit, jinak si nedokážu vysvětlit ¾ jejích replik, které jsou vyprávěny z pozice vypravěčky. V půli snímku jsem se spoludivačky zvládnul zeptat pouze na to: „O čem to jako je?“ Odpovědí mi bylo: „No je to asi něco o nějakých spolkách, ale nevim co.“ To hovoří bohužel za vše. Hilton je toporná i během svádění a to jsem pevně věřil, že alespoň to dá…A ten epickej konec! Dojetí jsem sice skryl, ale bylo mi do breku ještě dlouho potom. A teď nemluvím o finální omluvě hrdinky, ale o faktu, že jsem zjistil, že Paris natočila i další filmy. Ach jo… ()

Agipov odpad!

13.04.2009 Premiéra TV JOJ Pôvodne som chcel dať aspoň 1* za Carmen a Holly, no keď to mám hodnotiť v celku tak je to odpad, na to sa proste nedalo pozerať. ()

SKreyn odpad!

Čože? Uff, nič horšie som zatiaľ nevidel, toto asi nič neprekoná! Kto to zvládne dopozerať až do konca, ten si zaslúži medailu. ()

web-dat odpad!

Tak toto je ODPAD .... tu se dívejte na humus. Takhle má vypadat totální brak, a ne že vy budete dávat hodnocení ODPAD na ucházející film. ()

Zl0

Zdá sa mi že to tu prebieha podľa scenára: " aha Paris Hilton ...jééj dám Odpad, to bude cool" ..keď to porovnám s inými brakovými teenagerskými komédiami, je to slabšie, Paris = tá jej postava je nesympatická aj mne. Je to plytká, afektovaná a miestami trápna blbosť, ale to som čakal aj pred tým ako som to videl. Žiadna sláva, ale pozerať sa to dalo. ()

FunnyXis odpad!

Ani není třeba to dokoukat, jelikož už po 10min mám z toho tak vymydlený mozek, že je to až neskutečné. Paris si hraje na něco co ve skutečnosti opravdu je, to na tom přidává trošku reálna, ale jinak neskutečná hovadina. Kdo má sklony k sebevraždám doporučuji tento snímek radši přejít. -1/10 ()

Kozy9

Keby som niekomu povedal o čom je ten film v skratke stále by neveril, že to niekto natočil. Úplny top nevkusu, treba zhliadnuť aby ste uverili. CELKOVÉ HODNOTENIE: 100% ()

topi80

Vskutku podivuhodné dílo, ve kterém si dávají dostaveníčko parodie na teenagerovské komedie o dívčích spolcích, fekální komedie, dadaismus a absurdní drama. Chvílemi to nemá ani hlavu ani patu, obsazení role nadpozemsky obdivované princezny děvčetem, které je sice pohledné, ale ve srovnání s komparsem okolo přecejenom pokulhává, je rovněž kousek dokonale zapadající do mozaiky této absurdní hovadiny. Na druhou stranu, celkem jsem se bavil. 30 % bych při zachování klidného svědomí dal. ()

Mes-siah odpad!

Fekálny humor, mi moc nesedí. No pri tomto sa mi zatajil dych. Odporné a bez nápadu. Myslím, že toto je ten film, kde nepomôže ani 2,5promile. Byť na tomto v kine, tak reklamujem lístok a žiadam späť dvojnásobnú cenu lístka ako náhradu za vyšetrenie u psychiatra. (videl som 35min, viac to nešlo, snažil som, to prísahám) (12.4.2009) ()

Korbelka odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem byla nucena přetrpět. Jediným kdo by se dal nazvat hercem by mohl být ten teriér. ()

The_Peach odpad!

Včera to šlo na TV JOJ, tak som si povedal, že si to pozriem. No otrasnééé, normálne nervy. Nechápem, ako može niekto natočiť takúto úbohú trápnu chujovinu. Pri pohľade na tú kreatúru Paris som mal zakaždým chuť zabíjať. Tento film som bral ako urážku normálnych ľudí. ()

habertek

Bože!!!! Ta Paris je tak trapná..............nechápu proč ji pořád někam obsazují, když neumí vůbec hrát! No jo...holka má prašule! Film se plácá od ničeho k ničemu a NEČEKANĚ...Paris je největší hvězda. Nejradši bych dal odpad, ale byla tam nějaká snaha ,,o něco". ()