Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli. (oficiální text distributora)

MysterioD odpad!

Nuda nuda a ještě navác děs a hrůza 0% PS: Krytone naprosto z tebou souhlasím - Paris Hilton není hezká,není herečka a už vubec není vtipná. ()

WAlienaW odpad!

Tak väčšiu blbosť ako je toto už ani nemohli natočiť....veď to je vážne odpad...a všetko to korunuje tá blonďavá "kráska" Paris Hilton. Zle mi prišlo tak v tretine filmu:-/ ()

Rosa.rie

Jak je něco společného s Paris a ke všemu je-li to film, tak člověk vycítí, že to bude jedna velká katastrofa. Nemusela jsem film ani vidět, abych věděla, že to odpad je. Stačí si přečíst stručný obsah mluvící za vše... ()

Ms.Iris

Že obsah k filmu: "Krásna a bohatá prezidentka....." ....hm, jedine tak sprostá a rozmaznaná trapka. Trhni si, Paris ! ()

Nemesis odpad!

Po zhliadnutí filmu takéhoto typu, by človek istotne potreboval defragmentáciu mozgu. Mne sa našťastie nikdy nepodarilo dopozerať takýto odpad. ()

Zakellinka odpad!

Film bez děje jako každá podobná trapárna. Nemohla jsem dát ani jednu hvězdičku za obsazení a herecký výkon, protože Paris hrála sebe samotnou a nedala si s tím moc práce. Už tím, že vzala tuhle roli se pěkně ztrapnila. Naprosto tupý a nudný film o ničem. Parta krásek a v čele jejich královna. Tohle už tady bylo a ne jednou. Film by měl být zakázaný pro lidi od 13ti let. Pokud Vám je více tak film opravdu nedoporučuji. ()

Jessica_Biel

je to hovadina největšího kalibru, až nechutná.... ale člověk se musí snažit na to dívat očima parodie a provokativní schválnosti... leč těžce... ()

Aloika

Film s Paris Hilton?? Stačí tá jediná informácia a každý vie, o čom ten film asi bude. Áno. Paris je najväčšia hviezda (to je ale prekvapenie), má najkrajšieho chlapa a každý ju obdivuje. Hviezdičku za to, že mali vôbec odvahu taký film natočiť. ()

Roper odpad!

videl som asi 5 minut, ale staci mi to plnohodnotne na ohodnotenie... Hilton je obycajna zumpa, cudujem sa, ze nejaky distributor vobec povoli odvisielat taketo sracky... :-( tentokrtat Paríž stavila na krásky, ako Electra, ci Valance, co vlastne podnietilo aj moj 5 minutovy zazitok, ale ten clovek je uz totalne v riti, takze jej nepomoze ani Tom Hanks, ci Clark Gable ;-) ()

eskimak86 odpad!

Tak toto sa mi pri filme ešte nestalo. Prišlo mi z neho normálne nevoľno a chviľu trvalo než som to rozdýchal. Veď to bolo niečo neskutočné. Určite najhorší film aký som videl. Ani kvôli Paris sa to neoplatí pozrieť, pretože s pribúdajúcmi minútami je čoraz škaredšia a na konci sa človek len nechápavo čuduje, že ju niekto môže považovať za sexsymbol. ()

MclaireM

"Krásna a bohatá prezidentka divčího klubu....."Krásna PAris Hilton??Ehm,ehm...nad tým by som sa trochu zamyslela.Dá sa tato blbosť vôbes nazvať filmom??Absolutne bez deju...nepochopila som o čo tam ide...a tie primitívne fekálne vtipy to som ja už fakt nemohla to už bola fakt silna káva....ledva,ledva som sa na to dokukala a aký prekvapujúci koniec.Taký by ma ani vo sne nenapadol:P...trapné...tá Hilton je schopná fakt všetkého.Ale sadlo to na nu a na nikoho iného by to asi nesadlo viacej takže dávam tu jednu hviezdičku snád iba za to trápne parodiovanie samej seba a za to že Paris iba potvrdila že je ešte väčšia krava ako som si myslela. ()

meopta odpad!

DĚS :/ !!! Nevím, kde jsem vzala tu sílu dokoukat tento "film" do konce! Hloupé hlášky, stupidní pózy a Hilton s IQ tykve si opravdu zaslouží toto hodnocení. Asi jako většina přítomných jsem se na film ze zvědavosti podívala, a předem varuji každého, kdo bude mít nutkání přeci jenom tuto kravinu vidět...NAPROSTO ZBYTEČNÁ ZTRÁTA ČASU :( ()

Kawarim odpad!

Myslim si že to není ani třeba komentovat . Byla to opravdu hovadina století . William Heins má asi o kariéru postaráno .Odpad slabé slovo ! ()