Malý Richie je nejbohatší dítě na světě. Má vše, nač si vzpomene. Soukromou restauraci McDonald, psa Dolara a Claudii Schiffer jako osobní trenérku aerobiku. Něco mu však přece jen chybí, a to pár opravdu dobrých kamarádů. Při zahájení provozu nové otcovy továrny si všimne party, hrající na blízkém plácku baseball. Zatímco rodiče, kteří odletěli na večeři s anglickou královnou, musí nouzově přistát na moři po výbuchu bomby, pozve věrný komorník Cadbury partu z plácku do přepychového sídla. Příjemný večer Richiemu pokazí nejprve zjištění, že komorník dětem za návštěvu zaplatil, a vzápětí zpráva, že jeho rodiče zmizeli. Bombu umístil do letadla osobní strážce pracující pro Van Dougha, který se tak chce zmocnit obrovského majetku. Zbývá odstranit ještě Richieho. To však bude mnohem obtížnější, než by se na první pohled zdálo. Richie se totiž s Cadburym a partou z plácku pustí do boje a po dramatické bitvě, vedené poněkud netradičními prostředky, dokáže slavně zvítězit. (TV Nova)

MaxQ69 odpad!

Trapnost na druhou. Jinak se tento snímek jedno velkého retarda ani popsat nedá. Neskutečně velké zklamání po brilantní jedničce a skvělé dvojce. 10% dostává za morální kázání dětem o nedůležitosti peněz, ale ani to však nestačí alespoň na jednu hvězdičku. ()

LucMosss odpad!

Zhlédnuto především díky předešlým dílům několikrát, ovšem dnes bych se radši tomuto snímku vyhla obloukem. Nadbytečné mrhání časem a co se týče produkce, proto jen podotýkám: Vy tedy umíte způsobit mnoho povyku pro nic. ()

ZAUME

U třetího dílu je to už o mnoho horší. Vtipy jsou spíš trapné než vtipné a nemůžu si pomoct, ale z filmu jde cítit americký rozum. ()

meteleskum

Bohužel, všechno ostatní s pojmem "Sám doma na milion způsobů" pak už jen dojí z vytěženého úspěchu prvního Sám doma... škoda! ()

Etherium

Pozerával som to, keď som bol malý, na VHS, ktorú som si stále požičiaval z požičovne, mne sa to proste páčilo, škoda, že niektorí to prirovnávate k sám doma, keď to nemá, okrem herca, nič spoločné. ()

Jason13

Za ten název by si někdo z českých distributorů zasloužil kopanec do řitě! Film samotnej, jako taková jednorázovka, není zas takovej shit... ()

Desmi

Jednoznačně nejslabší díl, který si s předešlými díly moc nerozumí. Ani nevím co na tomhle dílu vyzdvihnout, protože to fakt nebyla taková jízda, na kterou jsem byl zvyklý. Richcie Rich mě nezaujal tak jako Kevin, nebylo zde tolik vtipu, kolik bych čekal a celkově to prostě nebylo ono. ()

yurnero

Jako malý jsem tento film viděl vícekrát a jako starší se za to náležitě stydím, trapné od sklepa až po půdu, nebo od půdy až po sklep? Navíc s filmy Sám doma a Sám doma 2 to nemá absolutně nic společného, pfff trapná komerce. ()

albiebennett

Asi neznám, žádný jiný film, který by čeští distributoři pojmenovali podle úspěšné série, která nemá s tímto filmem vůbec nic společného, kromě Culkina, což je fakt směšný marketingový tah. Nicméně i bez srovnání se Sám doma, je tento film velkou zbytečností. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Mr.Meth

Neni to žádnej nářez a titul "Sám doma" si to rozhodně nezaslouží. Ale už sem viděl horší díla co se nacpaly do škatulky zvané rodinná komedie. ()

R-2

Kolik dílů od jedničky se musí natočit, aby to diváci přestali úplně sledovat? Původní Sám doma mělo nápad, tady jde jen a jen o nucené pokračování. Zbytečně strávený čas shlédnutím tohoto snímku.... ()

saaaky

I přes přítomnost Macaulaye Culkina jsem nebyl příliš spokojen. Ano, zábava je to fajn, děj příjemně ubíhá a člověk se ho sem tam i chytne. Prakticky ale nic víc. Škoda. ()

Mr.Hackels

Ani jako dítě a ani dnes na tom nevidím nic špatného. První půlka velmi vtipná. Některé vychytávky pro boháče byly velmi dobré. Jenže druhá půlka už šla dolů. Ta už mě nebavila. Ale i tak to je v pohodě na tři hvězdy. ()