Baxter

The Baxter

Beriete si za manžela...

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 87 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $181,872Tržby Celosvetovo $-(4.12.2008)

Tahle romantická komedie je sice plná všech těch romantickejch klišé a stereotypů, ale film se tak nějak tváří, že paroduje sám sebe. Jak vidno, asi se to lidem moc nelíbilo, ale mně to zase tak strašný nepřipadalo. A to jinak romantický filmy opravdu nesnášim.(4.9.2012)

• Shit

Větší blbost než zábava a o nějaký oddychový pohodě se tady taky moc mluvit nedá, jediný co je tady vtipnýho je zmatenej Michael Showalter a jeho kukuč(24.8.2008)

• ajuska

Začátek vypadal nadějně, romantické filmy skutečně obvykle neřeší, kdo je ten chudák, kterého dívka v poslední chvíli nechá stát u oltáře, když utíká se svou osudovou láskou. Pak ale bohužel přichází chabý film s postavami, které se chovají tak, že si vás prostě nemohou získat, a nakonec to vlastně zase končí jako jakákoli jiná tuctová romantika.(28.3.2010)

• Rosomak

Baxter je nehorázně špatná komedie, která není ani komedií, ani romantickým filmem a už vůbec ne dramatem. Kdybych to neměl v náplni práce, tak bych to vypnul hned po prvních minutách, takhle jsem se musel protrpět až do konce.(19.10.2008)

Za pro mne zcela výjímečného Petera Dinklageho a roztomilé Michelle Williams kteří si spolu mimochodem zahráli i v nezapomenutelném Přednostovi (The Station agent) musím dát minimálně o hvězdičku navíc. 12. 10. 2009 - 60%(12.10.2009)

• claudel

Se špatnými a velmi špatnými romantickými komediemi se roztrhnul pytel. Polovina postav zde vypadá jako by navštěvovali zvláštní školu a hlavní hrdina v podání Michaela Showaltera je blbec k uzoufání. Lehce vyčnívají Elizabeth Banks a Justin Theroux.(24.8.2008)

• Pavlík

10. 12. 2012 (357.); chlapi, kteří se chovají jako Elliot mají velký problém(11.12.2012)

Príjemný filmík,ktorý sa miestami nevyhol nejakej tej trapnosti.Vcelku pozeratelné a aj vtipné.(28.3.2014)