Rozpočet $2miliónyTržby USA $2,072,645Tržby Celosvetovo $2,254,124(23.3.2010)

• Konvička

Nejsem si jistá, jestli jsem se dívala na tentýž film, jako ostatní hodnotící uživatelé... Ale vypadá to, že ano. Už po první půlhodině jsem si byla jistá, že ohodnotím odpadem, a kdybych mohla, ještě ho ztrojnásobím. Tak trapné vtipy s předem odhadnutelnou pointou, pitomé dialogy a hromadu klišé už jsem dlouho nikde neviděla. Ještě jsem pro jistotu pátrala po jakémkoli náznaku nadsázky. Nikde nic. Odpad a na shledanou.(9.1.2008)

Panebože to zas byla úchylnost. Představte si, že hodíte do mixéru Simpsonovy, South Park, Futuramu, přidáte několik hrstí The Colbert Report, zamícháte a servírujete v hrané formě. Asi tak nějak vypadá Strangers with Candy. Spousta úchylného, černého a praštěného humoru a Colbertovy trademarkové slovní ekvilibristiky, ale na druhé podívání to asi není. Každopádně pro fandy všech výše jmenovaných forem humoru vcelku dobrá volba. 65% ......"Jaké máte IQ?"...."Vodnář."(8.8.2008)