Série(2) / Epizody(12)

Německý dokumentární cyklus o hlavních představitelích nacistické III. říše. (oficiální text distributora)

Forsberg11

Čo k tomu dodať? Hitlerovi muži je perfektný a maximálne pútavý dokument, ktorý je povinnosťou pre každého fanúšika histórie a kvalitných dokumentov. Aktívne sa na ňom podieľal nemecký historik a spisovateľ Guido Knopp, vďaka čomu je tento 12-dielny skvost ešte výraznejší a kvalitnejší. 95 %!! ()

Reckon

Pěkně udělaný dokument o jedněch z největších hajzlíků historie. Hodně nových informací jsem získal díky sledování tohodle dílka. (8/10) ()

Paity

Patrně nejlepší dokumentární seriál o (ne)lidech, kteří se zosnovali největší zvěrstva v dějinách lidstva. ()

Kovaja

Těhle 12 bastardů své doby se nemělo nikdy narodit!!! Pardon 12, jeden a to ten hlavní nám samozřejmě chybí, všichni víme koho myslím. Chtěli moc nezbylo jim nic a po nich jen potopa. Doufám že se tam dole pěkně smaží a snima všichni jejich oddaní sluhové a sympatizanti. Super seriál ze kterého se mi chtělo mimo jiné zvracet! ()

Yoss

Ucelený pohľad na stelesnené zlo v podobe 12 „ľuďí“ a pohlavárov Tretej ríše. Povinná látka pre žiakov už od základných škôl. ()

Hyger

Bezkonkurenčně nejlepší dokument o těch nejhorších z nejhorších. Tohle by se mělo pouštět na školách, aby si někteří jedinci mohli rozmyslet své stanovisko... ()

Gastovski

Nejlepší dokumentární cyklus o 2. světové válce, který jsem kdy viděl. Dokument doslova nabitý informacemi (známými či neznámými), dobovým materiálem a v neposlední řadě výpověďmi přímých účastníků, kteří zvyšují autenticitu tohoto cyklu. Povinnost pro všechny, co se zajímají o toto období. ()

Gismo.kv

Asi každý, koho zajímá 2. světová válka, musí tento seriál ohodnotit plným počtem. Shlédneme zde osudy 12cti mužu, kteří se dokázali svést na Hitlerově moci. Někteří byli fanatický nacisti (Goebbels), nekteří jen chtěli mít vysoké postavení, ať už u moci byli nacisti nebo kdokoliv jinej (Speer). Bylo opravdu zajímavé sledovat osudy těchto můžu od narození až do jejich smrti... ()

Rockerman

Viděl jsem asi pět dílů. Má to svou vypovídající hodnotu, ale skoro nic nového jsem se nedozvěděl, vše o těchto stvůrách bylo už asi řečeno. ()

depp

Nemůžu než hodnotit naplno - prostě skvělý dokument o velkých hajzlech, který nejsou kvůli "propagaci" dnes už tak známí. ()