Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

HH

Průměrný animák s několika málo dobrými vtípky. Jedna hvězdička za nepředimenzovanou délku. ()

Rathalos

Lovecka sezona je animovana seria,ktoru si neviem predstavit bez medveda Booga a jelena Elliota,ale i bez dalsich super milych postaviciek,taktiez nechybaju vtipne situacie i hlasky a samozrejme je to zabava hlavne pre deti...:-) ()

helloween93

Většinu času celkem nuda, až v posledních dvaceti minutách, kdy zvířata jdou bojovat proti lovcům v lese, se film rozjede. Ashton Kutcher a jeho ukecaný jelen byl celkem otravný. Animace mi nepřišla nijak hrozná, naopak v některých scénách je divák svědkem hýbající se medvědí srsti. Kasovně to pro Sony nebyla žádná sláva, i proto šly další díly rovnou na video. 2* ()

salamandrr

Lepší než Za plotem,ale jinak nic moc.Začátek filmu má spád,ale pak se to začne nathovat jak smrkance z nosu a k ničemu to nevede... ()

Fulham

Lovecka sezona ma celkem pomaly rozjezd, ale jinak parada ze Milouši?? :-)) Akorat to rozuzleni deje bylo sice hodne rychle, ale kdyby to bylo delsi kdo vi jak by to dopadlo. takze u me za 4*. ()

esterdemi

Dosť, dosť nudné. Vtipy, či čo to malo byť, neoriginálne a už asi tisíckrát použité, ale najviac mi vadil Eliot. Nemôžem si pomôcť, ale mne to príde ako snaha vytvoriť podobnú postavu ako Oslík zo Shreka, ktorá by príbeh oživila dodala mu vtip a humor.Snaha sa podľa mňa nevydarila. Oslík bol totiž zábavný, nie trápny. Možno je to pekná rozprávka pre deti. Jednoduchá, nenáročný dej, šťastný koniec. Mňa neoslovila. ()

bolf!k

Je pravda, že animace je v porovnání třeba s ratatouille průměrná a to hlavně při pohledu na exteriéry, ale hlášky a humor (dostal mě rozhovor dvou bobru: co mas k jidlu? drevo a ty? taky drevo, chces menit? ok) jsou chvílema neuvěřitelně suchý a to já moc rád. 85% ()

kamil0606

Slaby animak s neskutocne otravnym jelenom s 1 parohom ... odstrelit vypchat spalit !!! Esteze tam boli i ine zvierata ale vcelku nudny animak ... ()

Blaogranas

Tak jo, člověk se občas zasměje. Především jelenovi, který plní jakousi funkci oslíka ze Shreka. V porovnání s jinými animáky právě typu Shreka nebo Splachnutýho je to však pouze 2. liga. 50%. ()

Torgal

Som prekvapený. Čakal som ledva priemerný animák, ale výsledok ma bavil viac ako Za plotom. Animácia nie je ani zďaleka špičková, ale humor funguje veľmi dobre a nepoľavuje až do konca. Hoci už mám hovoriacich zvierat plné zuby, toto sa podarilo. Oceňujem aj vydarený slovenský dabing. 7/10 ()

P. J. D.

Strohé, hrubé, nevýrazné, nezajímavé, nepropracované jednotlivé složky filmu. Tak by se celý snímek dal shrnout. Nejenže postavy jsou tak absurdně špatné, až mnohý člověk z té nudy zívá, ale i ten scénář, scénář, kde by se mohlo něco zachránit je mizerný, jak dnešní výrobky od Bati (a to je co říci). Jediné, co bych snad dokázal pochválit je animace, která zas tak mizerná není. Jen díky ní dávám tu jednu hvězdičku. ()

Vabr

Loveckou sezónu jsem měl ve Chci vidět už delší dobu a pamatoval jsem si ji jako vtipnej animák, tak jsem jí chtěl dát konečně šanci. Jenže po zhlédnutí musím říct, že Lovecká sezóna nenabízí takřka nic. Je to tuctovka dělaná na zakázku, s velice jednoduchými postavami, jednoduchým dějem a jednoduchou animací. Nemá co nabídnout ani po stránce zábavnosti nebo jakékoli další nápaditosti. Vím, je to dětský animák, musí se k němu přistupovat s trochu jinačím měřítkem, ale když se třeba podívám na Karcoolku nebo Dobu ledovou, vidím propastný rozdíl. Tohle moc nedopadlo. Vyhodnocení: Fakt nechápu, že to dostalo tři díly ()

Magggie

V celku nezávadná záležitost, která docela pobaví. Děj je tak trochu vyždímaný ze všech dobrých animáků, ale dohromady to působí hodně okoukaně. Je fakt, že sem se párkrát opravdu pobavila (tak třeba ta scéna s obědem na hrázi) a i závěrečné finále je poměrně povedené....na druhou stranu vtip s miloušem je použitej tolikrát, že už to přestává být vtipný. Slušných 60% ()

marshall

Pokud bude filmová mašina produkovat tímto či ještě větším tempem animované filmy, tak úroveň jednotlivých animáků půjde od desíti k pěti. Lovecká sezóna je snímek, který již trpí nedostatkem pořádného děje, bohužel i humoru, který většinou kreslené filmy zdobí, se také nedostává. Nyní bych zařadil příběh o medvědu, který se svými vlastnostmi až nápadně podobá lvu Alexovi z Madagaskaru, jež si ani sám a to doslova v křoví neuleví, k slabšímu průměru. ()

E lan

Průměrná animárna s ničím originálním nebo alespoň trochu zajímavým. Přesto moc nenudí a sem tam se člověk zasměje. ()

Louie

Je vidět, že Sony má slušný zkušenosti v animaci hlavně z her, což tady příliš nevadí. Docela příjemná je linka opuštěné správkyně... Jinak průměrnej animáček. ()