Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Farmář Clark Davis si při štípání dříví nešťastnou náhodou vážně zraní nohu a nemůže se starat o hospodářství. Jeho rodina se ho ale rozhodne všemožně podporovat a pomáhat mu. Na poli do úmoru pracuje jeho půvabná žena Marty i devatenáctiletá dcera Missie. V nejtěžší chvíli jim přichází na pomoc neznámý cizinec, který přijel do města, aby se zbavil tíživého břemena své minulosti, a také se zamiluje do Clarkovy dcery Missie. Film byl natočen podle knižní předlohy kanadské autorky Janette Okeové. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

laik_60 

všechny recenze uživatele

voľné pokračovanie filmov podľa diela Janet Okeovej ... určený najmä milovníkom kresťansky ladených filmov ( v tomto prípade to bolo predsa len nad rámec pripomínalo mi to troška obdobie amerického protestantského puritanizmu) ... dielo romanticky ladené (výraz "western rosamundy piltcherovej" asi na takýto žáner najviac pasuje) :). Z hercov tentokrát "nezasvietil" nikto naviac ten protivný Midkiff ani len krívať s palicou nevedel. preto len 3 body. ()

M.Gift 

všechny recenze uživatele

Prijemne navozeni tehdejsi atmosfery, hezka Katherine… Tim ovsem me plusove body konci. Pripravte se na jedno velke mega cliche! Kdyz zu si clovek mysli, ze vic to ani nejde, scenar sklouzne do jeste vetsi sladarny, hudba priostri kompletne nedramatickou scenu a hrdinove provedou uplne nejpredvidatelnejsi vec. Jak jsem si v komentarich precetla, take doporucuji dospivajicim devcatum plus laskou zhrzenym duchodkynim. Nikdo jiny nema pravo dobrovolne takhle trpet. ()

Reklama

mira.l 

všechny recenze uživatele

Taková skoro (dost) Rosa a Munde... Jen se nějak nemůžu zbavit dojmu, že když držím sekyru v pravý ruce, tak se dost těžko fláknu do levý nohy... zvlášť když to vypadalo tak, že sekyru zasek do vnější části nohy a v prvním záběru "poté" se zdálo, že Clark kulhá na pravou nohu... Tady potěšila snad jen January Jones a Catherine Heigel a exteriéry. ()

djcremo 

všechny recenze uživatele

Klasika s produkcie Hallmark. Nič nové a nič čo by dokázalo nejak extra zaujať. Film je zasadený tipujem do 19. storočia do farmárskej rodiny. Neznámy cudzinec, ktorý veľmi pomôže rodine a zaľúbi sa do dcéry, dcéra, ktorá spozná bohatého muža a zo začiatku ju očarí a úvaha o tom kde je moje miesto. Niečo na štýl tých sladkých romantických filmov s trochou drámy. Dej a výkony hercov zodpovedajú tv filmu. Paradoxne najviac na mňa zapôsobil s celého filmu, ten obrázok s pravdepodobne obalu, na tom si dali záležať. Tí ktorým sa páčia filmy na spôsob Rosamundy Pilcher, budú s toho nadšený, ostatní skôr sklamaný, ale pozerateľné to je. ()

jafuska 

všechny recenze uživatele

Takovýto styl filmů se mi moc líbí, člověk si odpočine od všedních starostí, nic nemusí řešit, jen se dívat na přírodu, na hlavní hrdiny, kde začíná nikdy nekončící láska a vše co je stím spojené, dobrá pohodička, ano krásná romantika se vším všudy, možná je to spíše film na odpoledne, ale i tak se na to velmi dobře dívalo ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama