Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

DansteR

Prostě a jednoduše stupidní česká komedie. Dívat se na to dá, vtipné to taky je, ale nevím kolikrát bych to chtěl vidět, myslím že jednou to stačilo...40% ()

Braga

Na tomhle filmu mě překvapilo, jak něco může být tak neskutečně blbý. Zápletka neoriginální a stupidní. Extra zábavné to taky nebylo, spoustu hluchých míst. Jo, bylo tam pár dobrých gangů a postav, ale to film nezachrání. Fakticky ztráta času. ()

nolme

Nechápu, ale vážně super! Obzvlášť Hrušínský se tady vyřádil!:) Vidím, že už začínám opakovat jiné komentáře...ale ještě vážně nutno dodat, že "akce pes" nemusela být tak ucrcaná...a nemusela skončit šíleným vycpáním... ()

sasabetak

Tento film mě naprosto zklamal. Čekal jsem něco podobného jako předchozí díly, ale to se nestalo. Až na pár scén hrozné. ()

PatrikP4

Jestli to mělo působit dojmem zamtenosti tak to na mě působilo... Rozhodně se člověk zasměje to je pravda... ,,Gangsteři amatéři" tak to mělo působit, ale možná to bylo i moc... ()

janinka123

Po Rafťácích jsem se těšila na další skvělou komedii, ale té se mi nedostávalo. Film mě svým obsahem absolutně nezaujal, ani Jirka Mádl a Vojta Kotek ho nedokázali vyzdvihnout. ()

Trageeed

Dva kusy jenom za skvělého Jana Hrušínského!!! Jinak to byla ukázka jak se dá zakopat hluboko pod zem potenciál všech mladých herců ve filmu!!!! ()

Jay---

Odopčinkový film - Žádná "bomba" ,ale nemůžu říct že bych se u něj nějak nudil.Stojí za shlédnutí.Zkrátka dávám "3" ()

omnihash odpad!

po dloihé době film, který sem utnul už po deseti minutách - takhle trapné dialogy sem už dlouho neslyšel. V porovnání s tím je Kotkovo střííííkééééééééééj z snowborďáků myšlenka genia ()

plynar

Nevím proč, ale tento film mě dostal nejvíc ze všech těch "áků" s mádlem a kotkem. Snad pro nezapomenutelný "plán Z", dobrou hudbu nebo z mého pohledu famózně zahraného alkoholika Honzou Hrušínským. Na 5 * to samozřejmě není, ani na ty 4 * ale těch 70 - 75 % to u mě určitě má tak dávám 4*. ()

Ladisec odpad!

Nechci bejt sprostej, ale jinak to nejde, takovou dementní píčovinu sem už dlouho neviděl a že sem jich už viděl. Ale tenhle film je opravdu kokotina!!!!!!! Jinak se to nedá říct. Nesnáším Kotka- je to čůrák! ()

vykyn

Snowbordaci mě neurazili,Raftáci docela bavili,ale tohle?..opravdu trapné..asi ten Janák měl zůstat u sportu,třeba u kol,nebo skateboardu..ale podsvětí a rockovou muziku nedokázal zkloubit..řekl bych,velký omyl a zbytečná práce pro Kotka a Mádla..opravdu špatný český film..bohužel ()

pavont

Je to sice strasna hovadina, ale ku podivu boli tam momenty na ktorych som sa dobre pobavil a aspon to nieje vecna ceska schema zidov a komunistov. ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006