Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

tcheque odpad!

Já snedu kdeco a debilní žánry jsou mi milé, ale čeho je moc... Tento film nemá hlavu ani patu, je vulgární a nejhorší na tom je, že je určen pubertálnímu publiku, který to bere jako normální. Zakázat! ()

PavHer

Podprůměrná česká akční komedie s "drsňákama" Kotkem a Mádlem mi moc nesedla. Plno strojených hlášek a rychlých střihů v napjatějších scénách (které byly spíš na škodu) to prostě nemohlo zachránit.. ()

mattha

nejlepší scéna: "Au, něco mě kouslo." "Co by tě tak asi mohlo kousnout, v dubnu!" "ALE MĚ KOUSLO! V DUBNUUUU????":D ()

Lovin

Neskutečná kravina , ten scénář je hroznej , nechápu.Dávám jednu hvězdu za hezký holky , jinak odpad! ()

Spike86

Zápletka je docela přitroublá, natahovaná a chybí tomu celkově nápad a lepší příběh. Dvě hvězdy za pár komických momentů. 45% ()

shinlove

Čekal jsem strašnou ptákovinu a přiznám se, ptákovina to byla, ale v tom dobrém smyslu :) Bavil jsem se a tak nemůžu říct, že by to bylo horší nebo lepší než průměrné komedie podobného (pubertálního) rázu. 3* ()

zero_zelo

ale no tak, není to žádnej skvost, jako TV film by to bylo úplně na klid, v kině to asi žádá větší výkony. nicméně taková tragédie to zase není. ano, G.Ritchie v českým teenage podání, tak přesně se to tváří, ovšem něco tomu chybí. ale hlášky, dialogy, výkony některejch interpretů, nejsou zase tak nulový. dvojce mádl-hrušínsý mě pobavila asi nejvíc, kdo mě ale vyložene sral, tak to byl kotek. přehnanej, přetaženej a tak strasně coool, že sem placama i oči přivírala, jak mi bylo trapně. a ač sama nejdu pro drsnější výraz daleko, ač sama jointem nepohrdnu, tak ten jeho projev byl vyložene trapnej. i když myslím, že spousta náctiletých to ocení a první špek po kině bude ve jménu hlavních hrdinů. a že je děj slátanina? ježiš, dyk je to teenage crazy komedie, kde hledat intelekt? davám 60%, viděla sem horší nezávislý umění :)) (ta jejich hudba horší, než ty slovní projevy...) ()

Mort09

Zoufalý pokus o černou komedii, který totálně selhal ve všech ohledech. Film je zbytečně dlouhý, s naprosto zoufalým scénářem a mizernými hereckými výkony. Podvraťáky stojí zato vidět, jen pokud milujete dvojku Kotek-Mádl, jinak si to určitě můžete nechat ujít. 20% ()

KiJi

ASI TO MĚL BÝT POD(FUCK), ALE BYL TO JEN FUCK. Pár frků tam bylo, ale jinak je to nuda, nemá to šťávu a chvílemi je cítit, jako by nevěděli, co s dějem dál. Všichni přehrávají, chovají se jak blbečci, ale to lze přehlédnout, to byl asi záměr. A říkám si, mělo to vůbec děj? ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006