Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

Strike

Silné tři *. Poslední půlhodina je opravdu dobrá, bohužel ta první je chvílema velmi rozvleklá. Uznání zaslouží Janák i za to, že se opět pokusil o něco co se u nás netočí. Z herců opět byl nejlepší Mádl (jsem zvědavej na nějakou jeho serioznější roli). Kotek opět dokázal, že prostě moc hrát neumí + ten voiceover byl dost zlej. Každopádně jsem se solidně bavil. P.S. Po druhém kouknutí ubírám hvězdičku - tak 2* jsou akorát + KOTEK JE TOTÁLNÍ DEBIL ()

arcticsky

To je další film, kde absolutně nechápu nízké hodnocení. Je pravda, že několik trapných momentů zde je ( hlavně Mádlův sexuální apetit ). Ale jinak je zde spousta bezva frků a celé mi to je velmi sympatické. Hlášky Predraga Bjeljace jsou super! ()

Carodej_pes odpad!

Kája Janák je prostě hovado. Trapnost střídá trapnost, do toho ošklivý Kotek s rolí undergroundového boha a rádoby drsný příběh, jemuž "osobitý styl" dodává jakýsi pokus o legrační humor. Novodobý konkurent pro o jedenáct let starší blaf Playgirls! ()

Greg25

Je to kravina, jako ostatně všechny filmy z dílny Karla Janáka, ale Rock podvraťáků není úplně špatný. Těží samozřejmě z absurdní situace, z jednoduchosti příběhu bez pointy, jenže mně tenhle počin přijde lepší než ostatní Janákovy filmy. Má totiž aspoň něco co lze nazvat dějem což třeba takový Snowboarďáci neměli, ty měli jenom důvod - přijít o to. Občas vtipné a hlavní představitelé jsou v první řadě přitažlivý a v druhé řadě herectví - ale o to tady nejde, ne? Cenní se především přirozenost a té se tady dočkáte. Žádný skvost, ale z komedií pro teenagery od Janáka nejlepší počin. 50% ()

Gore

Už prosím ne spojeni Janák-Kotek-Mádl! A zde ještě navíc Mádl jako gigolskej vošoust, to už je moc. Asi bych měl zajít k vočnímu, protože zrovna Mádl mi nepřipadá jako neodolatelnej typek, u kterýho každá holka roztahuje nohy, jen co se na ni podívá (nic ve zlým, Jirko, ale je to tak). Navíc zde přitvrdili a myslejí si, že když hoděj do svýho slovníku sprostý slova, že to bude drsná podívaná a že budou tvrdí hoši. Výsměch. ()

Pitrsss

Několik scén je docela povedených ale to je pořád zatraceně málo na film, který trvá 104 minut. Celkově se to celé snaží tvářit až moc americky a ve finále to vyznívá trapně, parodicky a nepřirozeně. Herecké výkony opět jako z prdele. Hlavně ten Kotek je tam jako pěst na oko, ten prostě hrát neumí, to je smutný, co tam předvádí. Ale upřímě řečeno jsem od toho ani nic jiného nečekal...30% ()

Johny360

Tento film mi z otravné české produkce, sedl asi nejvíc. Kotek a Mádl trochu vulgárnější snowborďáci a bavil jsem se... ()

Hepy13

Mě se to líbilo uplně stejně jako Snowboarďáci a Rafťáci. Příběh se psem je sice celý okopírovaný z Kamaráda do deště, ale to je uplně jedno. Protože je tady hodně hlášek a vtipných situací, prostě celá ta parta byla výborná. Nejvíc se mi líbil asi Martin Písařík (to byl týpek). Prej "Já ho nemůžu zabít, já jsem Budhista" :D Jedna z mála českých komedií za poslední roky která mě dokázala naplno rozesmát. No a taky marně přemýšlím nad tím, který jiný český film má tak dobrý soundtrack jako právě Podvraťáci. V MPtrojce jsem ho měl docela dlouho :) "Zahulímééééé" ()

petikacka

Čekala jsem blbost, takže jsem byla příjemně překvapena...Dobrý děj, dobré hlášky a celé je to takové srandovní...Za mě a za to překvápko dávám 85% ()

TomBar

Keby bol ten film natočený pred Snouborďákmi, predpokladám, že by mal o niečo vyššie hodnotenia. Ja som sa celkom pobavil, viac ako na Snouborďákoch, no horeuvedenú skutočnosť musím zohľadniť. No na tri hviezdičky by to mohlo byť. ()

RadimFišer

Je to skvělý mládežnický film. Líbila se mi touha vydělat peníze. Vycpání psa, který vypadá jak nejhorší věc na světě. A rozmlácení stánku. Nemluvím o té neskutečně přitažlivé dcery milionáře, náhody, kterým se dá věřit a sexuální vyžití. Prostě dílo české mladé kinematografie. ()

Luqi

Tento film sa len vezie na vlne, ktorú za sebou zanechali Snowborďáci a Rafťáci. Ďalší dopravný prostriedok by už bol fakt trápny, tak to chcelo trochu posotiť iným smerom..............Tento diel je šitý ešte viac pre berťákov, snaží sa byť ešte viac kúl, ale výsledok pre dospelého diváka je tým horší. Biedny scenár je kompenzovaný klipovým strihom, či kamerou, ale nepomáha a nepomáha............... ()

El-Barto

Nic moc jsem od Karla Janáka nečekal, ale i přesto, že Kotek a spol. ve většině scén jen před někým zdrhají, musím uznat, že opravdu jen pár scén a hlášek se docela povedlo. Nejlepší hlod celého filmu podle mě přišel až na konci: "Vždyť to nemáš nabytý!" ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006