Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

rafix

Tento film byl docela zajímaví. docela mě to bavilo i překvapil účes Vojta Kotka. Máto za 3 hvezdičky. ()

sirrgulo odpad!

Tak tentokrát jsem se s Mádlem a Kotkem nebavil. Tohle je opravdu hodně špatný film. Ptám se, proč ho na nově dávají od osmi a ne až po 22 hodině, když jsou hlavní postavy tak vulgární. Ne, že by mi vulgarita vadila, ale cokoliv ne Českého by takhle brzy nevysílali, být scénář jen z poloviny tak vulgární. Navíc mi přišlo, že se snaží film tvářit lépe, než doopravdy je. Nechápu o co se tvůrci snažili, když nahodili celému filmu nádech ponorujších barev. Teď mě trošku napadá, že to třeba připomíná vynikající Odplatu. Stejně tak jejich skvělý nápad, že mládenci ukradnou psa pracháčovi, který je navíc mafián, což mi připomínalo jeden snímek s Tofim a Vaculíkem, jen si nepamatuji na název. Tohle byl opravdu špatný vtip. Po Rafťácích, při kterých jsem se vážně zasmál, teď kolísám na hranici 1* a odpadu. Zatím Odpady šetřím ale tentokrát to asi jinak nevidím. ()

zbynacz

Jedna z těch lepších "teen" českých komedií. Není na místě házet tento poměrně zábavný film do stejného koše jako např. Panic je nanic, protože tady jsem se při pár situacích pobavil a celkově mě film vtáhl do děje. Postava alkoholika-starosty Jana Hrušínského a jeho "počkéééj,vopatrně", Jiří Mádl dokazuje, že to jednou bude vážený pan herec, naopak Vojta Kotek, tomu nevěřím ani nos mezi ušima, ale to bude spíš tím, že mi nikdy nebyl sympatický... ()

Toumyk

No pominu-li fakt, že celý film je fakt trapárna a o ničem tak si budu dobírat hlavně scéry, kde se hraje a zpívá - takže ty pohyby mistra Kotka při "hraní" na kytaru, kterou drží jak prase kost jsou opravdu vtipný a jeho xichty když "zpívá" neméně vtipný. Jako jediný co mě na tomhle filmu bavilo je Mádl a ty jeho úlety...jako v tom muzeu nebo co to je? To by nejlepší. "Přebral mi milenku..." ()

Nowasek22

Pokud vezmu v potaz všechny 3 díly, kde hrají tito 2 hlavní herci - Snowboardáci, Rafťáci a tohle, tak je to určitě ten nejslabší snímek. Naprosto ubohý příběh, u kterého jsem se zasmál opravdu jen náhodou a pochybuju, že to bylo tam, kde tvůrci předpokládali.. Herecké výkony tu ani tak hodnotit nebudu, protože Kotka rád nemám a Mádl už hrál v rozhodně lepších filmech. Uvažoval jsem i nad odpadem, ale za Mádla tu hvězdičku dám. ()

honzic

Pár pěkných scén, ale jinak slátanina, bohužel herecky i scénářem je to nepovedené. Ještě, že střihař s kameramenam se aspoň trochu snažili. Hodnocení: 40 % ()

xSxEx

Kamera, strih, tak dlouho sem se nebavil! Nechapu to hodnoceni nizske... vyborne herecke vykony a plno srandy. Ac hraji sam v kapele, tak jejich hrani je nejhorsi ()

tsatsiki

Tímhle filmem Nova uctila památku pana Postráneckého, který tu hraje mafiàna.Vtipná komedie s prvky thrilleru :) A Kotek a Mádl fungují jako vždy. ()

Chromeskull

Ty zbytečně bohatej zmrde! :D Dlouho mě komedie takhle nerozsekala! Maximální nadšení a naprostej souhlas s uživatelem TheMaker! 9/10. ()

Alden_Larson

Strašná blbost, ale docela jem si ji užil, i když spíš jen ironicky. Některé aspekty se mi dokonce líbí neironicky, herecké výkony byly překvapivě dobré a hudba se mi taky docela líbila. Všechno ostatní je ale absolutně nesmyslné. Děj je zbytečně spletitý a ke konci se moc natahuje, postavy jsou nezajímavé a jednostranné, a někteří herci se podle mě nehodili do svých rolí, Václav Postránecký se mi vůbec nehodí do role mafiána. Ale ze všeho nejhůř na tom je prezentace. Tento film je totiž naprostá vizuální noční můra, kdyby byl jen špatné natočený, tak bych to tak vášnivě nekritizoval, film je ale navíc otřesně setříhaný, průměrně je ve filmu střih asi každou půl-vteřinu, opravdu nepřeháním, když říkám, že to je nejhorší střih, jaký jsem kdy v českém filmu viděl. A to ani nezmiňuji všechny zvukové efekty a jiné zvláštnosti. 3/10 ()

Dolby

Souhlasim s Kosmikem, ale prave proto, ze nechal Janak pejska tak skoncit je lepsi nez Ritchie :) Bravo Karle! ()

sus

Až na pár docela vtipných momentů, u kterých jsem se z chuti zasmál, celkem nuda. Perfektně svou roly zvládl Mádl co by sukničkář a taky Hrušínský co by opilý starosta. ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006