Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

Freiheit

Na české poměry akční kamera, šílený humor a ve své parodičnosti a ujetosti celkově dost dobrý. Viděno podruhé a přesto si ten film zachoval dost z té původní ujetosti. ()

Baži

Slátanina plná "mafiánů", "mrtvýho čokla" a Kotkových trapných keců coby vypravěče. Ty dvě hvězdy jsou za skvělého Postráneckého, Hrušínského a také za Mádla. ()

Zofan

Tak jako ne, že bych se párkrát nezasmál. Většinou však nějakým kravinkám. Jako např. gogo tanečnice s vážnou hudbou. ()

luukaas odpad!

Tenhle film postrádá jakoukoliv logiku...Vojta Kotek s drdama a Jiří Mádl sex symbol, to je na mě opravdu silné kafe. Jediné u čeho se člověk zasměje je scéna s vypreparovaným psem.))))))))))))) Možná kdyby mě bylo 16, tak bych to považoval za vtipné, ale takhle? ODPAD!!!!! ()

pan Spock

Z velké hromady podobných českých komedií o teenagerech (a zřejmě pro teenagery), je tohle jedna z nejhorších a nejotravnějších. Zbytečná ztráta času. Nic víc dodat nechci. ()

tomkat

Co za to stojí: část soundtracku, pro pány pár hezkých holek, snad část námětu, lovely rascal Jirky Mádla a nápad udělat z pana Postráneckého mafiána. Co za to nestojí: vše ostatní a křečovitý product placement zvlášť. ()

Creap odpad!

Po Snowboarďácích a Rafťácích další z KotkoMádlovskejch filmů. Bohužel musim dodat, že nepovedenej. Mám dojem že se mi to nelíbilo ani tenkrát v mejch jedenácti letech nebo kolik mi bylo, natož teď. Naprosto stupidní zápletka, která je roztahaná a nekonečná. Žádný napětí, žádnej vtip....nic. ()

mrShot

Na serveri, kde film 300 ma 70% a tato prekvapivo vydarena komedia 45% je nieco v neporiadku. ok, snowboardaci su katastrofalni, raftaci chvilkami trapni, ale toto je skutocne skvela komedia, ktora rozosmiala kazdeho, kto to so mnou pozeral. ()

bratr_jezek odpad!

Režisér se celý film nerozhodl, jestli točí komedii, parodii, akčňák nebo ještě něco jiného. Vznikl tak paskvil o kapele, která si chce pomoci k lepšímu únosem psa. Ano, to už tady bylo s Lukášem Vaculíkem, ale jinak a tisíckrát lépe. Duo Kotek Mádl nepředvádí nic, proč tam byli obsazeni, osatní členy kapely rozpoznáte jako tváře slaboduchých seriálů. Velká jména jako Postránecký či Rimský asi zabloudili cestou na dabing, jinak si nedokážu vysvětlit jejich křečovitý výkon na hraně parodie, obsazení Petra Jandy pak vyznělo doslova trapně. Kotka s Mádlem už radši nikdy!!! ()

strpozdiv

Vidět Kotka s dreadlockama je trest i pro masochistu...Tohle není film pro puberťáky, to je film pro děti. Narozdíl od Janáka ale nemám o inteligenci dnešních dětí tak špatné mínění. Zatímco ve Snowboarďácích buzny M a K foglarovsky odmítají trávu, tady se luxuje piko. Doba si holt žádá své a tvůrce už nemusí zlehka našlapovat jako při debutu. ()

petrasninja

Nic náročnýho. A kdo čekal že jo a pak se tady ohání odpadem, no, co na to říct... Chvílema to je celkem sranda, hlavně Mádl je prostě dobrej. Že je to celý uplná kravina, je mi u takovýho filmu srdečně jedno, naopak to předem očekávám. Zasmál jsem se a to mi u filmu tohoto typu vážně stačí. Pan Janda je geniální neherec. ()

C.A.T.

Ale no tak.... Nechápu tak nízký hodnocení. Ale možná jsem tu jen jedna z mála,kteří mají smysl pro humor. :) Já jim prostě fandím a pokaždý se o toho skvěle bavím. ()

blazenfilmov

Zápletka se psem byla dobrá, film je ale postaven na hereckém výkonu Mádla (ten tam taky jediný něco hraje) ale ten konec se mi vůbec nelíbil a scény odehrávající se v potrubí, které je nějakou náhodou tak široké aby se jím protáhl i silně alkoholem zmožený Hrušinský, mi tam prostě nějak nesedly ()

mr_radek

"Proč na něj pliveš, vole?"... Žádná velká tragédie, ale ani žádná velkolepá podívaná. Nicméně na pobavení, proč ne? Hlavně opilej Hrušínský a výborná máma Chřestýš. Problém tohoto filmu je, že spousta lidí očekávala něco jiného, jelikož film přišel hned po Kotek-Mádl Rafťácích a Snowboarďácích a čekalo se něco v podobném duchu. Tady byl humor trošku ostřejší a to se konkrétně mně líbilo víc. I přes spousty logických chyb je to slušný průměr, jenom to nesmíte brát moc vážně. ()

marsulka

asi jsem jediná, ale já jsem se jednoduše výborně bavila a bavím se pokaždé, když ten film vidím (na moc filmů víckrát nekoukám). Výborný, málo známý Alexej Okuněv, vždy skvělý Postránecký i Jan Hrušínský (ten vždy skvělý není), výborná muzika, přijde mi to prostě jako velmi vtipný film, lepší než Snowboarďáci nebo Rafťáci ()

Jarisko2

Všem, co to hodili do odpadu: Je to sice úlet, ale většinou dost vtipný a jelikož spousta z vás to hodila na kompost jen pro tu dvojku Kotek, Mádl, kteří tam jsou úplně v pohodě, tak tomu prostě musím dát plnej počet. Jinak bych dal za 80%, panimáješ, pi.čo?! ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006