Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

latvar

Velice povedený film o představivosti, kde mezi sebou bojují zlé představy proti hodným a nemůžou tu chybět ani teroristé a Cartmen, který vyhrál sázku a Kyle mu musí olízat intimní část těla. Výborná podívaná pro oko diváka. 85% ()

skinnee

Pre mna tato trilogia bola zabavnejsia ako Peklo na zemi. Kludne to mohol byt ako celovecerak. Casti v skutocnom svete tak nezaujmu oproti Predstavivosti, kde som kazdy zaber striehol koho dalsie "znameho" objavim. Zasnem nad tym na kolkych tvorov a netvorov si tvorcovia filmu spomenuli. Inak pozor na vianocne zvieratka. Fred Krueger je proti nim slaby odvar...4,5* ()

kenkaku

No... Imaginationland působí víc jako "nafouklá epizoda" (prakticky trojnásobek běžné stopáže dílu) než jako plnohodnotný celovečerák. Přesto jsem neměl pocit, že jsem byl o něco ochuzen (I když... zabili Kennyho nebo ne? HA! nevykecám :)) a story "Cartmanovy koule" zachránila co se dá. Takže jsem srab a nechávám 5. ()

Losik

Super sranda, tak jako vždyck se south parkem. Zajímavý příběh se spoustou vymyšlených a reálných postav a všechno suprově doprovázel cartman s jeho suchými koulemi, které nakonec byly olízány. ()

Cracker

Absurdné ako keby to režírovali Coenovci :) Tento "film" ma opäť presvedčil že South Park sa mi nikdy neokuká, pretože tie božšké hlášky a skvelý humor jednoducho nemajú obdobu! ()

Wally

Špatný to nebylo, ale stejně jako první celovečerák to nepřebilo mé nadšení z jednotlivých seriálových dílů. Oproti seriálovému formátu je všechno strašně roztahané a opakující se vtipy (lízání koulí, znásilňující zvířátka apod.) ztrácejí postupně na zábavě. 3* ()

DocBrown

Výborý námět nedokázali úplně využít, zbytečné omílání dokola lízání koulí a zvířátek. Pepek je víc jak Superman ! ()

VIPerson

Pro mě o fous lepší než Peklo na zemi,ale to především díky tomu,že se tu tolik nezpívalo a když tak to bylo vtipný a originálně pojatý.[imedžinejššššššn] ()

skliba

Nabourat se do lidské představivosti?......pro Parkera se Stonem žádný problém.Kde ty na to chodí to fakt netušim.A ten rozhovor z Bayem neměl chybu. ()

CjKukis

Celkem sranda jak se od south parku očekává, nicméně humoru laksně ubylo, nicméně lízání Cartmanových koulí je fakt nářez a těch postav v imaginationlandu jsem si vskutku užil. Awesom ()

kobe6

Miluju South Park a jejich úchylný humor a zde jsem dostal přesně to co jsem chtěl. Od narážek na terorismus a kreslená zvířátka až po zesměšňování režisérů a parodování slavných filmů...já se bavil a to je jediné co jsem od SP kdy chtěl. ()

KatRi

Znám jen toto, ale přesto mě vždy napadaly momenty, kdy by to šlo udělat vtipněji, ovšem využité postavičky v imaginární části světa - super - dobrá aluze. To skrývalo velký potenciál, možná zbytečně promarněný. ()

fastum

Docela solidní nášup gegů a všemožných parodií jejichž počet se bohužel vyrovnává s hluchými místy. ()

GreatestFan

4* dávám ikdyž celkovému seriálu dávám jen 2*, protože mitohle příjde jako pár z mála dílu, které podle mě stojí za to vidět. Není tam zbytečně moc Cartmanových rasistických projevů, nijak moc oplzlostí a vtipy jsou některé i vydařené. 1.díl 4*, 2.díl 4,5* a 3.díl 2*, kvůli tomu konci, který se mi ani za mák nelíbil a už tam nebylo tolik dobrých vtipů. ()

Oxymoron

Fenomén South Park vyprchal a tenhle filmík to jen dokazuje. Jasně, že se tady pořád najde pořádná porce úchyláren, kterým se zasmějete vyloženě od srdce, ale zbytek už je takový vaření z vody. PS - A co Kenny!? Dvakrát se na začátku mihnul na pár vteřin a toť vše. ()