Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Calibos!

Tak tohle …tak tohle je fakt pecka. Peklo na Zemi je sice triumfem, ale tohle je pro mě osobně ohromné překvapení. Prvních 20 min jsem byl naprosto konsternován, tím co se na obrazovce děje, a ve chvílí kdy došlo k invazi teroristů jsem prostě upadl do záchvatu smíchu, který trval až do závěrečných titulků. Jinak asi nejdokonalejší scéna je žádost pentagonu o pomoc režisérů Michaela Baye a Shyamalana. Mno a následná cesta do img.landu v čele s Kurtem Russellem…. prostě 2D brutalita…..extrémně zábavná. ()

luek

South park nikdy nezklame, film jsou v podstatě tři spojené epizody z 11. serie. Kdo chce vidět jak bojuje Ježíš s vetřelcem nebo jak je Kurt Russell znásilněn leními zvířátky, nemá jinou možnost než shlédnout tohle výborné dílko. Celý film mimo jiné paroduje trilogii pána prstenů, hvězdnou bránu, k vidění je i Michael Bay... 5 ()

myst3ry

Imaginationland odkrývá autorům obrovský prostor pro to, aby ukojili svou zvrácenou představivost... v důsledku je z toho hodinová porce královské zábavy. ()

jakub.bystra

Nevím, proč je to zde uvedené jako film, když se jedná pouze o třídílnou trilogii, která je součástí jedné ze SP sérií? No, každopádně, pokud by vznikl z těchto tří epizod prvoplánovaný film, byl bych rozhodně spokojenější, než po "Peklu na Zemi". Mezi nejlepší díly sice zrovna tyto neřadím (ty nejlepší, to jsou opravdu nadlidská díla), ale stejně je to stoprocentní zábava, utahující si z Fantasy žánru, Michaela Baye, Santy, teroristů a Americké vlády v jednom. Prostě typická "Sautpárkovina" :). Můj mozek často dostával doslova několik šoků najednou a smíchy jsem se málem udusil zvratkami, přičemž jsem si skoro přivodil záchvat a mrtvici zároveň (na což jsem si u SP už dávno zvykl). Al Gore je vážně borec, to myslím vlážně! ()

Krastom

V tomto díle to podle mě tvůrci s tou fantazií trochu přehnali, ale pořád je to South Park tak jak ho znám. Trefný, vtipný a kontroverzní. ()

ondrapec

Na South Park slabé. Zbytečně překombinované, na "celovečerák" mi to přijde špatný námět. Pokud by to byl jeden díl, fajn. *50%* ()