Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Blazis34

Tvůrci spojili tři epizody a udělali tak velice našlápnutý film s kadencí vtipů jak ze samopalu. Je pravda, že musíte atypický smysl pro humor baštit, jinak si budete říkat - co to kurva je? :-D Ačkoliv na seriál moc nekoukám, moc dobře vím, o co jde a opravdu některé hlášky jsou velice zdařilé. Film mě bavil, kromě hlavního téma Světa Představivosti se děj zaobíral i vtipnou sázkou či dalšími miniději. Divák se nestihl nudit a minimálně nepousmívat. Tvůrci South Parku jsou velcí komici a za tento výtvor jim dávám čtyři hvězdy - 80%. ()

superzurda

Po slabém začátku se to docela rozjelo. Parádní Arabáči a skvělé parodie na přední filmy světové kinematografie. Lesní zvířátka ze Stanovy vánoční pohádky taky nemaj chybu. Sektor 2? ()

Mizhell

Tak tohle je fakt pecka!! Opravdu povedé.. oproti Peklu na zemi.. Celý film se člověk proválí smíchy.. Jen tak dál! ()

MorraEddie

Já prostě nemůžu jinak než dát plný počet. South Park je seriál na kterém jsem vyrostl a už dokonce života pro něj budu mít slabost a i když se vlastně nejedná o plnohodnotný film,ale o tři díly spojené dohromady si tento počin zaslouží plnou palbu hvězdiček,přece jen příběh o lízání Cartmanových koulích propletený spoustou filmových postav to je záruka kvalitní zábavy. ()

Terezasch

"Já chci domů!" "Na to ti stačí srazit paty třikrát." "Opravdu?" "NE ty zasranej kreténe! To měl být fór!" :D :D :D ()

Desmi

Upřímně mi moc nedochází to přestřelené hodnocení, které tu Říše fantazie má. S Peklem na Zemi se totiž nedá vůbec srovnat. Sice tvůrci ukázali notnou dávku představivosti a svedli k sobě opravdu neuvěřitelnou sílu filmových postav, ale přišlo mi, že trochu na úkor vtipu. Zachraňuje to akorát Cartmen a jeho suchý koule. Na South Park lehkej nadprůměr. ()

parabella

parádny south park. jeden z najlepších veru. všetko bolo pekne spracované. dobré nápady a smiešne zavŕšenie tých nápadov. no úžas! ()

KBelick

To snad ne..? Hromada zdejších uživatelů by asi dala 5* i Kameňáku, pokud by byl polepen tím magickým spojením "SOUTH PARK".. To vás to lidi ještě pořád baví?? Najde se tu sice několik úsměvných situací a dokonce i pár originálních nápadů (námět je vážně povedený), ale celé je to vycpané už 1000000000x recyklovaným "made by S&P" humorem (skoro už se mi ho chtělo dát do uvozovek..).. A co myslíte, že tito pánové udělají, když nejsou schopni film vyplnit něčím kloudným? Správně - vezmou svoji předchozí práci a opět ji umocní na třetí, aby onu absurditu vyhnali až na hranici snesitelnosti.. Každá průměrná epizoda (z prvních sérií) toho má v sobě víc, než tahle hodinová zpatlanina.. Jestli to takhle půjde dál, tak už se pomalu začínám přiklánět na stranu oněch "seschlin", označujících South Park za pouhou bezduchou, násilnou, cynickou vulgaritu - tady už se blížíme....45% ()

josmart

Lesní zvířatka jsou bez chyby, to se musí nechat. Jinak už ale South Park bohužel ztratil kouzlo nového a neokoukaného. Nic netrvá věčně - RIP. ()

demonikus

Neviem odkiaľ na tie nápady chodia ale South Park je jednoznačne úžastný. Morbídne, neetické, slušnosti sa vymikajúce scenky. Strašne sa mi páči ako dávajú na dereš vlastne celý svet a to fakt brutálne. Ale hlavne americkú vládu. Podľa mňa sa týto štyria chlapci stanú serialovými, a filmovými legendami. :D:D:D ()

Jiesaj

Tak jsme se zase konečně dočkali nějakého toho nového South Parku a je se na co dívat. Aspoň já jsem se u filmu moc dobře bavila, i když bych zde nemusela mít tolik násilí. Není to rozhodně podívaná pro děti. Snad za nějaký ten čas tvůrci přijdou s něčím podobným a fanoušci tohoto fajn seriálu si zase přijdou na své. ()