Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Bart16

Je vidět,že South Park se vysílá už přes deset let,takže nečekejte nějaký zázrak.Tento scénář měl být původně určen pro kina,ale tvůrcům zřejmě došlo,že by už nevydělaly tolik peněz,jako kdysi a tak ho rozdělily do třech epizod.Já osobně,ač seriál už v dnešní době takřka nesleduju(přeci jenom,se mi už drobet ohrál)tak musím uznat,že jsem se dobře bavil.Hlavně fórky týkající se filmového průmyslu mě hodně bavily.Je vidět,že tvůrcům přeci jen jěště nevyschla studna s nápady. ()

E lan

Nejsem nijak zvláštním příznivcem tohoto seriálu, ale přiměřená délka, sem tam vtipné scény a docela dobrý celkový (nesmyslný) nápad mě skoro celou hodinu bavil. Odpočinková zábava, nic víc nic míň. ()

TheDave

Rozhodně mohl být příběh lepší, ale stejně si tenhle počin udrží 5*! .. A co je nejdřív zabít a pak znásilnit? Jejich krev poslouží jako lubrikant! Výborný nápad medvídku! ()

Mouchal

Říše fantazie bez nějaké větší tvůrčí fantazie. Jako celek to není vyloženě špatné, ale potenciál to mělo větší. Setkáváme se zde sice s obřím počtem postav z fantazie celého lidského pokolení, ale těch zajímavých je tu opravdu pomálu (nejvíc potěšila roztomilá zvířátka a obávaný Pračlověd). Film má vše, co South Park film má mít, ale ani tak to prostě není taková plná palba, kterou ti naši oblíbení čtvrťáci dokáži rozehrát. Cartman a jeho nesnesitelná posedlost svou "vyhranou" sázkou už po čase přestává být vtipná, ale to je holt typický Cartman. Potěšila účast známých osobností jako například Michael Bay, kterého lépe vystihnout nemohli ("Já v tom ale nevidím žádný rozdíl"), nebo Kurt Russel, který si svou scénu i přes své rozsáhle zkušenosti v oblasti hvězdných bran (či zde brány do světa fantazie) zřejmě moc neužil. Rozhodně to má pár velmi slušných gagů a postaviček je hodně a je zábava sledovat s kým vším přišli. Bohužel to nedosáhlo na takový level vtipnosti a ulítlosti jako seriál. Ale na druhou stranu se mi to líbilo o dost víc než pro mě nudou nasáklé Peklo na Zemi. Takže nakonec spokojenost. 75% ()

Bartoloměj

začátek je opravdu impozantní. při scéně s režiséry mi po dlouhé době tekly slzy. postupem času tempo trochu opadá, ale stále to zůstává malým vítězstvím nad nudou a šedí některých animáčů a velkým vítězstvím pro Cartmanovi koule... ještě bych rád vyzdvihl výborný text písně imagination... ()

Kozy9

South Park: Imaginationland je viac-menej určitým spojením troch častí seriálu a preto ho nie je možné chápať ako plnohodnotný film, ktorého sme sa od South Parku našťastie dočkali pár rokov dozadu. Imaginárium v podobe drsného sveta priam drastických vtipov a narážok South Parku sa prezentuje priemerne, ako klasický videofilm. Nečakajte nič veľkolepé, nič inovatívne, je to jednoducho nová odroda jedného z kultových seriálov v podobe krátkeho snímku. Avšak, na moje počudovanie, bol námet tento raz oveľa surrealistickejší, viac fantazijný, postrádal ten pocit, že ste v starom dobrom mestečku, čo mi mierne prekážalo. Bolo to ako sledovať doktora Housa mimo nemocnice. Samozrejme pre daný príbeh to bolo nevyhnutné, ale ja by som uvítal dačo viac zasadené do univerza SP. Čo sa týka hudby, tento snímok má akutný nedostatok sarkastických piesní, ktoré ste mohli počuť v pekle na zemi, čo by až tak nevadilo, ale dosť by to oživilo celé dielo. Dialógy, vtipy, anekdoty a všetko, čo k tomu patrí boli na vysokej úrovni, no neprekvapili (teda až na reči typu, vykonáme potrebu do očnej jamky čarovnej postavičky). Animácia bola na úroveň SP viac než podarená, no zachovala si to čaro úžasnej jednoduchosti. Snímok ako celok pôsobil veľmi podarene, bol schopný rozosmiať aj zabaviť. Jediné negatívum spočíva v neschopnosti autorov priniesť dačo nové, neokukané, ako seriálová časť vynikajúce, no ako prelomové dielo to nemá šancu uspieť. VERDIKT: Táto časť SP nebola zrovna vrcholom nápadov a celkovej tvorby autorov, no podarilo sa jej udržať si akúsi latku, ktorá je stále dosť vysoko a len tak nepadne. V konečnom dôsledku som sa dočkal toho,čo som očakával a bol som spokojný. Nebyť drobných chybyčiek a väčšieho množstva noviniek bol by som nadšený. OPLATÍ SA KÚPIŤ NA DVD/BD: Určite nie. Všetky časti sú vysielané v TV, alebo volne dostupné na webových stránkach. Toto dielo, nie je zrovna jedno z tých, ktorého kúpa by znamenala dačo pre autora, alebo pre samotného diváka. CELKOVĚ HODNOTENIE: 75%. ()

dobbin

Tento triptych má šťávu, spoustu originálních momentů, Al Gorea, lidoprasomedvěda (což je napůl medvěd a napůl lidoprase), lesní zvířátka a Butterse jako hlavní postavu. Ale pořád si myslím, že tomu schází lehkost, která se Parkerovi a Stoneovi mnohokrát vešla do jediného dílu. ()

Mr.Roman

Dá sa na neho pozerať a nenudí, no na druhú stranu tento film neponúka o nič viac než bežná epizóda seriálu a oproti predošlému Peklu na Zemi ide o pomerne slabšiu odnož. ()

vlKousek

Sir, we have security breach!! What's???Thats unauthorised entry allert comiing from sector 2......sector 2?????:DD No jako prča fakt výtečná sňarf sňarf :-D ()

kubas369

Ja prostě tomuhle nedokážu přijít na chuť ať se snažím sebe víc a že už se nějakou dobu o to snažím. Ono ne že by to nebylo vtipný ale já se prostě nesměju a v tom je pro mě asi ten největší problém se Souths Parkem všeobecně. Je tam spoustu dobrý či horších naražek na všechno možný ale zatímco v simpsnech mě to dokáže rozesmát tady se prostě jen ušklíbnu a jdu dál. ()

pasqviL

V dnešní době jsou trilogie nebo filmy na pokračování absolutním fenoménem, a není tomu jinak i u této " south parkové " verze. Mám rád grácii s kterou si Parker a Stone podávají jiné režiséry a nejvíc Michaela Baye. Šílenost tohoto snímku prostě nezná meze a je to dobře. :) ()

PROTIVETRU

To je film? Do teraz som bol v tom že ide o 3 epizódy do ktorých bola roztrieštená jedna zápletka ako keď Cartman hľadal otca alebo to ako Cartman kázao o bohu..tak neviem.. ale ako film to nešahá Peklu na Zemi po kolená a aj ako epizódne časti je to podpriemer umňa...Podpriemer mezi southparkmi.. ()