Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Const.ex

Klasa!! Stále uvažuji o jedné hvězdičce navíc... aspoň za toho šmoulu, co tahal ten těžkej meč během vyzbrojování před bitvou :-) protože: imagination.. imagination... hm.. jak to bylo dál? :-)) ()

wampire23

Tak tu si Parker a Stone naozaj pustili fantáziu na špacír (nie že by to doteraz nerobili:D). Vidieť toľko známych zloduchov a dobrákov v jednom hodinovom animovanom filme, to sa ešte zrejme nestalo:D. Najlepšie na celom Imaginationlande sú určite výstupy známych režisérov (trojka Gibson, Bay a Shyamalan proste valia:D). P.S. Pán Gore, už verím, že Meanbearpig existuje:D:D:D. ()

Hepy13

Dočká se Cartman lízání svých koulí? Který ze slavných režisérů (Michael Bay, Mr. Night Shaymalah, Mel Gibson) poradí americké vládě jak na teroristy? Bude zachráněn Imaginationland? Otázky vám zodpoví trilogie SP spojená v jeden film. Výborná je především přítomnost filmových herců, postav a utahování si z nich. Vidět můžete např. Kurta Russella, Morpheuse, Luka Skywalkera, Freddyho Krugera, Pepka Námořníka a spoustu dalších. .A pokud se budete pozorně dívat, v Imaginationlandu mužete spatřit např. Predátora, Vetřelce, Ronalda McDonalda, Flashe, Djokera, Gremlina atd. Nabízí se i náběh parodíí na několik filmů. Zkrátka Imagination...Imagination...Imagination... ()

Snipsley

Jedná se o další sprosťárnu, je to ale podané tak inteligentnám způsobem, že tohle je prostě skvost. Jde o úplně imaginární svět obestřen tolika narážkami a filmovými postavami i herci, že některé hlášky jsou fakt paráda. Those aren't ideas, those are special effects! - I... don't understand the differents. Micheal Bay rulez :) ()

Indian88

Řekl bych, že Imaginationland je lepší než Peklo na zemi. Klasický ostrý humor provází film po celou dobu jeho trvání a nápad o dvou světech představivosti je skvěle debilní. I přes to, že se má všechno točit kolem toho jak zachránit představivost, hlavní zápletkou však je sázka mezi Kylem a Cartmanem. ()

RedHot

Slušná zábava ke všemu, od piva přes zmrzlinu až k popcornu. Nemůžete tím zkazit vůbec nic, možná tak děti. ()

domirovec

Má to značku South Park, je to South Park. Co víc mám tady sakra napsat? Je to šílené, sprosté a naprosto skvělé. Miluju to. A pokud to někdo nemiluje, tak může jít třeba Cartmanovi lízat koule. 5/5 ()

Jeand´Boa

Duo Parker a Stone připravilo další krásnou podívanou přesně v jejich stylu... Výtečný parodický příběh u kterého se člověk chtě nechtě musí zasmát - a to pořádně... ()

illy.cz

Jako velký fanoušek tohoto seriálu musím dát prostě za pět hvězd. Jedná se sice pouze o slepenec tří epizod, ale celou dobu jsem se výborně bavil, hlavně když se na scéně objevil Al Gore a praso-medvědo-člověk:-) Peklo na zemi je sice lepší, ale i tak se jedná o vysoký nadprůměr. ()

phoenixer

Spor Cartman vs Broflowski, navždy vepsán do legendárních soudních procesů. Jediné co mě zamrzelo, že po prvním díle zmizel neznámo kde Kenny, takže nedošlo na oblíbenou hlášku "Zabili Kennyho, parchanti..." ()

Plechpetr

Podle mého názoru jeden z nejlepších dílů (resp. trojdíl) celého South Parku. Padne zde sice opravdu málo dobrých hlášek, ale zase to je jeden z nejlepších dějových dílů. ()

Sosak

Tenhle počin je už takovej víc abstraktní, ale bylo to dobrý. Na celovečerák by to určitě nebylo, takhle na pár dílů tak akorát. Ale zlatej pomalu undergroundovej south park už to není. Na peklo na zemi a první díly už prostě nestačí. ()

spacylemon

"Yeah. Say what you will about Mel Gibson, but the sonofabitch knows story structure." "Do you see it?! Something big is going on, and the American people need to know what! I'm off! fííííífůůůfííífíííííí...." No kdo by to do toho Mela řekl, žejo. Za něj a za Ala Gorea se spasitelským syndromem bych snad vraždil... a pak taky za Shyamalana, Michaela Baye, za satanistická vánoční zvířátka, co hledají v lese AIDS, za klasicky skvělého Butterse, Cartmanův sen s loukou a jeho sultán/král/papež převleky, za šmoulu zvedajícího meč a v neposlední řadě za protestující hipíky s transparentem "No imaginary nukes" (úplně jako naši protiradaroví demonstranti s transparenty "Ne raketám!":)) ()

vovarano

Videl som aj originál tri seriálové epizódy, ako aj mierne upravenú verziu na dvd. a tá dvd je verzia určite lepšia keďže chlapci nemuseli dodržovať televízne normy a tak v tejto verzii máme možnosť vidieť vylúpnutie očka zblízka a ešte veľa iných vychytávok. Zaujímavá a veľmi poučná bola najmä cesta imaginatiolandom spoločne s audiokomentárom tvorcov v ktorom je napríklad vysvetlené ako sa postupne dostávali ku koncu a pritom nemali predstavu ako bude vyzerať. Nakoniec to dokopali a výsledok stojí naozaj za to. Kurt Russel pôjde do imaginationlandu pretože získal najviac skúseností už v minulosti s prechodom cez hviezdne brány. ()