Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

4daPeace

Verdikt: Čeho je moc, toho je příliš a to platí pro toto dílko. Vtipy jsou vtipné, třeskutě vtipné až se posléze stávají trapnými, vlezlými a otravnými - viz. Cartman a jeho posedlost koulemi. Pochvalu si zaslouží Kurt R., Michael B., Mel G., Manoj Night S. a lesní vánoční zvířátka, obzvláště méďa :-) ()

C0r0ner

Peklo na Zemi je pořád ještě jinde, ale je to lepší než třeba Vánoční speciál a i než Post Covid, protože Ježíš s M60kou, to je balzám na duši každého bezvěrce, jako jsem já. Takže příjemná jednorázová zábava, kde se o nejlepší fór postaral Michael Bay. 80% ()

Pajky3

V rámci jedenácté série jsem narazil na třídílnou část o říši fantazie. Stabilně dobrý South Park, snad jen spousta těch odkazů na filmy a hororové postavy pobavila víc než obvykle. Na druhou stranu mě neskutečně štval Cartman a jeho posedlost. ()

mortak

Taková "obyčejná" úvaha o neznatelné hranici mezi fantazií a realitou s názorným vysvětlením pomocí Cartmanových koulí. Dal bych čtyři hvězdičky, kdyby tu nebyl první celovečerák. Tohle jsou "jen" tři díly pohromadě. ()

majo25

Opäť raz vysoko uletená a parodická nádielka od Parkera a Stone. Hláškujúce postavičky, ktoré dávajú všetkým na frak. "Ty si klíč. Máš sílu. Máš moc. Použij ji. Potřebujeme me tě." Hodnotenie: 80% ()

okkac

Svojí délkou tak akorát. Výborný námět, kdy střety fantasy postav přivádějí záchvaty smíchu už jen sami o sobě. Potěšil návrat woodland critters" (hláška Jasona Vorheese: "Nechtěl bych potkat kluka, který vymyslel tyhle potvory.") a různé odkazy na filmy jako Stargate, Saving Private Ryan, Lord Of The Rings a další. Sráží to akorát později už zbytečně natahovaná zápletka se sucking Cartman's balls. ()

Idego

/SPOILER/ Teroristi napadli naši představivost, Kyle má soudem nařízeno lízat Cartmanovy koule, Al-Gore znovu bojuje proti Člověkomedvědopraseti, roztomilá vánoční zvířátka uctívající Satana se vyřádí znásilněním Kurta Russela atd.. Prostě South Park. ()

trojtmberk

Nějak sem se s chlapcema chvilku nepotkal, o to větší byla moje radost, že se ani krapet nezměnili a pořád vymejšleji krásný nesmysly. Před představivostí tvůrců smekám a někdy se mi ani nechce věřit, že tohle daji dohromady, aniž by své fantazii pomohli nějakejma chemikáliema. Tak a teď všeho nechám, jdu koupit nějaký sítě a jiný užitečný věci pro lov Leprikona a dál už se samo ukáže jak to bude dál. ()

matezzz

Tohle budete buď milovat, nebo nenávidět! Příznivci seriálu určitě budou souhlasit s tím prvním. Parádní satira na vše, co jsme kdy mohli ve svých představách vymyslet a nejen na to. Skvělá je parodie na Shyalamana a hlavně na M. Baye :-))) Pár dnů po shlédnutí jsem teprve zjistil, že jde vlastně o tři po sobě jdoucí díly z 11. série. ()

Jirgen

Další parádní kousek s dílny Trey Parker a Matt Stone. Zajímalo by mě kam na takovýhle kraviny choděj. Ale prostě musim se jim smát. Teroristi zaútočily na naší představivost a teďka si představte co si nejde představit. Lesní zvířatka terorizují Pepka námořníka, bitva o sluníčkový hrad na který útočí hordy zlých představ, Fredy Cruger to nandavá Morpheovi a vůdcem hodných představ je Aslan, který čeká na návrat santy s obouruční sekyrou .... To se musí prostě vidět ... ()

Doudis19

Humor který proslavil South park, v Imaginationlandu neztrácí nic, čím si získal ty davy fanoušků. Možná ještě o ždibec lepší než Peklo na zemi, rozhodně daleko odvážnější co se týče originality námětu, a cílenosti fórů. ()

Mrkvič

No je to takovej trojdíl. Se vším všudy, co se na správnou trilogii sluší a patří. Heroický Buttersův příběh, nějaké to znásilnění Pepka námořníka nebo Kurta Russela a mnoho dalšího. Zezačátku jsem se bavil dobře a pestrost postav v zemi Představivosti byla skvělá. Způsob likvidace notoricky známých postav byl ještě o třídu lepší. Ale potom to nějak vyčichlo, já na chvilku usnul, a konec už je jen takové tlachání s občasným lízáním koulí. ()

Playman

Epické, originální, zábavné. Jedny z nejlepších dílů seriálu byly spojeny do jednoho celovečeráku a je to prostě nářez. Jde vidět, že to klukům i po letech tvoření stále myslí a dokáží vyprodukovat nezapomenutelnou podívanou, plnou výborných hlášek a absolutní srandy. ()

Jazzzz

Tak nevím nevím, ale buď jsem z tohodle vyrostl a nebo to opravdu nenabízí to co nabízeli první díly seriálu s těmito postavami.. Peklo na ZEmi bylo o proti tady tomu stokrát lepší... Pobavil jsem se jenom párkrát a naštěstí až ke konci, což mi torchu zvedlo náladu, takže alespoň ty dvě hnězdy... ()