Šéf psychiatrické léčebny v Brookdale (RON PERLMAN) tak dlouho šlechtil inteligenci svých milovaných laboratorních krys, až se mu celý projekt vymkl z rukou. Krysy jsou ďábelsky chytré, navyklé na lidské maso, hladové a rozlezlé po celém ústavu. Ve chvíli, kdy na kliniku přichází Jennifer, aby napsala reportáž o duševních chorobách, zjišťuje, že tu na ni čeká daleko zajímavější téma. Bude to úžasná bomba. Pokud ovšem sama přežije běsnění zmutovaných krys a bude mít šanci o všem napsat... (oficiální text distributora)

RypavaDvojka

Po několikaměsíčním snažení se mi konečně podařilo tento kousek sehnat. A s klidným svědomím můžu říct, že až na ty digitální krysy a špatné efekty to nijak příšerné nebylo. Už jsem viděl mnohem horší věci, ale o tom třeba jindy... 35% ()

curil odpad!

Krávovina všech krávovin. Otřesné triky, ubohé herecké podání. V popisku je chyba, šéf blázince rozhodně není tím lékařem, který pěstuje a šlechtí krysy. ()

Lijanka

Velice mne pobavil útok krys, jak se tam hrnuly tak,že by člověk "nepoznal", že jsou umělý :D Kdyby to byl film starý 60 let, neřeknu ani ň, ale kdo natočí v roce 2003 něco tak strašnýho? :D ()

VIETNAM20

Proč já musím vidět takový kraviny. Nechápu proč má někdo potřebu ubec točí takto nízkorozpočtové filmy ,když si to divák ani neužije. Velká počítačová krysa která vydává zvuky jak rozzuřená puma. Pokud si nechcete skazit večer tak sahněte po kvalitnějším hororu. Jedna hvězda za Perlmana. ()

bulawaio odpad!

Tvůrci filmu jsou naprosto geniální! Dokázali zamaskovat mamku Krysačku do převleku mutantního chromého medvěda tak dokonale, že divák naprosto neví vlastně na čem je... Jedno teda možná ví, ale za to si vlastně může sám, když si vybral ke sledování tento program. ()