poster

Danielle Steel: Hollywoodská tajemství (TV film)

 • Česko

  Hollywoodská tajemství

 • USA

  Secrets

 • USA

  Danielle Steel's Secrets

 • Slovensko

  Danielle Steelová: Hollywoodske tajomstvá

 • Slovensko

  Danielle Steelová: Tajomstvá

Romantický / Drama

USA, 1992, 93 min

 • Petrasuvicka
  *

  První polovina vypadala vcelku zajímavě, ale ta druhá to vyloženě pohřbila. Hrůza.(12.3.2012)

 • chrispe
  **

  To, co v seriálech natahují na třista a více dílů tu shrnou do hodiny a půl. A má to stejnou hloubku (rozuměj žádnou) a člověk by od toho neměl čekat nic víc, než jen vymytí mozku. Jo a logiku zde fakt nehledejte.(7.10.2019)

 • tomtomtoma
  *

  Naivnější a komplikovanější díla aby člověk vytrvale hledal! Danielle Steel nezklamala svým světem. Vyprávěný příběh je přesycen životy úspěšných celebrit. Tři muži a tři ženy se skrytými tajnostmi a trápením, které odebírá životní chuť i smysl. Jak prostě a zběsile se vše prostírá dle brakové spisovatelky! Zvláštní to úlitba, když veškeré a velkolepé tahy života se prožívají pouze přes knihy a televizní obrazovky! Tři generace, trojí romance a mámivý život hvězd je rozerváván těžkými ranami osudu, což si hospodyňky ve své maloměšťácké představě morálky sami nemohou dovolit. Hlavní postavou příběhu je seriózní televizní producent Mel Wexler (Christopher Plummer) s probudivší se mízou a chutí do partnerského soužití. Hlavní ženskou postavou je postarší herecká hvězda Sabina Quarles (Stephanie Beacham) s pečlivě ukrývanou osobní tragédií. Střední generaci zastupuje charakterní herec Zack Taylor (Gary Collins), slabomyslný prosťáček praktických kroků i velkodušný a chápavý společník. A zkušená seriálová herečka Jane Adams (Linda Purl) s trýznivým manželským životem. Z nejmladší generace je zde důvěřivý a progresivní talent Bill Warwick (Ben Browder) a atraktivní Gaby Smith (Josie Bissett) z prominentní rodiny. Všichni bez výjimky mlží o svých slabostech a strastech, aby se vše mávnutím kouzelným proutkem přeměnilo ve šťastný, úspěšný a harmonický život. Jak sladké! Jak dojemné! Jak prostoduché! Z dalších rolí: Janin tyranský manžel Dan (John Bennett Perry), jejich zmanipulovaná dospívající dcera Alexa (Nicole Eggert), Billiho slabošská a zatracená manželka Sandy (Brenda Bakke), Billiho úzkostlivý agent Harry Pizer (Lenny Wolpe), či vykutálená majitelka hotelu Darlene Hooper (O-Lan Jones) se stejně vykutálenou dcerkou Dove (Heather Haase). Nehledě na výtky a rozhořčení, má tento pokleslý žánr své stálé a nezastupitelné místo v kulturním osvěžování obyčejných životů. Melodramatická existence vládne smetánce společenského prostředí uctívané spisovatelky Danielle Fernandes Dominique Schuelein-Steel.(28.2.2017)

 • arcticsky
  **

  Jeden bod navíc za Plummera, který zde ční nade všemi o 56 metrů....(28.4.2011)

 • Pohrobek
  **

  Tak to se tedy Steelová přetrhla! Takhle komplikovaný, i když samozřejmě zcela na hlavu postavený, scénář? To bych do ní nikdy nebyl řekl. Chudák Plummer - brouzdat se v takových vodách asi moc dobrou vizitkou není - ještě že se to po téhle limonádě začalo obracet k dobrému!(21.7.2005)