1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich koltů. (oficiální text distributora)

ESNYR

Jsem chlap, takže ty 2 hvězdy jsou za 2 hezké holky. No a co, jiní dávají filmům hvězdy za hudbu, Já za sexi zadečky. ()

AndrewNewman

Je to maximálne tupé, ale má to slušného záporáka, krásnu westernovú lokáciu no a hlavne dve herecké samičky v nadupaných korzetoch a v nich toho majú naozaj veľa. Divák pri pohľade na Salmu či Penelope absolútne stráca prehľad o filme, no ale keďže to je len taká bejkovina, tak to vôbec nevadí. ()

Konys

Při sledování tohoto filmu, si můžete být jisti tím, že se téměř celou dobu se nezbavíte pocitu „Tak tohle už sem někde viděl“. Kromě postelové scény a scény s vykrádáním trezoru, toto veledílo vykrádá snad úplně všechno co ve filmovém průmyslu kdy vzniklo. A když tuto skutečnost podtrhnete zcela pitomoučkým a dosti děravým scénářem, tak z toho nemůže vzejít nic dobrého. 1 hvězdička za obě hlavní představitelky. Víc nic. ()

mijano

Ono to už vyplýva z toho názvu a možno aj to ovplyvnilo, že som chlap, ale fakt sa tieto dve, síce úplne odlišné, ale skvele sa doplňujúce dámy, vynímali na obrazovke. Nečakajte nič závratné, proste vypnite mozog a nechajte sa viesť pocitmi. A že je sa aj naozaj čím viesť.. ()

Vitex26

Český název skutečně hloupoučký, výstřihy obou hlavních protagonistek skutečně hluboké, ale co proboha dělají v Mexiku brusle? ()

`barocco

Tento zensky buddy western v typicky Luc Bessonovskom naivno lahko stravitelnom scenari zraza na kolena vskutu miestami az chaoticka rezia Espena Sandberga a Joachima Roenninga. Este stastie ze Penélope Cruz, Salma Hayek a Steve Zahn so svojou chutou zahrat si aj v takomto filmovom zanri ho mierne dvihaju spolu s opat velmi dobrou hudbou Erica Serru. Inak by sa zrejme tento snimok prepadol az na dno odpadkoveho kosa.... ()

Sever

Za ty oči, který tam na nás koukají. Chtěl jsem dát tři, ale díky dvěma kráskám a tomu starýmu pistolníkovi Samu Shepardu dávám čtyři. A myslete si co chcete, ale já se u toho pobavil. ()

furrec

čakal som blbosť a možno práve preto ma to celkom príjemne pobavilo, nejedná sa o žiadny trhák, ale na poobednajší relax je to priam stvorené, rozhodne je príjemnejšie pozerať na párik pekných kozičiek ako na večne otrhaných desperádov:). škoda že to nemá pokračovanie... ()

p.a.douch

Škoda, mohl to být dobrý western. Bohužel se z toho stala jen zbytečná exhibice Penélope Cruz a Salmy Hayek. Yoakam byl jako zloduch dobrej a Zahn si taky odehrál svoje. Tak ty dvě hvězdy za tyhle hochy. 40 %. ()