It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Rozhodně zajímavé, trochu zvláštní polodokumentární zpracování, hýřícího barvami a mně neznámého, hodně divokého života Frankieho Wildea. DJský bůh, který měl všeho až moc, aby vzápětí ztratil téměř všechno. Paul Kaye tady předvedl naprosto bravurní výkon a jeho DJ jsem mu do písmene věřila. Kdo ví co je dneska s Frankiem a jak bojuje dál se svým životem a hudbou. Ale stejně jako Berlin Calling jsou to snímky, které mně stačí vidět jednou a dost. 70%(25.3.2013)

Na pozadí bašty taneční hudby - Ibizy se rozehrává výborné drama člověka, kterého drogy, alkohol a vrozená vada stáhly až na nejnižší dno existence. Toto osobité dílo však divákovi přináší poselství o tom, že z každé těžké životní situace, jakkoliv se jeví bezvýchodná, se dá dostat. Stačí jen zabojovat a přemoci svou vlastní rezignovanost. Michael Dowse pojal své nezávislé dílko polodokumentárním způsobem, což příběhu dodává na autentičnosti, stejně jako styl pojetí plný místy až syrových scén a skvěle šílených kokainoplyšových "haluzí". Výborný film s perfektním Paulem Kayem, ve kterém si přijdou na své i diváci, kteří taneční scéně neholdují.(19.8.2012)

Zpověď DJe, ve kterém je od každého kus pravdy jen překonvertovaná do té nejsyrovější a nejztřeštěnější podoby jaká kdy mohla být. Od tvůrců Human Traffic je tohle sice očekávané ale na druhou stranu dost závažné téma. DJ, který hraje a přitom neslyší se jen tak často nevidí a rozhodně za tím totiž stojí velký kus cesty osudem, který někomu není dán, ale někomu naopak jo, jenže ho není schopen využít nebo si ho naopak nevšímá. Příběh je o tom, jak někdo ke štěstí příjde a aniž si toho všimne vyprchá a už se nevrátí. Poté je ona síla vůle tím hlavním tahounem, který se snaží o nemožné a nakonec se daří i to, do čeho by člověk nevložil ani naději. Je to trochu vážná komedie, ale plná parádní taneční muziky, nádherné Ibizy a výtečné atmosféry razící si trnitou cestu skrz neskutečno a ačkoliv se to nezdá, rozhodně se mu to daří. Mimochodem se říká, že Paul Kaye většinu scén natočil vožralý jak kbelík a možná právě proto je všechno tak fantasticky autentické. Možná je tento film určen pro určitou cílovou skupinu lidí, ale věřím, že má co nabidnout i širšímu publiku.(5.11.2007)

No jasne, prefetoval sa až k tomu, že si zavinil hluchotu a stal sa z neho strašný chudáčik. Na koniec sa však všetko v dobré obrátilo, lebo našiel správnu cestu životom. Zase ako pravý Hollywoodsky trhák i keď nie odtiaľ. Jazvec ma iritoval asi ako neodbytný hmyz čo vám neprestajne krúži okolo hlavy. Ja neviem, tieto feťácke príbehy mi už asi lezú krkom. Tri hviezdy za to, že približne toľko krát som sa zasmiala.(27.7.2016)

Ten film není rozhodně žádná sláva. Vysoké hodnocení nechápu... Sakra, to stačí aby ve filmu figurovala taneční hudba a automaticky jde přes 80%? Extrémně idealizovanej příběh feťáka... stejně jako Berlin Calling - jen tohle je o něco starší... Pete Tong jako DJ byl bezpochyby veliká persona elektronický scény - dodnes snad mám někde zahrabanou kazetu Pete Tong ze 3 gramců, nahranou z CD Nonstop na Radiu 1 ještě někdy před r. 2000, ALE film není žádná sláva... dokonce jsem to ani nedokoukal...(21.10.2011)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)