It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

I když Dance music (bo jak se to jmenuje) neposloucham a vyvolává ve mně spíš záporný pocity, tenhle film je prostě skvělej! Celý film jsem nevěděla, jestli Frankie Wilde opravdu žije nebo je jen kvalitnějším Zoolanderem. Paul Kaye má úžasné výrazy tváže, neuvěřitelný! Jak sjetýho DJ tak zamilovanýho ..DJ, jsem mu fakt uvěřila..A ta zápletka je taky super, závěr perfektní..Ani chvilku jsem se nenudila a určitě brzy kouknu znovu:)(10.1.2013)

No jasne, prefetoval sa až k tomu, že si zavinil hluchotu a stal sa z neho strašný chudáčik. Na koniec sa však všetko v dobré obrátilo, lebo našiel správnu cestu životom. Zase ako pravý Hollywoodsky trhák i keď nie odtiaľ. Jazvec ma iritoval asi ako neodbytný hmyz čo vám neprestajne krúži okolo hlavy. Ja neviem, tieto feťácke príbehy mi už asi lezú krkom. Tri hviezdy za to, že približne toľko krát som sa zasmiala.(27.7.2016)

Jiz po peti minutach jsem vedel, ze kdyz film nebude dobry, tak aspon herecky vykon pro mne uplne neznameho Paula Keye bude zazitek a taky byl. Perfektne zahrane sceny abstaku doplnujici se reziserovym smyslel pro cit ve vas zanechaji stopu po celou dobu filmu ale i po nem. Dobre se odvijejci a propracovany pribeh doplnuji "autenticke" vypovedi znamych DJ´s. Tak proc by se to nemohlo stat!!! :)(24.1.2006)

Tak to bola pecka! Výborne natočený film v štýle dokumentu. Pri niektorých scénach sa musíte pousmiať, ale vzápätí máte pocit, že to až také smiešne nebude - človek na pokraji zrútenia, predávkovania... A čo na tom že je príbeh vymyslený? Paul Kaye zahral Frankieho úplne dokonale a už len kvôli jeho výkonu a hlavnej myšlienke tohto filmu to treba vidieť! A kto má rád tanečnú hudbu, tak má o dôvod viac. A pretože I LOVE TRANCE, neváham a dávam 5*. Zaujimavé komentáre: Korbitch, Medwídek, sheilla. Prípadne žiadne nečítajte, film vás prekvapí ešte viac keď nič nečakáte :-)(28.7.2008)

Na pozadí bašty taneční hudby - Ibizy se rozehrává výborné drama člověka, kterého drogy, alkohol a vrozená vada stáhly až na nejnižší dno existence. Toto osobité dílo však divákovi přináší poselství o tom, že z každé těžké životní situace, jakkoliv se jeví bezvýchodná, se dá dostat. Stačí jen zabojovat a přemoci svou vlastní rezignovanost. Michael Dowse pojal své nezávislé dílko polodokumentárním způsobem, což příběhu dodává na autentičnosti, stejně jako styl pojetí plný místy až syrových scén a skvěle šílených kokainoplyšových "haluzí". Výborný film s perfektním Paulem Kayem, ve kterém si přijdou na své i diváci, kteří taneční scéně neholdují.(19.8.2012)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)