It's All Gone Pete Tong

• Velká Británie It's All Gone Pete Tong
Trailer

Frankie Wilde (Paul Kaye) je DJský bůh, který na Ibize hraje již 11. rokem s nepřeberným množstvím fanoušků, drog, sexu, alkoholu a skandálů. Lidé ho milují, média nenávidí. Jenže organismus namůže snést takový nápor, tak se stane, že Frankie ohluchne, také kvůli vrozené vadě. Tím skončí jeho účinkování na taneční scéně. Manželka ho opustí, jediným východiskem je, brát co nejvíce drog. Jenže Frankie se nevzdává a pere se s osudem. Nakonec si najde způsob, jak vytvářet hudbu i jako úplně hluchý. Hraje své staré sety a vrhne se zase do práce. Film je pseudodokument o Frankieho životě obsahující výpovědi slavných dýdžejů, kteří ho znali. (BUD-SFIS)

Trailer

easaque

4* na tuhle komedii z DJských luhů a hájů jsem narazil náhodou a natolik mě zaujal její příběh, že jsem si ji do pár dnů musel pustit - a nelituji. Ztřeštěná je dost, ale ne prvoplánově a humor vychází hlavně z chování a výpovědí "vymletých mozků", ale přitom to působí vše tak přirozeně. Polodokumentarní forma i přesvědčivost hereckých výkonů povyšuje tuto komedii o laťku výš. Navíc režisér dokázal film sympaticky zakončit, tak si rozhodně moje 4 hvězdičky zaslouží a doporučuji dál. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

juta

Výborně udělaný film, který vzbuzuje dojem, že jde opravdu o dokumentární snímek, který popisuje osud slavného DJe Frankieho. Já kdybych si nepřečetl zdejší zajímavost, tak bych tomu snad i uvěřil, že jde o film podle skutečné události. Stejně tak mě mile překvapily slavní DJs, kteří se zde objevili a které jsem před několika lety poslouchal, jako Tiësto nebo Paul van Dyk, teď už mám ale jiné objevy :-) O soundtracku ani nemusím povídat, je to prostě má krev, takže jsem byl spokojený. Chlupáč, který nemá rád, když jeho páníček nešňupe byl taky dobrej :D ()

peetriss

Na pozadí bašty taneční hudby - Ibizy se rozehrává výborné drama člověka, kterého drogy, alkohol a vrozená vada stáhly až na nejnižší dno existence. Toto osobité dílo však divákovi přináší poselství o tom, že z každé těžké životní situace, jakkoliv se jeví bezvýchodná, se dá dostat. Stačí jen zabojovat a přemoci svou vlastní rezignovanost. Michael Dowse pojal své nezávislé dílko polodokumentárním způsobem, což příběhu dodává na autentičnosti, stejně jako styl pojetí plný místy až syrových scén a skvěle šílených kokainoplyšových "haluzí". Výborný film s perfektním Paulem Kayem, ve kterém si přijdou na své i diváci, kteří taneční scéně neholdují. ()

Arkanoid

Sledovanie vrcholov a pádov hviezdy. A ešte takej, čo neexistovala. Vsuvky známych osôb nie sú pútavé, a pouvedomení si faktu, že hlavná postava je fiktívny charakter, nemajú ani žiadnu hodnotu. Paul Kaye je ale tak presvedčivý, až mu chvíľu veríte, že jeho postava istý čas mohla chodiť po zemi. O problémoch hviezd a celebrít už boli natočené lepšie filmy, tento sa snaží zaujať hlavne ponúkanou hudbou, no očakávaný dej ňou až tak neosvieži. Poteší ale výkon hlavného predstaviteľa, vtipný boj so závislosťou a rovnako humorná snaha začleniť sa do života ako hluchonemý. ()

vorheese

Nevěříte, že sledovat boj s drogovou závislostí je děsná legrace? Věřte... Takhle pozitivní, každým coulem zábávný a ani chvíli nenudící film jsem už dlouho neviděl. Paul Kaye tu exceluje a pro mě osobně je to nejlepší herecký výkon, který jsem kdy viděl (a že jsem jich viděl :-) A to mu ještě zdatně sekunduje drogová závislost, ztvárněná dvoumetrovým medvědem mývalem v růžových šatičkách. Že už se v tom ztracíte? No jen se sami přesvěčte... ()

• Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)
  • Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)
  • Herec Paul Kaye není fanouškem taneční hudby, proto kdykoli je scéna, kde má nasazená sluchátka, poslouchá kapely jako Sex Pistols nebo The Clash. (Tet.Ew)