It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Jeden z nejlepších filmů,co jsem kdy viděl.dostal mě neuvěřitelný herecký výkon paula kaye,ale i téma filmu.mám blízko k taneční hudbě a tenhle snímek mě prostě dostal,ani po takové době co jsem ho viděl nenacházím ta správná slova.je to prostě nářez!!!!!!Neskutečný emocionální zážitek,dokonalá hudba....v tomhle sem nechal svoje srdce.(27.2.2007)

Tak to bola pecka! Výborne natočený film v štýle dokumentu. Pri niektorých scénach sa musíte pousmiať, ale vzápätí máte pocit, že to až také smiešne nebude - človek na pokraji zrútenia, predávkovania... A čo na tom že je príbeh vymyslený? Paul Kaye zahral Frankieho úplne dokonale a už len kvôli jeho výkonu a hlavnej myšlienke tohto filmu to treba vidieť! A kto má rád tanečnú hudbu, tak má o dôvod viac. A pretože I LOVE TRANCE, neváham a dávam 5*. Zaujimavé komentáre: Korbitch, Medwídek, sheilla. Prípadne žiadne nečítajte, film vás prekvapí ešte viac keď nič nečakáte :-)(28.7.2008)

Eh, no nevim, proč tenhle film má označení komedie, se asi někdo šeredně seknul, protože vtipnýho se v tomhle snímku skutečně nedočkáte...Ale jinak mam rád filmy dle skutečnosti, takže 4* jsou naprosto na místě. Ačkoliv už tu podobné snímky byly v podobě kapel nebo hudebníků, tak jsem rád že jsem to viděl!(9.8.2006)

Něco takovýho jste ještě neslyšeli. Teda neviděli. Kokainová kočička nebo co to bylo, neměla chybu. Paul Kaye jako permanentně chlastající nebo sjetej šílenec neměl hcybu, ani chybu! Místama to bylo natočený dost vážně, ale kolikrát sem se musel fakt dost zachlámat. A nezapomenutelná je hláška, jak sděluje svýmu kámošovi, že 3 roky šukal jeho babu, ale jenom do prdele, protože sou kámoši, chch. A plno takovejch věcí, fakt dobrej film. Fakt. A pěkně mě zmátla ta informace o tom, že to je podle skutečné události.(21.6.2009)

Rozhodně zajímavé, trochu zvláštní polodokumentární zpracování, hýřícího barvami a mně neznámého, hodně divokého života Frankieho Wildea. DJský bůh, který měl všeho až moc, aby vzápětí ztratil téměř všechno. Paul Kaye tady předvedl naprosto bravurní výkon a jeho DJ jsem mu do písmene věřila. Kdo ví co je dneska s Frankiem a jak bojuje dál se svým životem a hudbou. Ale stejně jako Berlin Calling jsou to snímky, které mně stačí vidět jednou a dost. 70%(25.3.2013)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)