It's All Gone Pete Tong

Balazs Bolygo

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Tak pro začatek vyfakujem AngelAngie když ví o hudbě hovno...Co říct o filmu, po hudební stránce nic moc, ale o to nejde, horěí je že být velký neznaboh tak si řeknu že celá takhle hudební maškara je jen o koksu, šukání a penězích. Nezapomenutelné scény s pandou, či co to bylo za medvěda. Dále nezapomenutelné hlášky v čele s ukrutným slovníkem. Jestli to nebylo moc přikrášlené tak smekám před tímto hudebníkem. Nebude trvat dlouho a podobný film se možná natočí i o Tiestovi, Arminovi, Ferrym atd.. pokud si kluci nedaj bacha na volume :) . V autě samozřejmě nestlumým ani kousek !(3.8.2009)

Film, u ktorého som v určitých momentoch nevedel, či sa mám smiať alebo nahodiť vážnu grimasu s ironickým úsmevom som snáď ani nevidel. Síce neviem, či je to dobre alebo zle, ale je to poprvý raz . Či už sa tento príbeh vážne stal, ktorý veľmi dobre vykreslil Paul Kaye síce neviem, ale každopádne patrí Kayovi za tento výkon veľká poklona.(20.9.2008)

Láska k taneční hudbě vám bude při sledování tohohle filmu velkou výhodou... Jako svého času "klaberka" jsem ho sledovala s notnou dávkou jistého sentimentu. ;) I bez toho si ale myslím, že tenhle snímek má řadu kvalit, které aby jindy pohledal. Dokázal parádně vykreslit atmosféru daného životního stylu... obsahuje hromadu výborných scénáristických nápadů... má moc pěkně vystavěný soundtrack.. dobrou kameru a vizuál vůbec... celé to hezky odsejpá... a navíc - Paul Kaye zahrál hlavní roli skvěle, fakt skvěle.(29.12.2012)

Tenhle film pro mě znamená úplně nejvíc na světě. Hlavně kvůli tomu, že kamarád prochází naprosto tím samým. Taky je to hudebník a tento film mu v tomto směru velmi pomohl. Když mi tohle přinesl kamarád před dvěma lety domů se slovy: "Není to komedie, přesto se budeš smát a možná místy brečet", tak jsem absolutně netušil, že nekecá. Paul Kaye, jinak nepříliš známý herec, zde podává výkon nejen s velkým V, ale také s velkým Ý, K, O i N. Příběh superůspěšného DJe Frankieho Wildea je story o muži, jenž ke všemu, ne však ku zdraví přišel. Postupem času úplně ohluchne a se životní situací se sžívá opravdu těžce. Zvlášt po tom, co mu žena zdrhne s jeho kámošem. Frankie šňupe tuny koksu a zapíjí to decákama whisky. A když už se rozhodne s drogami skoncovat, medvídek v růžových šatičkách, s kouzelnou hůlkou, mu to rozmluví. Neuvěřitelně silný příběh o totálním vyjetým hovadu, který se kvůli své vrozené vadě stane úplně jiným člověkem.Vivat, vivat a ještě jednou vivat.(6.4.2008)

to sem takhle jednou byl místo školy u kámoše a neměli jsme co dělat, přišel nápad na puštění filmu... byl jsem přehlasován k puštění Its All Gone Pete Tong, dle kamarádových vysvětlivek jsem se obával dvouhodinové nudy stylu Klubu sráčů... velice příjemně jsem se zmýlil... vynikající herectví, vtipný příběh, vysluněné lokace Ibizi a spousta kokainu mě dokázalo pobavit ve velkém stylu... v taneční hudbě se moc nevyznám, ale rozhodně se dá říci, že film není zaměřen na sofistikovanou skupinu uctívačů žánru taneční hudby... a Paul Kaye v roli Frankieho Wilda je naprosto ohromující stejně jako scéna s rachejtlemi naprosto odzbrojující :-) mrtkněte na to, stojí to za to(28.4.2008)

• - Na začátku filmu je řečeno, že je natočen podle skutečné události, avšak žádný Frankie Wilde ve skutečnosti neexistoval. Hudbu, kterou slyšíme ve filmu vytvořil DJ Sammy. (LINKIN)

• - Hlavní postava je inspirována skutečným DJ Robbie Wildem, který je od narození na jedno ucho hluchý a na druhé slyší jen na 20 %. (Yhitte)