vykur!

I wanted to freeze time. I wanted to savor that moment, to live in that moment for a week. But I couldn't stop it, only slow it. And before I knew it, she was gone. After the door closed I felt like the last person on Earth. ()

Pajky3

Tenhle film se mi válel dlouho v pořadníku, pořad ho něco přeskakovalo, teď si řikam proč? Jenže to jsem nemohl vědět, ale mam takovej pocit, že mě trochu i odrazoval plakát. Podle mě film, který mě naprosto skvělou atmosféru. Zastavování času? Super! Kolikrát bych si to taky rád vyzkoušel, a to nejen proto k čemu to využívá Ben v obchoďáku. ()

Flynn

Hezké, zajímavé, místy i originální a hlavně přijemně anglické. Skutečně povedený film, s hezkýma postavama, některé vykouzlí úsměv ostatní alespoň zaujmou... skutečně povedený film ()

Wormboy

Vtipny, krasne natoceny, vyborne odohrany, umne napisany a inteligentne prerozpravany pribeh o vyzname kazdej jednej sekundy v nasom zivote :) Pekne, 4,5/5* ()

Martrix

I přes trochu pomalejší rozjezd, který by nejednoho mohl přimět ukončit to trápení předčasně, jsem nakonec spokojený. Nebýt těch prvních deseti uplakaných minut, kdy nás Ellis nutí sledovat Bena trápícího se rozchodem, dal bych s radostí 5*. Nakonec se totiž Cashback překlopil do úsměvného, milého příběhu o poněkud trouboidním mladíkovi a jeho cestě za štěstím. Díky osazenstvu obchodního domu kde pracuje, není film utahaný, ale dokonce je místy i vtipný. Cashback má bezelstnou atmosféru, kterou nenarušuje žádný padouch a tak nezbývá než jen sledovat, jestli si to nakonec Ben nezkazí sám. Hodnocení 87%. ()

kusper

Neobyčejně svěží záležitost se skvělým britským humorem. Nevím proč ale strašně mi to připomnělo Interstate 60. ()

Juto

Cashback je bezpochyby film, ktorý na diváka zapôsobí. Po technickej stránke Ellis dodal film, ktorý je plný krásy. Jeho réžia je skutočne veľmi dobrá, pokiaľ ide o rámovanie záberov, mrazivé obrázky a dobré používanie hudby na vytvorenie efektívnej atmosféry. Je to príjemná romantika. 7/10 ()

c.tucker

Výborně motivovaný snímek, s pozastavovanými a spomalovanými motivy mě uchvátil velice. Výborný byl vypravěč Ben v podání Seana Biggerstaffa a pěkňoučká Sharon v podání Emilie Fox. ()

SHI-SHA

Film o umění, lásce, Sainsbury (náš Albert), a rozchodech. Nechci ho dále rozebírat, bez spoilerů by to nešlo. Nic o něm nečtěte, jen si ho sežeňte a pusťte, budete příjemně překvapeni! 90% ()

campix

Tahle nevýrazná anglická, romantická komedie mi dlouho unikala. A nakonec po shlédnutí jsem překvapivě unešen. Byla to opravdu zábavná jízda, která odsýpala jako hodinky. Z výběrem herců jsem neměl absolutně problém a jako zástupce mužského pohlaví mě potěšil dostatek ženských křivek na které se naráželo během celého snímku. Totálně oddechová nepřeplácaná komedie se spoustou krásný stop-motion záběrů a překvapivě výborné hudby. Dejte si a nebudete litovat. ()

KatanaCZ

Nemám slov! Ať si teď o mě myslí každý kdo chce co chce, ale tohle je jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděl! Je to jeden z těch mála filmů, který ve vás zanechá po shlédnutí takový ten zvláštní a neidentifikovatelný pocit. Klobouk dolů před Seanem Ellisem, není lehké natočit film natolik skutečně a reálně, že se po nějakém čase sledování sami vidíte na místě hlavního hrdiny, máte dojem, že to, co natočil, je váš život, vaše vzpomínky, naprosto reálný svět. Film se však nebude líbit každému, s jistotou ne někomu, kdo si něco alespoň trochu podobného neprožil, takový člověk uvidí pouze naprosto průměrný film. ()

3n3my

Ale prečo nie, určite to má niečo do seba, a aj keď sa dej chvíľami pekne vlečie, herci to opäť strhnú tým správnym smerom aby to dávalo zmysel. Viac takýchto "komédií". ()

daEmoNickY odpad!

Začínám pochybovat že slovo nemoc obsahuje emo jenom náhodou. Navíc ty úbrkůl obrazy se dnes vyrábí jako na běžícím pásu http://www.csfd.cz/film/231179-afro-samurai/ . _______ DOPORUCENO _______ Filmy o týpcích za pultem co nejsou přiteplený kokoti http://www.csfd.cz/film/194955-clerks-2-muzi-za-pultem-clerks-ii/ , http://www.csfd.cz/film/30665-clerks/ , i když http://www.youtube.com/watch?v=om_WKVG3xoA , http://www.youtube.com/watch?v=p0DASNUWpig , http://www.youtube.com/watch?v=n6lzEhoXads , http://www.youtube.com/watch?v=1rKIDLuJr0A . ()

tomeek

Velice klidné tempo filmu o klukovi, který se uzavírá do vlastního světa, kde ovládá čas, aby se vyrovnal s bolestivým rozchodem... Možná je to až zbytečně dlouhé, ale je tam plno vtipných epizodek (za většinu z nich může duo svérázných kolegů z brigády). Herci sympatičtí, příběh príma a abych nezapomněl: perfektní střihové přechody (podobně jako náš Spalovač mrtvol) - jenom se na to nedívejte ve skupince a s lidma, kteří chtějí akci :) A hlavně se na to nedívejte po rozchodu, protože Ben je učebnicový příklad porozchodové "demence"... PS: na nezávislý snímeček je tam víc nahoty, než v eroťáku na Nově :) 3,5* ()

dr.fish

Komedie pro introverty je už samostatným žánrem. Jde o pomalé filmy, hrdina o sobě vypráví, abychom se vůbec dozvěděli, co je za člověka, když na něm vlastně není zvenku nic zajímavého. Trápí se obvykle tím, že je sám, že nemá nikoho blízkého, nikdo mu nerozumí. Cílem takového filmu je pak to, že hrdina se vzdá cílů nedosažitelných a naopak objeví tu pravou krásu a případně i lásku přímo vedle sebe, měl ji celou dobu přímo před nosem. Nalezení pak jakýchkoliv jistot jest pozitivním poselstvím snímku, divák zamáčkne slzy a sladkokyselý happyend podtrhávají závěrečné titulky spolu s patřičně emotivní melodií. A přesně podle této dějové linky jede i Cashback. Dvakrát jsem usnul, ale statečně dokoukal...55% ()

Cedr

Nekoukám na romantické filmy, ale kdo by odolal tomu plakátu, že? :) Příjemný začátek ala "jéé to je film přesně o mně!" usadí do křesla a film vás pomalu pomocí vyprávění hlavního hrdiny vede dál. Přes všudepřítomný relativně kvalitní humor se pomalu propracujete ke zvláštní abilitě hlavního hrdiny. Zastavení času. Tuto schopnost jako malíř plný fantazie umí pochopitelně dobře využít (viz. plakát) :) Celý film dost připomíná dokonalý, taktéž britský, snímek Late Night Shopping na relativně podobné téma. To mě zaujalo, protože Těžká noční dřina patří paradoxně mezi mé nejoblíbenější filmy. Díky této podobnosti jsem překousl všechny ty romantické části, které mě povětšinou nudí a užil si kvalitní romantickou komedii (velmi) lehce střihlou s dramatem. Pokud máte rádi inteligentní romantické filmy, tak berte všemi deseti. Pro vás si lepší film nedovedu představit. ()

Doudis19

Určitě zajímavý snímek, natož režijní debut, který je co se týče vizuální stránky naprosto dokonalý. Jen minimum záběrů by se dalo označit za obyčejné, zbytek je vždy něčím neotřelý či působivý. Samotná myšlenka umění zastavovat čas, je rovněž plna potenciálu k nepřeberným tvůrčím možnostem. Bohužel z tohoto pohledu se Cashback drží víceméně vzadu a namísto vyúžívání tohoto daru, ho hlavní hrdina spouští jen pokud chce civět do prázdna a filosofovat nad věcmi, které pokud se nedějí právě nám, pak je to beztak pouze nezajímavé žvatlání jednoho outsidera, který je navíc příšerně nesympatický. Z počátku velká očekávání po čase vystřídalo značné zklamání z toho, jak nezábavným směrem se snímek vydal a jakým tuctovým způsobem zkončil. ()