Mejdan se v tomto ostrém dramatu stává metaforou promarněných životů hrstky mladých hipsterů. Povaleč Syd se ani po několika měsících nedokázal vyrovnat s tím, že ho opustila přítelkyně London. Když se jednou probere k vědomí během nekonečného maratónu večírků, kamarádka mu řekne, že se London chystá odstěhovat do Los Angeles s novým přítelem. Ačkoli ho nikdo nepozval, rozhodne se Syd vyrazit na velký rozlučkový mejdan a promluvit si s ní dřív, než mu navždy zmizí z očí. A nejen o tom, proč jí nikdy nedokázal říci, že ji miluje. Vezme si s sebou jako podporu Batemana, který mu právě přinesl novou dávku drogy. Popíjejí, šňupají kokain a vedou nekonečné hovory o lásce, citové bolesti, hledání smyslu života i boha, ale většinou o sexu. Když dorazí London, sedí Syd dál v koupelně a povídá, takže ho nakonec Bateman musí téměř donutit, aby za ní šel. Po zpočátku rozpačitém setkání se Syd a London rozhodnou odejít, aby si promluvili v soukromí. Což bude mnohem obtížnější a divočejší, než by se mohlo zdát. (HBO Europe)

CorteX^

Hodně, hodně, ale vážně hodně zřídka se mi stane, že vyndám z TV flešku se zrovna dokoukaným filmem/seriálem, TV se přepne zpět na kabelovku a to co tam je mě zaujme natolik, že to dokoukám. To byl přesně případ London, kde jsem měl to štěstí ho zachytit hned na začátku a i když jsme se s přítelkyní chystali spát, u tohohle jsme museli zůstat. Neskutečný dialogy, jako bych v tý situaci byl už stokrát. Skvělá myšlenka, skvělý texty, skvělý herecký výkony, fakt pecka. A nebo za to mohlo to brko :(. ()

Lichty

Skromně natočené drama o lásce, které vzhledem k omezeným prostorům natáčení brilantně táhnou Chris Evans s Jasonem Stathamem. Film o vyznání, starostech a jednom dlouhém váhání s velmi dobrými dialogy, za které patří obdiv mladému režisérovi Richardsovi, který svoji filmovou kariéru nemohl začít lépe; Říkala, že ho prý má 26,5 centimetru. Svině, aspoň to mohla zaokrouhlit dolů... ()

casef

Spousta známých herců kecá o všem a o ničem. Občas se objeví nějaká úsměvná hláška, ale jinak je to hrozná slátanina. ()

Marcos

Zprvu to vypadalo na velkou jízdu plnou kokainu a nadrženejch cour,ale tahle "jízda" se bohužel téměř celá odehrála v koupelně. Navíc Syd mi byl krajně nesimpatickej. Neříkám,že to filmu nějak uškodilo,ale mému dojmu určitě. Na Jessicu Biel se krásně dívá a je zatraceně sexy jenom,že to je málo,aby se z průměrného filmu stal film alespoň dobrý. Všechno se to snaží zachránit ulíznutý Statham a jeho "moudra". Pár světlých momentů by se našlo,ale jen díky právě Stathamovi a to prostě nestačí. ()

Shitonit

Přeužvaněná bezduchá sračka, stavící na Stathamovi, Jessice Biel a několika dalších vopicích? Těšil jsm se na film, kde se bude něco dít, v tomhle se pouze sjížděj tuny koksu, a vedou se tak hovnový kydy, že to prohlašuji za sračku roku. ()

wege

Mít ke vztahové terapii hromadu koksu a Jasona Stathama musí být zajímavé. Ten film je zajímavý ve spoustě momentů, zároveň kulhá v dalších, zejména v hereckých výkonech. Všechny válcuje právě Jason. Bohužel ostatní, zejména Chrise mám zaškatulkovaného v jiné roli. Přijde mi, že herecky musel prostě dozrát a tady na to bylo ještě brzo. ()

Varangian

Nemůžu najít lepší slova, než že tohle byla debilní kravina o hovně. Ale trpitelsky jsem čekal až do konce, že třeba bude pointa nebo tak něco - a kulový... ()

hackstolle

Zkuste mit naprosto dokonale manzelstvi nebo skvely vztah a nedate tomu nejspis vice nez tri. Pak zkuste byt chvili po tom, co jste se s nekym rozvedli ci rozesli a date tomu dost mozna plny pocet hvezd. Ja dam presny prumer, tedy ****. A ikdyz jsem od zacatku myslel, ze na vic nez na tri se to u mne nevysplha, uz jen kvuli te mensi bitce ke konci musim o jednu poskocit vyse. Kvalitni a zvucne dialogy s celkem dobre porozumitelnou anglictinou a navic mnou vcelku oblibena Jessica a Jason. Vyslednych 75% bez ostychu. Jeste jednou se k nemu rozhodne vratim. ()

WolfIssen

Konverzační drama zasypané hromadou kokainu a zalité pár flaškama chlastu. Nechápu, co si od toho Jason Stattham a Chris Evans slibovali... ()

srncek

Tento film bol pre mňa veľkým prekvapením..Statham perfektný, vlastne všetci to zahrali fakt dosť dobre, konverzačka ako prasa..92% ()

gotham

Strašně ukecanej a jednotvárnej film! I když nebyl nijak dlouhý, přišlo mi to nekonečné, jako kdybych pořád koukal na jednu scénu. Chlast, koks, hádka a flashback, a tak pořád dokola. Jedinou světlou výjimkou byl Jason Statham, kterému snad jako jedinému se dala role věřit, ostatní herci byli marní. 30% ()

AndrewNewman

Nesúhlasím, s tým, že sa Turek nehodí do takýchto filmov. Práve jeho postava ma tu bavila najviac. Tie zhulené rečičky Evansa a Jess ma naopak bavili najmenej. Scénky v záchode so šňupaním drog na najdrahšom obraze na svete zobrazujú to najlepšie z filmu ale bolo by to lepšie ak by tvorcovia vymenili koks za whiskey pretože tak by sme sa s postavami dokázali stotožniť :) ()

blackout

Špatné, když si odmyslím 200x pouzite f***, cu** a jine nadavky zamenim hollywoodkse herce za televizni herce italsko-francouzsko-nemecke provenience, tak to muzu prirovnat k romantakum na Prime. Tohle nebylo vubec cool, jak se to chtelo tvarit. Jedine za shlednuti stoji videt Stathama v trochu jine roli - impotenta si jen tak brzo nezahraje. Sorry za spoiler. ()

BigBrother

Milý a hřejivý příběh o lidských vztazích a emocích odehrávající se za doprovodu hektolitrů chlastu a dekagramů koksu. Překvapivě lepší než by se dalo čekat. ()

Tom-ass

"Vis jak sem se citil kdyz moje zena chtela pichat 5x za noc a ja nemohl....sem impotentni" Statham tu válí, jedna hláška za druhou, film založený na dialozích, drogách a lásce, jdu si dát lajnu z Van Gogha ()

veverysiak

Moderná dráma z prostredia zdepkovanej a frustrovanej strednej triedy, v podstate výzva pre herecký koncert dvoch hlavných chlapských hrdinov, a treba povedať, že sa jej zhostili výborne, Jason ukázal, že nielen volant a revolver sú jeho silné stránky a Chris sa mu vyrovnal, bol nesmierne hodnoverný, tie prívaly slov zmiešaných s hnevom a bolesťou od oboch sú brilantné, bohužiaľ, za nimi ďaleko nikto, ale v podstate iným postavám autori ani nedali až taký priestor, takže 75%. ()