Čapí dobrodružství

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

Sherman.X

Skvělý celovečerní film pro páry čekající podobný dáreček. Vtipy, zkušenosti ze života a hlavně spousta roztomilosti. 4,5/5 ()

jenspifa

Možná nejlepší letošní animák. Rozhodně nejvtipnější. Bavil jsem se od začátku do konce. Upřímně si nepamatuji, kdy jsem se u animovaného filmu takhle zasmál. 80% ()

DK197

Snaha byla. Já tu snahu vidím, ale necítím. Fajn nápady, fajn postavy. Všechno je fajn. Jen fajn. Až na toho malýho čapí skrčka zloducha (jméno nevím), toho totiž nesnáším, a naopak neskutečně sladkou Roztomilost a ty vlky. :-) 50-60% ()

intheend

Úplně jsem nesnášel ty různý ukecaný pasáže mezi ústřední dvojicí. Na druhou stranu to zachraňovali například parádní vlci. Na pohled to vypadá taky pěkně, ale stejně jsou to slabší 3*. ()

zekon

Po hodně dlouhé době neotřelý animák který není klonem ani Shreka ani Doby ledové (která se brodí ve sračkách stále) a hodně pobaví. Pro mě překvapení. ()

kyblik2

Výborné, čakal som väčší prúser. Príbeh jednoduchý, ale zato veľmi vtipný. Vlčia svorka perfektná, tichá bitka s tučniakmi tiež :D a jedno čo musím naozaj vyzdvihnúť je soundtrack a posledné dve pesničky pridali na emóciách správnym štýlom. Ďakujem :) určite si to ešte niekedy pustím. ()

Carlito1

Jednoduchý příběh, ale velmi originální a vtipné zpracování. Rozesmějí vás čápi, holub, praštění vlci a tučňáci. Asi nejvtipnější animák vůbec. ()

Karel.Racek

Návrat do dětských let kdy dítě věřilo všemu co rodiče řekli. Návrat k tomu bezstarostnu co jen v dětství může být. A ke konci jsem i uronil slzu dojetí. ()

Fucop.YT

Tento animák je skvěle udělán že se u toho zasměji i rodiče to je na tom to nejlepší protože rodiče berou děti do kina že chtějí vidět nějakou tu pohádku a takto se na to budou koukat i rodiče protože to pobaví i je ()

mfanta

60% - Je to film, který neurazí. Líbil se jak mě, tak mé šestileté dceři. Mezi animáky se jedná o lepší průměr. Příběh je docela zajímavý (i pro dospělého) a na mnoha místech jsem se zvesela smál. Nenajdete zde nic vyloženě překvapivého, ale na druhé straně ani nic debilního. Přeju příjemný odpočinek ;-). ()

Martin29

Podle ohlasů jsem to čekal teda daleko lepší. Ze všech postav mě zaujaly jen ty vlci s formacemi, které vytvářely a poslední záběr na zrzavou rodinu té holky. Nezasmál jsem se ani jednou jelikož vtipy typu někdo vrazí do skla to ještě 5krát za sebou už mě vtipné nepříjdou a ta postava holuba co měla být nejspíše parodie na Kriminálku Miami a podobné je vyloženě trapná. 40 procent více nedám ani omylem. ()

FoxiDnB

,,... To je tak nepředvídatelný!". Jak je tu několikrát psáno, film pro děti, u kterého opravdu nezapoměli na dospělé publikum. Osobně jsem se nudil asi tak první 3 minuty. Pak už to jede a vy s tím. Váhal jsem jestli se na film podívat nebo ne, a byla chyba, že jsem to neviděl už dříve. Dlouho jsem se u animáku tak nezasmál. A vlci byli prostě skvělý. ()

MisaP3

Slušně nabitá pohádka. Občas člověk kroutí hlavou nad tím, jak je to nesmyslné, ale musí se tomu smát. Je to super pro malé i dospělé, každý si najde něco, co ho udrží od začátku do konce. ()