Jen trošku štěstí

Len trošku šťastia

Just My Luck

Romantický / Komedie / Fantasy

USA, 2006, 103 min

Priemerná romantická komédia s celkom originálnym nápadom, ktorá svoj účel plní a ozaj pobaví. Pomohla k tomu aj ústredná dvojica, ktorej úlohy sadli. Lindsay mi vôbec nevadila, skôr naopak a Chris Pine je sympaťák s talentom, na ktorého dobre díva :) Hoci bol dej dosť predvídateľný, film udržal moju pozornosť až dokonca a nebyť pár trápnych scén, zaslúžil by si o hviezdičku viac. Takto to je za 3*(29.7.2010)

• vesper001

Ashley je dítko štěstěny. Tedy pokud za štěstí považujete chytit taxíka, setřít správný los a udělat dojem na tlustého černocha v kožichu. Pak ale princezna políbí nesprávného žabáka a následuje třeskutá zábava v podobě krkolomných pádů, zásahů proudem, tekoucích praček a tisíce vysokofrekvenčních citoslovcí „oooh!“ a „aaah!“. A pokud vydržíte až do konce téhle taškařice, kdy Ashley konečně docvakne, že jediná šance na přežití je pravidelná výměna tělních tekutin s žabákem, budete litovat, že jste neutekli včas.(25.3.2013)

• waits

Uz v prvni polovine jsem si ze srdce pral, aby se veskera smula soustredila na jeden okamzik a oba hlavni protagonisty prejel na Manhattanu taxik. CImz by se preneslo koncentrovane stesti na divaka. K uzoufani neinvencni a (skoro se stydi, ze musim pouzit ten vyraz) povrchni. Tak vrcholem smuly je, kdyz do nekoho porad vrazite a trochu zmoknete, protoze se vam neotevre destnik? Jojo. Lindsay Lohan ma mimoradny dar vytvorit dokonale plochou postavu, jakysi prototyp anticharismatu, to se musi nechat. Ale na vecircich a nasledne pak v posteli je pry dobra, pise se..(19.9.2009)

• petaspur

Ashley má v životě neuvěřitelné štěstí, díky kterému proplouvá svým úspěšným bavlnkovým životem. Ona své štěstí vytrvale zlehčuje a dokonce pravidelné výhry ze stíracích losů považuje za své umění. Smolař Jack oproti tomu o svou zářivou budoucnost vytrvale bojuje, ale nestačí přitom uhýbat dobře mířeným ranám osudu. Tyto dva exempláře z opačných koutů štěstí si občas vymění role, někdy si trochu filozoficky zamudrují, ale to je v podstatě vše, co tento snímek nabízí. O příjemně stráveném čase u obrazovky se rozhodně nedá hovořit.(19.9.2009)

Ashley Albright (Lindsay Lohan) má štěstí. Toto by sice bylo možné říct o více lidech, ale jen Ashley má naprosto stoprocentní štěstí, a daří se jí, na cokoliv sáhne. Pravým opakem je ale Jake (Chris Pine), který má zase stoprocentní smůlu. Když se tito dva náhodou potkají na jednom večírku, jejich pozice se vymění. Ashley vzápětí přichází o práci a o všechny peníze, ale Jake získává lukrativní nabídku od manažera nahrávací společnosti. Ashley se ale se smůlou nehodlá smířit, a hledá kam se její štěstí vytratilo ... K filmu jsem přišel naprosto nezatížen, vůbec jsem netušil co mne čeká - kromě hlavní představitelky Lindsay Lohan. A musím přiznat, že mne film moc příjemně překvapil - originální scénář (i když už možná od třetiny bylo naprosto jasné, jak vše dopadne) a charismatičtí herečtí představitelé (mezi Lindsay a Chrisem to příjemně jiskří). Prostě romantická komedie jak má být...(9.7.2009)

• - Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)

• - Když Ashley tropí scénu v bistru kvůli smůle, která ji potkala, shodí omylem slánku na stole jednoho zákazníka. Potom si z ní nasype sůl do ruky a hodí ji za sebe, přičemž trefí číšníka přímo do očí. Ale při bližším pozorování si můžete všimnout, že číšník si zakryl oči ještě dříve, než k němu sůl "dolétla". (Aknah)

• - Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)