Ashley Albrightová je krásná a oblíbená dívka, které se podaří, na co sáhne. Jejím pravým opakem je Jake Hardin. Pronásleduje ho smůla na každém kroku. Tito dva lidé se setkají na velkolepé party pro Damona Phillipse, kterou Ashley organizuje. Jake, frontman hudební skupinu McFly, marně přemýšlí, kde sehnat sponzora. Nakonec se rozhodne v přestrojení za tanečníka proniknout na Phillipsovu party a upoutat jeho pozornost. Na večírku se Ashley políbí s Jakem a v ten okamžik se vše změní. Ashley získá Jakeovu smůlu a on naopak její štěstí. Zachrání život Damonu Phillipsovi, který slíbí pomoc jeho skupině, zatímco Ashley si zlomí podpatek a pak projede tobogánem nečekané smůly až do vězení. Zoufalá se rozhodne získat ztracené štěstí zpět, podle věštkyně je však jedinou možností znovu políbit neznámého tanečníka. Což je problém, protože měli masky a Ashley neví, jak vypadal... (TV Nova)

Trailer

Pethushka

Ikdyž je to zábavné a má to alespoň nějaký nápad, nemohu odpustit tu řadu absurdních "náhod". Tady si stačí totiž do ruky strčit fotku chlapa a za 3 vteřiny stojí před váma. A takhle snadný je vlastně celý průběh filmu. Chybí mi tu nějaké větší zaškobrtnutí nebo důvod pustit slzu. Herecké obsazení (hlavně Lindsay Lohan) mi ale sedlo. Takže to nazvu opět "vtipnou oddychovkou". Slabší 3*. ()

Boss321

Vtipná a svým způsobem originální komedie, u které si nejvíce cením nápadu. Nejedná se sice o to nejlepší co v daném žánru můžete vidět, ale za zkouknutí to určitě stojí. Jen škoda, že je od začátku jasné jak to vše dopadne :(. Lindsay Lohan nemám rád kvůli jejímu osobnímu životu, ale jako herečka zas tak špatná není. Lehký nadprůměr, tři a půl hvězdičky...... ()

Arx

Určitě velké překvapení. Nemůžu si pomoct, ale tahle romantická komedie mě prostě bavila a to se u komedií s Lindsay Lohan jen tak nestává. Příběh je sice hodně otřepaný a po deseti minutách jsem už věděl, jak to vlastně celé skončí. I přesto jsem se ale u Just My Luck opravdu bavil a Lindsay Lohan se mi tu fakt líbila. ()

Fr

Na posranýho i hajzl spadne. A jinej (jiná) má zas z pekla štěstí. A tak se to jednou všechno semele, že se to otočí.… Když má někdo smůlu, přináší to i vtipné situace. Ale lépe z tohoto porovnání vychází štěstí (alespoň pro mne). A když L.Lohan chce své štěstí zpět, začíná to být i docela zábavné a vtipné. Je však třeba podotknout, že tempo a úroveň kolísá. Ovšem v rámci romantické komedie – ucházející a ne tolik hloupé. ()

T2

Rozpočet $28miliónovTržby USA $17,326,650Tržby Celosvetovo $38,159,905Tržby za predaj DVD v USA $10,995,859 //počet predaných kusov 634,341║ V celku prijemná oddychovka, ktorá nenudí a pobaví, aj keď miestami prídu na rad aj trápne a nechutné vtípky. /60%/ ()

• Když Ashley tropí scénu v bistru kvůli smůle, která ji potkala, shodí omylem slánku na stole jednoho zákazníka. Potom si z ní nasype sůl do ruky a hodí ji za sebe, přičemž trefí číšníka přímo do očí. Ale při bližším pozorování si můžete všimnout, že číšník si zakryl oči ještě dříve, než k němu sůl "dolétla". (Aknah)
  • Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)
  • Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)