Jen trošku štěstí

Just My Luck

Romantický / Komedie / Fantasy

USA, 2006, 103 min

• claudel

U komedií s Lindsay Lohan jsem se vždy dobře bavil, v tomhle případě se o bavení se, smíchu a vtipu hovořit nedá. Prvních deset minut vypadalo slibně, pak už se však roztočí kolotoč pitomých rádoby vtipných scének, které vyvrcholí kýčovitým slaďákem. Příště si už dobře rozmyslím, zda sáhnu po filmu s Lindsay Lohan. Během krátkého časového období druhé zklamání s touto herečkou.(24.8.2008)

Ano, mělo to uječené části, ano mělo to trapné chvilky, hlavně ze začátku, kde jsem shledávala dabing za strašný, ale jakmile se s hlavními hrdiny seznámíte, nemůžete jinak, než jim fandit. Lindsay tu konečně vypadá normálně jako zrzka... Film měl hezký písničky, hlavně se mi líbila od tý kámošky, ta byla krásná. A taky zjišťuju, že mě poslední dobou dojme každá kravina, takže u povedenýho koncertu, už sem měla zaslzený oči, ano, i to romantika udělá a nejen to, byly tam vtipné chvilky, asi hlavně konec, kde se furt měnilo, že byly vlaky pozastaveny a pak zase normálně a když Katy vyhrála 25 dolarů a byla boháč :) Takových chvilek tam bylo víc a já zaplnila páteční večer.(18.9.2009)

Jsou filmy, které se k vám dostanou zcela náhodou a překvapí, jsou filmy, které netrpělivě očekáváte a zklamou. A pak jsou filmy, na které se díváte třeba jen z jednoho jediného důvodů (pro mě v tomto případě Lindsay Lohan) a nijak nenaserou ani nenadchnou, neznechutí ani nenaplní. To je přesně případ tohoto filmu. Nehrát v něm Lindsay, asi bych ho nikdy neviděl, ale teď nakonec mi nějak nevadí, že jsem s ním strávil kus svého života. Lehký nadprůměr, už právě pro tu Lindsay, proto, že to není žádný šílený přeslazený nechutný trapas (až teda na tu kapelu - tohle opravdu někdo poslouchá? Takovýhle nechutný cukrouši opravdu někoho zaujmou natolik, že si jejich plakát nalepí na zeď? Jdu blejt, velebnosti!), už proto, že to mělo dostatečně ucházející nápad, aby to vytvořilo několik humorných situací a scén. Ale jak jsem říkal na začátku - pokud nemáte slabost pro Lindsay Lohan (nebo Chrise Pinea?), třeba vám to bude připadat horší.(22.7.2011)

• Hapretor

Na zabití času ok. Pro tupé zírání a odpočívání po práci na zahradě, když zaleze sluníčko. Lindsay není dobrá herečka, jen pohledná ženská. Asi to má těžký u producentů, aby dostala dobrou (nějakou) roli ... takže asi musí ... No, prostě mi nesedí ... Pochybuju, že by zvládla pořádnou vážnou roli v dramatu nebo thrilleru, přičemž by se na to dalo dívat. Howg !(25.4.2015)

Trošičku podobný námět jako u Freaky friday nezdá se vám? Ale, ne že by to vadilo, první půlhodinka je sice trochu nuda, ovšem jakmile se z Lindsay stane smolařka,tak se z toho vyklube poměrně zábavná, pohodová komedie. Chris Pine ujde a Lindsay je skvělá jako vždy, takže hlavně díky ní bych to nakonec viděl tak na 3 a1/2*.(12.8.2009)

• - Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)

• - Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)

• - Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)