Jen trošku štěstí

Just My Luck

Romantický / Komedie / Fantasy

USA, 2006, 103 min

• petaspur

Ashley má v životě neuvěřitelné štěstí, díky kterému proplouvá svým úspěšným bavlnkovým životem. Ona své štěstí vytrvale zlehčuje a dokonce pravidelné výhry ze stíracích losů považuje za své umění. Smolař Jack oproti tomu o svou zářivou budoucnost vytrvale bojuje, ale nestačí přitom uhýbat dobře mířeným ranám osudu. Tyto dva exempláře z opačných koutů štěstí si občas vymění role, někdy si trochu filozoficky zamudrují, ale to je v podstatě vše, co tento snímek nabízí. O příjemně stráveném čase u obrazovky se rozhodně nedá hovořit.(19.9.2009)

Určitě velké překvapení. Nemůžu si pomoct, ale tahle romantická komedie mě prostě bavila a to se u komedií s Lindsay Lohan jen tak nestává. Příběh je sice hodně otřepaný a po deseti minutách jsem už věděl, jak to vlastně celé skončí. I přesto jsem se ale u Just My Luck opravdu bavil a Lindsay Lohan se mi tu fakt líbila.(4.12.2007)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 7/10/// +Chris Pine, Lindsay Lohan, Mekenzie Vega, z části námět -Lindsay už není co bývala (ale možná je víc na vině scénář), český dabing, hodně to sráží hudba (hudební kapela)/// Zřejmě ideální námět na romantickou komedii, ale mám nějak pocit, že už jsem z toho vyrostl. V něčem je to dobré a občas scénky pobaví, ale taky mi to přijde přehnané. Je to celé tak někde na půl cesty. Pobaví to, je to nenáročné, ale taky to není stoprocentní filmový zážitek a to se přiznám, že jsem si tento film dlouho šetřil./// Celkem 62%///(19.9.2010)

Už nám ta Lindsay nějak odkvétá....je docela dobrá herečka, ale tak nějak jí míjej ty správný filmy. Spadla do škatulky hezké holky z romantických komedií a tam taky zůstala. Just my luck je jen průměrná komedie na neděli. A nemuselo by tomu tak být, kdyby se tvůrci jen trošku víc snažili. Maličko propracovat zápletku a dialogy, trošku víc uvěřitelnosti. No nic, smůla. 55%(24.5.2015)

• claudel

U komedií s Lindsay Lohan jsem se vždy dobře bavil, v tomhle případě se o bavení se, smíchu a vtipu hovořit nedá. Prvních deset minut vypadalo slibně, pak už se však roztočí kolotoč pitomých rádoby vtipných scének, které vyvrcholí kýčovitým slaďákem. Příště si už dobře rozmyslím, zda sáhnu po filmu s Lindsay Lohan. Během krátkého časového období druhé zklamání s touto herečkou.(24.8.2008)

• - Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)

• - Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)

• - Když Ashley tropí scénu v bistru kvůli smůle, která ji potkala, shodí omylem slánku na stole jednoho zákazníka. Potom si z ní nasype sůl do ruky a hodí ji za sebe, přičemž trefí číšníka přímo do očí. Ale při bližším pozorování si můžete všimnout, že číšník si zakryl oči ještě dříve, než k němu sůl "dolétla". (Aknah)