Reklama

Reklama

Ashley Albrightová je krásná a oblíbená dívka, které se podaří, na co sáhne. Jejím pravým opakem je Jake Hardin. Pronásleduje ho smůla na každém kroku. Tito dva lidé se setkají na velkolepé party pro Damona Phillipse, kterou Ashley organizuje. Jake, frontman hudební skupinu McFly, marně přemýšlí, kde sehnat sponzora. Nakonec se rozhodne v přestrojení za tanečníka proniknout na Phillipsovu party a upoutat jeho pozornost. Na večírku se Ashley políbí s Jakem a v ten okamžik se vše změní. Ashley získá Jakeovu smůlu a on naopak její štěstí. Zachrání život Damonu Phillipsovi, který slíbí pomoc jeho skupině, zatímco Ashley si zlomí podpatek a pak projede tobogánem nečekané smůly až do vězení. Zoufalá se rozhodne získat ztracené štěstí zpět, podle věštkyně je však jedinou možností znovu políbit neznámého tanečníka. Což je problém, protože měli masky a Ashley neví, jak vypadal... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (173)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Ashley Albright (Lindsay Lohan) má štěstí. Toto by sice bylo možné říct o více lidech, ale jen Ashley má naprosto stoprocentní štěstí, a daří se jí, na cokoliv sáhne. Pravým opakem je ale Jake (Chris Pine), který má zase stoprocentní smůlu. Když se tito dva náhodou potkají na jednom večírku, jejich pozice se vymění. Ashley vzápětí přichází o práci a o všechny peníze, ale Jake získává lukrativní nabídku od manažera nahrávací společnosti. Ashley se ale se smůlou nehodlá smířit, a hledá kam se její štěstí vytratilo ... K filmu jsem přišel naprosto nezatížen, vůbec jsem netušil co mne čeká - kromě hlavní představitelky Lindsay Lohan. A musím přiznat, že mne film moc příjemně překvapil - originální scénář (i když už možná od třetiny bylo naprosto jasné, jak vše dopadne) a charismatičtí herečtí představitelé (mezi Lindsay a Chrisem to příjemně jiskří). Prostě romantická komedie jak má být... ()

Litsarch 

všechny recenze uživatele

Člověk nemůže od podobných filmů čekat dechberoucí podívanou... Což lidi myslím už ví... Co ale čekají, aspoň tedy já, je snímek, u kterého se nenudí a i je pobaví... Sem tam nějakému "klišé" a trochu na hlavu padlému scénaři se podobné snímky už asi neubrání, nebo ani nechtějí... Nicméně když je to natočeno seriózně a ne moc přehnaně, tak se na to, jako v tomto případě, dá dobře dívat... Co se týká tohoto snímku Jen trošku štěstí, tak je natočen a zahrán příjemně, zbytečně nepřehráván a konec taktéž není tak stupidní, jako u ostatních filmů... Osobně jsem se snímkem strávil příjemnou hodinku a půl... 3+++ ()

Reklama

Balu... 

všechny recenze uživatele

Každej, kdo tohle ohodnotí nad tři hvězdičky je u mě puberťačka s neobjektivními názory pravidelně kupující Bravo a CosmoGirl, kde se doslechla i o premiéře tohoto "filmového" počinu.. Uznávám, že se tomuhle klenotu všichni normální logicky vyhnou velkým obloukem; scénář je kompletně vyzrazen již při podívání na plakát a přečtení si názvu. Kde je koukatelnost Pasti na rodiče.. Lindsay není nic víc, než nechutně kalkulující Barbie (7,5 mega $ za tohle). Titul herečka jí za "kariéru jednoho scénáře ve čtyřech variacích" dle mého nepřísluší, stejně jako nepřísluší tomuto snímku červená barva a hodnocení nad 70%, protože pak vzbuzuje mylný dojem, že stojí za shlédnutí.. PS: podíval a dodíval sem se na tohle omylem =) ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Příjemná pohodová komedie s Lindsay Lohan, která tentokrát není ani moc otravná, dokonce je sympatická a hraje přesvědčivě. Sledovat smůlu, která ji provázelo bylo vtipné, svěží, rychle to ubíhalo.. nemám moc výhrad kromě těch trapných členů trapné kapely, jenž hrála v pozadí a bez níž by se to určitě obešlo(!) ()

Aknah 

všechny recenze uživatele

Ano, mělo to uječené části, ano mělo to trapné chvilky, hlavně ze začátku, kde jsem shledávala dabing za strašný, ale jakmile se s hlavními hrdiny seznámíte, nemůžete jinak, než jim fandit. Lindsay tu konečně vypadá normálně jako zrzka... Film měl hezký písničky, hlavně se mi líbila od tý kámošky, ta byla krásná. A taky zjišťuju, že mě poslední dobou dojme každá kravina, takže u povedenýho koncertu, už sem měla zaslzený oči, ano, i to romantika udělá a nejen to, byly tam vtipné chvilky, asi hlavně konec, kde se furt měnilo, že byly vlaky pozastaveny a pak zase normálně a když Katy vyhrála 25 dolarů a byla boháč :) Takových chvilek tam bylo víc a já zaplnila páteční večer. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (4)

  • Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)
  • Ve 42. minutě, kdy vědma odchází z krámku, přijíždí na pozadí auto. A v momentě, kdy za ní přijde Ashley, přijede do pozadí totéž auto znovu. (Aknah)
  • Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)

Reklama

Reklama