Jen trošku štěstí

Just My Luck

Romantický / Komedie / Fantasy

USA, 2006, 103 min

• Gilmour93

Lindsay spadla kontaktní čočka do kočičích hovínek. Cha, Cha! Lindsay pění pračka. Hi, Hi! Trhá se mi bránice! Lindsay spadla na hromadu bláta. Cha, cha! Je tu nový Buster Keaton! Lindsay na koncertu Vypsaných voskovek, co mají pochcanou slámu na hlavě. Jsem dojat, wunderschön! Úspěch této hvězdičky je mi záhadou. Herecky je na tom průměrně, v každém filmu jsou všechny její nahrávačky hezčí než ona (!) a bez make-upu vypadá jak libovolná sestra Marge Simpsonové. Jestli to nebude tak, že na začátku kariéry spolykala všechno, co jí pánové od Disneyho dali spolykat.. Nicméně tady i teď jí to za mřížemi moc sluší a já slovy pana správce (Preiss) z S čerty nejsou žerty žádám: „Na doživotí…“(29.7.2010)

Vtipná a svým způsobem originální komedie, u které si nejvíce cením nápadu. Nejedná se sice o to nejlepší co v daném žánru můžete vidět, ale za zkouknutí to určitě stojí. Jen škoda, že je od začátku jasné jak to vše dopadne :(. Lindsay Lohan nemám rád kvůli jejímu osobnímu životu, ale jako herečka zas tak špatná není. Lehký nadprůměr, tři a půl hvězdičky......(31.7.2008)

• Pavlínka9

Lindsay Lohan měla to štěstí, že pro tyto typy holek se prostě narodila a proto jí ta role sedne jako nikomu jinému...Nesnáším ale přehrávání a trapnost, které je v tomto filmu až až...Budeme jen doufat, že každý herec z toho filmu vyrostl do lepších rolí :) Ale scéna s potopou v bytě - ta byla asi nejlepší :)(28.11.2014)

• Gimp

Nevtipná variace na Freaky Friday a jiné Lindsayiny počiny, kde perlí v hlavní roli. Tahle komedie je až příliš založena na neverbálním "humoru typu": hlavní hrdinka spadla do bláta, dostala pěstí od vězeňkyně, cákla na ní voda. Klišé na klišé.Fuj! A co mě spolehlivě dokáže nasrat jsou líbivé kytarovky v podání mladé boyband.(16.12.2006)

Tak takovou komedii potřebovala Lindsay jako sůl. Od dob filmů Mean Girls a Freaky Friday totiž žádnou pořádnou komedii nenatočila takže se konečně můžem těšit na Lindsay jak jí máme rádi. Ne že by byl příběh nějak originální, dá se na něm ale dobře stavět, a zde se to povedlo. Po ucházejícím začátku se to totiž docela rozjede a díky Lindsay je to opravdu sranda, protože ona má opravdu komediální talent (ať si řikaj všichni co chtěj, já si to prostě pořád myslím). Její mužský protějšek Chris Pine navíc taky hraje docela dobře, takže v tom není sama. Lindsay se prostě s Disneyem rozloučila se ctí a natočila dosti příjemnou komedii. Normálně bych asi dal 3*, ale kvůli Lindsay musím jít výš ;-)(17.9.2006)

• - Když se snaží Ashley (Lindsay Lohan) políbit posledního tanečníka, tak dělá, že jej oživuje, a má pásku přes oko. Když jsou záběry na ni a na lidi, co stojí okolo, tak si všimněte gumičky nad pravým okem - jednou ji má přes obočí a pak zase nad obočím. (Aknah)

• - Když Ashley tropí scénu v bistru kvůli smůle, která ji potkala, shodí omylem slánku na stole jednoho zákazníka. Potom si z ní nasype sůl do ruky a hodí ji za sebe, přičemž trefí číšníka přímo do očí. Ale při bližším pozorování si můžete všimnout, že číšník si zakryl oči ještě dříve, než k němu sůl "dolétla". (Aknah)

• - Když smolař přijde za malou holčičkou a chce jí sundat přilepenou figurku z obličeje, střídají se záběry, kdy ji má dívka blíže a dále od rtů. (Aknah)