Skřítek

Podivín O'Grady získá zlato ve kterém je ukryta moc starého skřítka. Skřítek ho však pronásleduje a snaží se své zlato získat zpět. O'Grady zlato ukryje, chytí skřítka a zavře ho do bedny. O 10 let později kupuje O'Gradyho farmu JD otec Tori. Skřítek nešťastnou náhodou uniká a nerovný zápas mezi skřítkem a lidmi začíná... (Multi Home Video)

Nikolas__

Jeden z nejzábavnějších a nejoriginálnějších slasherů devadesátých let, dobrý start. Už dlouho mě film takhle nepobavil. Ke konci je to i napínavé, nevíte jak taková šílenost skončí.:) Díly od nejlepší po nejhorší - 01, 06, 08, 07, 05, 04, 02, 03 ()

Hookins86

Včera jsem viděl poprvé a na to, že to je hrdé Béčko, tak docela pobavilo. Skřet mě sice sral, ale zároveň měl občas i dobrý hlášky... ()

Zevluska

Musim dát prostě 4 hvězdy, už dlouho sem se nezasmála tak jako u Leprikóna, brutálně to tam vyhlásil :-D nejvíc mě dostala hláška u toho zlatníka o tyčce a plících - "Já se bavím stále více, tyčí drtím jeho plíce" a scénka s policajtem :-D ()

Legi36

si děláte prdel:52% ?!Cože?! Víc amatérsky natočený film jsem dlouho neviděl!!Jedna hvězda za scenář,víc si to nezaslouží!!! ()

AdamDudas

Audio: 50% Video: 65% Scenár: 65% Utop sa v žumpe priemernosti Chucky, v meste je nový minivrah - Laprechaun! Vo všetkej vážnosti som si užil tento film viac, ako by si ho hocikto mal kedy užiť. A keďže som si kúpil na narodeniny zberateľskú edíciu, hurá do ďalších pokračovaní. Celkové hodnotenie Laprechaun-a: tesne toľko percent, aby to bolo na 4 hviezdy. ()

Gudar

Pokud si někdo rád užívá Bkové klišé tohle je film pro něj. Je to tak praštěný až je to krásný :D ()

Scorpik87

Skřítek, který vraždí a hledá své zlato má vtipné hlášky. Na všech dílech se mi líbí to, že je ve dvou žánrech Komedie a horor ale spíše je to pro mne komedie dobře jsem se u toho pobavil. :) A proto dávám plný počet hvězdiček . ()

Gabe

Try as they will, and try as they might, who steals me gold won't live through the night. Moje top ten komedií se silně otřásalo v základech. Chtěl jsem si jen "odškrtnout" další filmový rest, ale bavil jsem nad očekávání královsky. Mladičká Jennifer je zde výborná, ale všemu dění vládne pevnou chlupatou rukou Warwick Davis jako zlomyslný skřet. A možná by se poskládala i nová znělka na Večerníček - šlapací tříkolka, kolečkové brusle, invalidní vozík, dětské autíčko. Say, aren't we a little young to be out this late?- No. I'm 600 years old. ()

drkaldj

Skřítek je pěkně namaskovaný, Jinak je tu mladá Jennifer Aniston. Co dál? Obrovské množství nelogických a klišé scén. Dialogy jsou nejhorší částí filmu a k tomu jsou všechny postavy ve slosování o nejméně ostrá tužka v penále. ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí