• Iggy

Zemitý Steven je klasika, ale i na něj je tu možná trochu moc mrtvol a i jeho status klaďase je tu lehce kontroverzní. Teda až na idylický závěr samozřejmě. Celkově dost schématické, třeba jeho útěk z vězení. Děje je moc a je málo propracovaný. Jeho parťák je přinejmenším špatně nadabovaný, záporňáci nepřesvědčiví, vizionářské sny Stevenovy ženy příšerné. Zkrátka běžný film se Steven Seagalem.(7.12.2008)

Myslím, že týmto filmom by Seagalko kľudne mohol zavesiť herectvo na klinec. Nie preto, že to bolo také zlé, ale aby svoju hereckú kariéru slušne zakončil napríklad takýmto filmíkom. Možno mu trochu nadŕžam a to bude asi tým, že mne osobne tento herec veľmi prirástol k srdcu(určite nie svojimi hereckými výkonmi), ale vzhľadom na jeho predchádzajúce pokusy veľmi podarený film! Myslím, že si každý všimne, že sa Steven konečne dostal do trochu lepšej formy, nepotrebuje ani dlhé kabáty a na svoje shaolin-chmaty dokonca ani efekty. Príbeh priehľadný a obohraný, myslím, že už by mohli pre Stevena vymyslieť aj lepší scenár a dosadiť ho do inej, než klasickej dobrodinskej role a potom by to hádam konečne malo ten správny spád. Ale za Seagala to stálo. 55%.(30.4.2006)

• LukeSharp

Typická ''seagalovka'',chabý scénář,spousta zabíjení a v podstatě to co je v jiných jeho filmech je i tady.Takže zabíječka času na nudné odpoledne.Ale zase je fakt,že oproti některým jeho předešlým filmům se tady na tohle dá dívat.Mohli si sice odpustit ty vize co má jeho žena ve snu ale budiž.Stejně je to průměr za 40%(17.9.2006)

• Wacoslav1

Kdo sakra seš? Co třeba Miss Amerika? Na opakovaný shlédnutí kupodivu přijatelná Seagalovka která je dostatečně zábavně špatná aby nenudila a je nacpaná spoustou luxusních hlášek a situací. Nejvíc mě dostalo když se na Steva chystá nastoupit ten týpek co předvádí různý bojový kreace a vy čekáte nějakou tu bitku a Sádelník jenom vytáhne bouchačku a z lakonickým výrazem ho odstřelí. To mě fakt pobavilo, jinak teda pochybuji, že zdrhnout z lapáku je tak jednoduchý jak je to prezentováno v tomhle filmu a taky by mě zajímalo co sakra je a kde je tam ta tocha mystické pomoci jak se píše ve zdejším tradičně vyjetém oficiálním textu distributora... Každopádně vyjebat se Seagalem se nevyplácí a brzo na to přijde i skvadra nevýrazných záporáků v tomto filmu, což je asi jeho největší slabinou, protože kdyby tu byl aspoň nějakej pořádnej bezcharakterák kterýmu člověk přeje bolestivou smrt, tak to mohlo dopadnout ještě líp. Každopádně nevím jestli to souvisí z měknutím mého mozku nebo nástupem stařecké demence, ale některé ty Seagalovky mi opravdu viděné dnešní optikou a porovnané z posledními megahity velkého sádla, tak špatné nepřijdou. Hlavně když se člověk od srdce zasměje a smích přeci prodlužuje život, víme? 35%(31.10.2011)

• Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +možná zaujme střih, a snad i hudba -jinak je všchno docela špatně/// Hmm, málem jsem u filmu dnes zemřel! Nudou !! Jak výstižný to název. Po delší době jsem si půjčil segalovku a moc mě nenadchla. Třebas když ji srovnám s nedávno viděným Van Dammovím filmem Probuzená smrt, tak je snad ve všech bodech slabší. Předně slabší technické zpracování. Přestože se dočkáme pár výbuchů a něco málo akce, tak je to pořád málo. K dobru lze přičíst pár zlámaných kostí a fakt, že jsem se celou dobu sledování strefoval do Segala a jeho pupku "pod těmi vraty se neprotáhne, bude to muset obejít :-))´" No a co mi vadí nejvíce, tak asi zápletka. Tentokrát ho šoupnou do lochu a to ho asi děsně nasere, jen to na jeho tváři není moc poznat. Příště mu zabijou křečka a on jim za to rozbije držku. :-)) No nic, ještě má Seagal u mě dalších 5 pokusů (rozuměj, novějších filmů), tak třebas to jednou zase výjde./// Celkem 42%///(27.5.2007)

• - Vo filme sa objavia tie isté Tuning autá, ktoré sa objavily aj vo filme The Fast and the Furious. (Seag)

• - Film se natáčel v Bulharsku a v Las Vegas v Nevadě. (rafix)

• - V záverečnej scéne pri súboji vyhodí Steven Seagal (Harlan Banks) protivníka von oknom. Keď ho vyhadzuje má protivník bundu s dlhými rukávmi, ten čo padá z okna už ale rukávy nemá. (johnsnow)